Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. jan 2012

v našej školke už bola psychologička...ale vraj na to treba osobnu konzultáciu...objednať sa....a na toto ja nemám nervy........ale bude psycholog aj v škole na zápise......takže toto neriešim..........a vobec......ja pochybujem že ked sme my nastupili do školy tak nás niekto skumal.....si by sme my rodičia mali vedieť či sa na to cítili alebo nie...

jacka
22. jan 2012

ešte k tomu počasiu.........tu bolo ráno krásne nasnežené.......kopec snehu......no parádička.....urobili sme snehuliaka a vygulovali sme sa.....a teraz........vonku teplo......snehuliak bez hlavy.....samá....ako deni nazýva.....kačkanica........no že fúj je tam.....sme sa už dosánkovali.......neviem čo im ideme vymyslieť 😝 😝 😝 😝 😝

aninka29
22. jan 2012

kuk kuk 🙂
my sme si celkom užili poobedie..bola tu švagriná s deťmi,tak sme sa vyhrali...hrali sme sa,že sme na dovolenke pri mori...mali sme všetko ultra all inclusive 😀 😀 😀 ...chjoooj,ako dobre nám bolo 😵 ...........Simonka sa ma potom pýtala,že či aj my budeme mať v hoteli sluhu 😀 😀 😀 ...ideme totižto,ked dojde tatík domov na wellnes víkend 😵 😵 ...už sa teškám...dúfam,že tam bude sneh,lebo by som chcela Simi naučiť aspoň stáť na lyžiach 🙂

utka
22. jan 2012

@denisenko my sme to mali 2x do týždňa po 30 minút. Bol to predĺžený 4-mesačný kurz, čiže spolu to malo byť 28 polhodín. A platili sme tuším 175€. Tieto koľko stoja?

denisenko
22. jan 2012

@utka tak ja som ho nakoniec prihlásila na tento.....pre začiatočníkov, to je tá druhá tabulka.....
http://www.platesa.sk/

a tie 4 hodiny, čo už mali nám odrátajú...... 😉

denisenko
22. jan 2012

@jacka ja si myslím, že pokým nemáš nejaké pochybnosti o dieťati, psychologa nepotrebuješ....nás sa pri zápise pýtali, či sme boli, alebo nie....ak by sme boli, treba doniesť papier od nich, kedže sme neboli, tak sa nič nedialo..... 😵 ....kačkanicu máme celý den..ale Denisko zbadal susedov vzadu na záhrade, tak išiel s nimi na chvílu stavať snehový snehový bunker....prišiel, akoby sa niekde okúpal...len vyžmýchať a zavesiť 😀 😀 😀 toto máte aj vy???? 😀 😀
@aninka29 sa máte... 😉 a kam na wellness? a budete mať aj sluhu????? 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. jan 2012

Deniskov "cestný lišaj"..... 😀 😀

denisenko
22. jan 2012

a takto vyzerám večer......Denisko sa pýtal, že či viem to brucho aj "vyfučať" 😀 😀 😀 😀 ...30tt+2dni, 87 cm a 58,5 kg....modelka...... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
22. jan 2012

Teraz u našich sa Viki budil obidve noci, vraj ho bolí ľavé kolienko. Prvú noc iba raz, natrela som mu ho alpou a bolo. Cez deň si na bolesť ani nespomenul. A minulú noc bol hore asi aj 5x, že ho bolí. Ale cez deň zase nieč. Myslíte, že by to mohla byť bolesť z toho, že rastie? Ak ho bude bolieť aj túto noc, tak pôjdeme určite k nejakému lekárovi... ☹
@denisenko super bruško...

denisenko
22. jan 2012

@utka toto s tým kolienkom sme mali aj my...asi tak dva mesioace dozadu, vždy v noci chodil, že ho bolí kolienko.....niekedy aj cez den.....a boli sme aj u doktorky, ale vtedy kvoli niečomu inému, som jej to spomenula, pozrela a vravela, že nevidí dovod na bolesť.....asi to bude tým rastom......po týždni sa prestal sťažovať.... 😉

aninka29
23. jan 2012

ahojte 🙂
@denisenko krasomilka naša 😵 a ty v "normále" kolko vážiš ? 🙂 o takej váhe v 30tt môže snívať nejedna tehuľa 😉 krásne brušino 🙂 ......
Simonku som nakoniec do škôlky zaniesla......a ja pôjdem za chvílu los mestos 🙂

aninka29
23. jan 2012

@denisenko na wellnes ideme kdesi do Starej Lubovne,hotel Sorea 🙂 ešte sme tam nikdy neboli,tak uvidíme...a sluhu určite mať budú.....MŇA 😀 😀 😀

denisenko
23. jan 2012

dobré ránko..... 🙂
@aninka29 dneska jaká šikula..... 🙂 ..hotel Sorea...to mi je nejaké povedové...tuším sme zhánali wellness víkend pre svokrovcov a vyzeralo to dobre.....ale nakoniec aj tak z toho nič v tedy nebolo, tak neviem, ako je to v reále.... 😠 len sa nechaj pekne poobsluhovať....detičky dávaš kam???? 😕 ....v " normále" vážim....ako kedy...pod 50 😀

sa dneska ten den pekne začal........ 😝 😝 😝 celú noc lialo, ráno voda pomaly po kolená..... 😝 😝 v noci som nemohla spať, nejako mi bolo čudne, bolelo ma akoby vaječníky, ked som poprechladaná, alebo..neviem čo....bud pricviknutý nervík zas niekde, alebo tie falošné tehu kontrakcie....som to nejako rozchodila...dve hodiny..... ☹ a ráno Nisko štrajkoval, že on nejde do školky...tak kým sme sa vytatárili, bolo 7.55...školka do 8.00...paráda.....tak som sa náhlila, že som sa zdrísla dolu po schodoch...fest...rozbila som koleno...našťastie len..... 😝 😝 😝 😝 a potom som šla k ženskej že idem na sono, a mám sa vraj únúvať až v stredu.....když se darí, tak se darí-.........dneska už sedím len doma.....pre istotu..... 😝

jacka
23. jan 2012

ahojte..... 😵

jacka
23. jan 2012

@denisenko vianočka už kysne.......aj tu je hnus..samá voda.....vetrisko......

ideme sa trošku vymočiť ...aby nám nebolo luto...tak nás vietor hned aj vyfúka 😠 😝

jacka
23. jan 2012

@denisenko dávaj si pozor....to nie je sranda.....ale tí poslíčkovia sú nejak skoro,nie?....sice ja som žiadnych nemala.....tak neviem......takže v stredu..no super

denisenko
23. jan 2012

@jacka ani ja som pri prvom tehu nič nemala, tak čo ja viem či to je ono, alebo nie????? 😕

denisenko
23. jan 2012

jediné, čo ma teší, že som sa objednala na zajtra ...súkromne na jedno sono len na určenie pohlavia....ale až večer...tak dúfam, že nebude drobček štrajkovať a pekne sa ukáže, ked už mamka zaplatí...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. jan 2012

ahojte!!.....u nás krásne svieti slniečko 😎 ..ale inak je všade vody a vody, žeby sme hádam aj na člne prešli 😀

@letty86..ja som tiež po deťoch ostala taká citlivka ...hocičo mi vženie slzy do očí 😔

@jacka ..zasa bude žmýkať ponožky 😝 ..........vianočku aj zapletáš?.....

@denisenko..super fotečky si pridala 😵 ...ako to už máš všetko krásne prichystané 😵 ...všimla som si, že drobec ti už pupík vytláča 😉 ....dávaj na seba pozor...teraz riadne oddychuj

aninka29
23. jan 2012

@denisenko deti bereme so sebou...to bude super wellnes 😀 ...takže v normále vážiš 45 kíl 🙂 😉 ....aspoň počas tehu ťa je lepšie vidieť 😀 🙂 ...........ty si ☹ dávaj pozor na seba...kurnik,si si mohla ublížiť ☹ šťastie,že si to odnieslo len koleno.........ja som tiež poslíčkov nezažila,takže neviem....ale v každom prípade vylož nožky hore a relaxuj
@jacka u nás svieti pekne slniečko 😎 ..po vetrisku zatial ani slychu..............len sa pekne prevetrajte vonku 😵

my ideme 🙂

denisenko
23. jan 2012

@aninka29 ja som bola v tom, že si idete užiť sami dvaja.... 😉

denisenko
23. jan 2012

@leninka75 dobre všímaš..... 🙂 ...aj my sa dneska asi pojdeme člnkovať...dobrý nápad..... 😀 len som zvedavá, ako toto bude riešiť školka...lebo vonku je už pekne...ale vody všade....tak ich dúfam nedajú hrať sa na dvor..... 😠 som mu mala ráno pribaliť plavky.....pre istotu..... 😀 😀 😀 😀 😀

zajtra nastupujeme na kurz plávania....tak som zvedavá čo bude mladý pán hovoriť..... 😵 mama vymyslela program....2 x do týždna plávanie a celý víkend lyže....aspon mi nebude sedieť celé poobedie na nete.... 😀 😀

denisenko
23. jan 2012

tak sa lučim...idem prať.....záááááás........ 😀

leninka75
23. jan 2012

@aninka29 ..dobrý výber hotela, tiež sme tam chceli ísť, ale časovo nevydalo ☹

@denisenko ..to budeš ty chodiť s niskom?....príjemné pranie 😉

denisenko
23. jan 2012

@leninka75 samozrejme, že ja.....síce sa svokra ponúkla, že pojde radšej ona...ale ved ja budem na neho všade len v klidku čakať..... 😀 Lilku si dala do školky?

leninka75
23. jan 2012

@denisenko ..ty si taká akčná žienka, ty by si veru doma len tak nevydržala 🙂 ......Lilku mám ešte celý týždeň doma, liečime sa...a Lolka má zápal priedušiek ☹

denisenko
23. jan 2012

@leninka75
@leninka75 zápal priedušiek??? 😕 😕 😕 tak sa len poriadne liečte......inak u nás sa už zas rozkydalo........sneh....do tej vody... 😝 😝 😝 😝 😝 svokra mi doniesla nejaké veci z pošty, tak že videla detičky zo školky....neboli na dvore, ale slušne šli na prechádzku...tak to hádam budú len spolovice mokrýýýýý 😀 ....a ked sa mi darí, tak sa mi darí.....periem, a nastavila som si zlý program....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. jan 2012

@denisenko ...a to som sa bála, že má zápal pľúc...trochu nás na pohotovosti postrašili 😝 .....u nás začalo pršať 😝 ......dávaš niskovi náhradné oblečko do škôlky?.....perieš bábätku?...

denisenko
23. jan 2012

@leninka75 zápal plúc? čo ste to prehnali vonku????? 😕 veru, teraz to počasie, najlepšie na bacily....... 😝 ale vraj sa ma cez víkend ochladiť..... 😖 ..nedávam mu náhradné oblečenie......ked je vonku má oteplovačky, a potom pod tým len tepláky.......sa vždy smejem, ked po neho idem, na všetkých radiatoroch visia detské veci.....najskor nájsť oteplováky, potom kde suší topánky..... 😀 😀 v školke majú horúco, ani pančuchy mu už nedávam.... 🙂 .....periem deky......uvidím čo z nich ostane...... 😝

leninka75
23. jan 2012

@denisenko ...dr. hovorila, že sa šíri nejaký taký vírus..pliaga jedna...už nech sú zdravé, alebo je to na nervy ☹ ..radšej by som to zobrala na seba..........to aj u nás v škôlke je tak 😀 .......možno z diek budú vankúšiky 😔 ..dala si vysokú teplotu?..

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre