Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
22. nov 2011

@jacka @leninka75 ani ja to nepoznám

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ja ešte netuším....Maťko mi chce pomáhať......a ešte stále nemám recept....teda dobrý....lebo som ich našla strááášne vela........ale budem sa musieť rozhýbať......
na stromček.......budu ti ich ujedať 😵 😵

jacka
22. nov 2011

@aninka29 čo nejdeš k dr. nech ťa vyšetria.....pokial sú tu ešte doktori....

leninka75
22. nov 2011

@jacka ...to sú cumlacie tablety ráno a večer jednu....podporujú imunitu a urýchľujú liečenie.......ten akut je na prechladnutia a chrípkové stavy......a ešte je jeden na hrdlo, len som zabudla ako sa volá......a junior je hlavne pre deti čo bývajú často choré, tiež pôsobí podobne ako akut....

leninka75
22. nov 2011

ja ten preventan používam už asi 2 roky pre celú family......teda keď treba 😉

leninka75
22. nov 2011

juj tá lolka...dobručká je,..... ale keď ma zbadá za PC začne neskutočne vrešťať 😠 😝 😝 😝

jacka
22. nov 2011

@leninka75 jáj.aha......v lekárni mi dali nejaký immunal.......to som dávala pred zákrokom Maťkovi aby neochorel.........škoda že nevieš čo na hrdlo......to má červené

leninka75
22. nov 2011

@jacka ...myslíš, že by prišli z čoho to aninka má? 😒 ...naši zdravotníci??????? 😅 ...sestra máva tiež neskutočné migrény a nevedeli čo tak to hodili na chrbticu 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
22. nov 2011

@leninka75 to nedávaš celú jesen?..........
čo robká Lolka?

leninka75
22. nov 2011

@jacka ..no že si to ty idem ho pohľadať a poviem ti 🙂

leninka75
22. nov 2011

@jacka ..Preventan Quattro 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
22. nov 2011

@leninka75 ja ti ani neviem.....ale naši dr. su vraj dobrý lekári........to máš pravdu ...nemusia prísť...bud to hodia na chrbticu..alebo stresy......pokial neprídu na niečo múdrejšie

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 vieš čo..ja tým sirupom a tabletám na podporu imunity nejak neverím 😝 podla mňa je to zbytočné dávanie blbostí do detí.......najlepšie na imunitu je ovocie a zeleninka

jacka
22. nov 2011

@leninka75 si zlatá dakujem.....odpíšem si to...zajtra pošlem muža do lekárni....dufam že ho tam nevyruti 😀 😀

leninka75
22. nov 2011

@jacka ...Lilke tak cca od októbra dávam raz za týždeň oscillococínum a celý rok marťanov a lolke som dávala céčko v kvapkách a nedávno som našla v lekárni marťanový sirup, tak som jej ho kúpila........a stále do nich tlačím ovocie....ale vieš ako je to v škôlke.....tam sa vždy niečo chytí...

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ale vieš...ani toto ovocie a zelenina nie je celkom o.k......ja im napr.jablčka kupene šupem....tam je strašne vela svinstva.......ale určite je to lepšie ako tbl...... 😉

aninka29
22. nov 2011

@jacka ja som už s migrénou u doktora bola....dali mi len nejaké lieky.....ale to bolo dávno...........po všetkých možných vyšetreniach som chodila už ako dieťa,lebo už od detstva trpím migrénami ☹ prvykrát ma to chytilo,ked som mala 10 rokov..si na ten deň pamätám,ako by to bolo dnes ☹ ....som myslela,že si otrepem hlavu o stenu ☹

jacka
22. nov 2011

@leninka75 ved to.....školkarske choroby su mrchy hnusné........ 😝 ja som dávala vlani Peťkovi cebion.......ale asi začnem aj teraz...do neho ovocie nedostanem...fakt len maličko ☹

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 ..áno aj...ale to nemáš len na podporu imunity, sú tam aj vitamíny, ktoré nie vždy dostávaš do seb av potravinách, prípadne ich je tam málo......napríklad možno tvojej simke by sa marťani hodili...píšu v letáku, že je to dobré aj pre deti, ktoré nechcú moc papkať 😉

jacka
22. nov 2011

@aninka29 fíha tak to už dosť dlho sa trápiš... ☹ ☹ stranda že od 10 roku...väčšinou sa to začína pubertou

aninka29
22. nov 2011

@jacka aj ja im jablčka šúpem..to je jasné..ono aj v tom ovocí a zelenine je plno chémie..hlavne v nesezónnom období......ale to je na každom,či dá alebo nedá.......to je len moj názor

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 .......juj teda to nemáš bohviečo ☹

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 tak to je potom klamstvo 😀 ....lebo Simka tých marťanov papá od 3 roku /jedna vec ktorú jej kúpim/ona to chce kvôli hračke......a aha....aj tak neje 😒

jacka
22. nov 2011

@leninka75 s papaním bude iná chyba...........ak by to trvalo dlhšie....tak ja by som šla za dr......
a teraz veru treba dávať vitamíny.......ked je takto hnusne

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 @jacka...o tých jabĺčkových šupkách by nám mohla deni porozprávať 🙂

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 ja som si tiež minulý rok nakúpila plno sirupov,vitamínov a kadečoho na imunitu....ale žiadnu zmenu som nebadala......takže som všetko cachom pakom šmarila do koša a je to 😝

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 ...juj moja zle si pochopila...marťani nepodporujú chuť do jedla 😉 ...len dodávajú chýbajúce vitamíny......v poho 🙂

jacka
22. nov 2011

@aninka29 určite treba dávať aj takéto ovocie...lepšie ako nič.......ja som niekde čítala o mrkve.......už neviem čo presne....ale že v zime je lepšie kupovať mrazenu zeleninu ako čerstvú...že tam nie je tolko svinstva.......ale to je asi tiež vec názoru

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 @jacka neriešme 🙂 ..aj tak si každá urobíme po svojom 😵 ...........

jacka
22. nov 2011

@aninka29 a ako dlho ti už nepapá?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre