Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2012

len dúfam že nás nebude nikto čítať 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. jan 2012

@jacka ... a čo vieš..možno by sa ešte niekto pridal 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...fuj treba mi ísť do obchodu....a nechce sa mi 😝

jacka
4. jan 2012

@leninka75 aspon budete trošku von........my zatial nejdeme..........ale ked prestane pršať.......tak aspon na pol hodku 😝

utka
4. jan 2012

Ahojte.
Viki sa práve zobudil a ja som hore od osmej. No dobre sa zohrievate 😀 . Aj ja by som sa pridala, len neviem, či nebudem ešte šoférovať...
Dnes ideme ku svokrovcom, v piatok od nich k našim...Tak sa tu majte, ozvem sa.Paaaaa

jacka
4. jan 2012

@leninka75 čo ti robia detičky?........

juj...musím ísť prádlo zavesiť

jacka
4. jan 2012

@utka len sa pridaj...pokial možeš 😉..............šťastlivo dorazte....

leninka75
4. jan 2012

@jacka ..lolku som práve uložila 🙂 ...a lilka zdrhla ku babke lebo som chcela aby sa prezliekla z pyžama 😠 ...včera v ňom behala hádam do pol jednej 😝 ............kde sušíš prádlo vonku?....

leninka75
4. jan 2012

@utka ...užite si jedných aj druhých!!! 🙂

leninka75
4. jan 2012

@jacka .....vybrala som z mrazáku lístkové cesto a návšteve urobím pizzové kolieska...poznáš to?...

jacka
4. jan 2012

@leninka75 nie..nepoznám..... 😕

do pol jednej....sa nezdá.... 🙂 🙂 ...........................tak maličká spinká....ako je jej dobre....to nejak rýchlo zaspala 🙂

jacka
4. jan 2012

nie vonku....tam by to schlo týždne..... 😝 😝 .....dnu v práčovni.....tam je nateplejšie.....večer možem žehliť 😉 😝

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...hneď by som s lolkou menila 😔 ...ozaj a nejaké vianočné fotečky nemáš?...

jacka
4. jan 2012

@leninka75 aj ja by som menila.......ako je jej dobre 😵 😵
mám....ale sú ešte vo foťáku.........to len ked bude Peťko spinkať.........daj svoje zatial 😵 😵 😵

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...akurát na tom pracujem 😉

leninka75
4. jan 2012

@jacka ..uuuuž..môžeš kuk... 🙂

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...som sa chcela opýtať...hrajú sa ešte chlapci s vianočnými hračkami?.......u nás liluša vôbec a lolka trošku 😠 😠 😠 .......

jacka
4. jan 2012

@leninka75 hraju.....akurát s tým urobili bordel......ale kedže chcem povysávať.....som im zapla waliho..či ako sa volá......aby som mala klud... 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2012

vyzerá to tak že aj dnes tu budeme len my dve......... 😉

jacka
4. jan 2012

sa čudujem že prečo sa mi nejdu uvariť zemiaky.....a Peťko ich vypol 😠 😠 😝 😉

leninka75
4. jan 2012

@jacka .....zlatý!! 🙂....máš plyn??....čo varíš?.....a muža už máš doma?...

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...máme súkromný kecacý klub 😀 😀 😀...idem do toho obchodu 😝

jacka
4. jan 2012

@leninka75 mám plyn........len zemiaky k špenátu......a nemám doma...dnes príde....................................... 🙂 🙂 😉

jacka
4. jan 2012

@leninka75 😀 😀 😀 ..........pekne napísané....................................už sa ti zobudila?

leninka75
4. jan 2012

@jacka ....a dnes sa už vráti??....nie Lolka ešte spinká..som nechala vysielačku a lilku svokre 😉,...fuj ale je tam hnusne .....

jacka
4. jan 2012

@leninka75 vráti 😖 😉 .......................deti sa ho nevedia dočkať.....Maťko vyletel z postele že kde je oco....že spal vedla neho(ale to sa mu muselo prisniť)..............ked sa vrátil tak oco sa vyparil 😀 😀 😀 😀 ....a Peťko ked prišla poštárka...hned oco.....hm..smola..... 🙂

máš blízko obchod?

jacka
4. jan 2012

inak to máš super že ti ich aspon na chvilu niekto postráži......ja by som musela s nimi 😝......................má to svoje výhody aj nevýhody......ale v mojom prípade...by som ich radšej brala sebou......😀

jacka
4. jan 2012

letty tu už dávno nebola........vieme čo je s nou???

leninka75
4. jan 2012

@jacka ..povedz prečo to tak je, že my sa o nich staráme a prídu tatinkovia a deti sa idú zblázniť..... ☹ ...to je nespravodlivé..........

jacka
4. jan 2012

@leninka75 je.....to plne súhlasím.............si to úplne vystihla.........asi nás už maju dosť 😔

leninka75
4. jan 2012

@jacka ..no hej celkom blízko máme obchod......ako vravíš, svokra na svoje výhody ale hlavne nevýhody 😀 ........letty nedávno len nakukla, že sa ozve 😕 ......a zatiaľ nič.......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre