Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2011

@denisenko asi nechceli aby som tam prišla......tak ma zrušili................my sme za balíček doplácali 5e......za fotky????aké???

letty86
3. dec 2011

@jacka preto sa pýtam, lebo sa mi nezdalo, že si dala Peťka po manželovi 😉

jacka
3. dec 2011

@letty86 no vidíš od nás pýtali...... 😝 😝

jacka
3. dec 2011

@letty86 ani keby bolo dievča tak by sa nevolala po mne..............muž síce chcel aby sa aspon jeden volal po nom......ale to až cez moju mrtvolu........taký strašným menom by som dieťatu neublížila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
3. dec 2011

@jacka no pekne 😝 to je čo za mikuláš, že dá darčeky a prachy pýta 😅 😖 my platíme v škôlke za divadlá, ked idú do materského centra, ale za sladkosti nie, ani na den detí...u nás sa každý rok fotia deti s Mikulášom

letty86
3. dec 2011

@jacka ja poznám len jedno madarské meno, Csaba, dúfam, že sa to tak píše 😅

denisenko
3. dec 2011

@jacka fotili sa na tablo, plus nejaké školkárske fotky a velká A4...aspon tak mi povedali....nebolo to povinné, ale my máme radi velké fotky zo školky....len ich už nemám kam vešať, mám ich na chodbe...a som zvedavá, kam povešiam fotky druheho dieťatka..... 😵

jacka
3. dec 2011

@letty86 že držkgroš.......vlani to bolo z fondu..teraz sme pekne cálovali..... 😠 😠 ....a ktovie či to vobec bude mocť Maťko aj jesť 😝 ...či to nie je Mikuláš pre nás 🙂

denisenko
3. dec 2011

@letty86 tak to poznám aj ja a ešte pár....
@jacka neprezradíš????? 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2011

@jacka vidíš...na to určite nemysleli, že má dostať bezlepkového Mikuláška..... 😠

letty86
3. dec 2011

@denisenko nooo...Lászlo, ešte by som niečo našla, ale načo trápiť hlávku 😀

denisenko
3. dec 2011

@letty86 😀 😀 😀 😀 Zsolt......

jacka
3. dec 2011

@denisenko na opačnu stranu....aby na seba videli...........................už na tablo?......my sme teraz zacvakali 10 e........za 4ks čb foto....s toho jedna bola asi v eurovom sklenenom rámiku.....ale vieš...no nekup to 🙂

letty86
3. dec 2011

@denisenko 😀 😀 😀 😀 Szilard

letty86
3. dec 2011

@jacka pekne vedia predražiť tie fotky v škôlke, ale ako píšeš, no nekúp to, ved je to pamiatka, my kupujeme stále, ja fotky môžem 🙂

utka
3. dec 2011

Nie, Viki nepôjde do škôlky. Má ATB. Má ich brať 3 dni, potom 1,5 dňa pauza a zase 3 dni. Príde k nemu svokra. Presne tak, môj manžel je tiež Peťo.

jacka
3. dec 2011

@letty86
@denisenko može skuste si ešte tipnuť...................čo si tipla deni je jeho foter 😀 😉

denisenko
3. dec 2011

@jacka vidíš, opačná strana ma nenapadla...... 😀 ale ked niekto pojde po schodoch nemože sa pozerať na obe......hmmmmm......asi ich dám pod DEniskove 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2011

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................... 😀 😀 😀 😀
tak zistujem že je kopec škaredých mien.... 😀 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2011

@denisenko pod neho.......to nemožeš..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2011

@jacka fúha...tak to sme blízko...teda...aspon v rodine....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka tak a sme v obraze..... 😵

denisenko
3. dec 2011

@jacka čo by som nemohla...ja možem všetko...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2011

......mne už došla fantázia...... 😔 😔 😔

denisenko
3. dec 2011

@jacka a tak som si vygooglila madarský kalendár.........ale to by som tu asi ostala do polnoci, kým sa spýtam na všetky...ako nič v zlom, ale všetky mená sa mi zdajú........no....také......divnééééé????? nechcem povedať škaredé..... 😀 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2011

@denisenko myslíš meno muža?..... 😕

letty86
3. dec 2011

@jacka Pal, Gyula, Arpad, ale nemyslím, že je to jedno z toho 😉

denisenko
3. dec 2011

@jacka a viem ja, ktoré je mužské a ktoré ženské??????? 😀

jacka
3. dec 2011

@denisenko všetky sú škaredé....skus kuk na dátum 6.7.....v madarskom a zistiš ....ten ...to 😀 😉

letty86
3. dec 2011

@denisenko 😀 😀 sú podobné? idem kuk

jacka
3. dec 2011

@letty86 to su strašné mená 😀 😀 😀 ...asi všetky sú tak hnusné 😝
že som si nevedela nájsť Slováka-----.......😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre