Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. jan 2012

tak je vonku fantastikuš 😵 ..7 st. slniečko svieti 😎 ....a my kvasíme dnu 😝 ...vyzerá to tak jarne...a cez víkend prídu mrazy, bleeeeee 😝 😝 😝

jacka
24. jan 2012

@leninka75 ...u nás je tiež teplo.....a všade je samá voda......hruza 😝 😝

jacka
24. jan 2012

@leninka75 aj tebe je lepšie?

utka
24. jan 2012

No takže Viki má mierne zvýšené zápalové hodnoty, mierne znížené IgG-imunita. Je to začínajúca laryngitída. A čo sa kolienka týka, tak tam nenašli nič. Ani na RTG, ani na USG. Má papať 3x denne Ibalgin, alebo Nurofen sirup 7-10 dní. Tak uvidíme. A ak to neprejde, tak nám odporučiti MRI.

jacka
24. jan 2012

@utka ved tá sa väčšinou robí na vnutorné orgány......tak sa ide napapať liekov.... ☹

leninka75
24. jan 2012

@jacka ....mne?....no na dve veci 😝 😝 😝

@utka...trošku si si asi vydýchla, či ani nie?...

letty86
24. jan 2012

ahojte
moje deti sú dnes nervné a ja z nich, bola tu babka a jeden pred druhým sa zlostili 😠 matko dnes odveci spal, tak to bude asi aj tym, už berie vikuske veci, tak sa potom ona zlostí, tak sa zlostíme všetci 😝 😀
@utka ☹ držte sa, nech je viktorko raz dva fit, aj neterke vela sil 😔

@leninka75 už sú kocky zdravucké?

leninka75
24. jan 2012

@letty86 ....také dni ako máš teraz neznášam ☹ 😠 😖 ..vtedy by som tie moje hádam aj predala 😀 ..keby niekto chcel 😀 ......ešte nie sú celkom fit, ale pomaličky toide k lepšiemu..zajtra ideme na kontrolu, tak uvidím čo povie dr......a Viki ako, lepšie?....Maťko sa drží?...

leninka75
24. jan 2012

všimli ste si ako fajne sa už predĺžil deň?.. 🙂

aninka29
24. jan 2012

ahojte
@utka ☹ ☹ ☹to je strašné ☹och prečo musia tie detičky tak trpieť 😢.....držte sa 😔 ☹ a Vikimu skoré uzdravenie

zubárka mi dnes prečistila kanáliky 😝 😝 😝 hrozná bolesť ...som jej povedala,nech mi radšej vytrhá všetky zubiská 😝 ...a objednala ma na piatok,jeden zub musí ísť von...už teraz sa trasiem od strachu 😝 ....od zubárky sme si ešte so Sabkou skočili do mesta,potom som doma vo velkom upratovala,do škôlky pre Simi a teraz vegetím pri kávičke 😵 trochen posedím a idem ešte dokončiť spálňu,to som už nestíhala

utka
24. jan 2012

Ďakujem baby, ešte raz vám ďakujem...

letty86
24. jan 2012

@aninka29 ahoj, tak si si vytrpela ☹ dá sa ti pri Sabke tak fajne upratovať? závidím 😉
@leninka75 Matko sa drží a vikinka tak po starom, akurát ten kašel už nie je dusivý, ale vlhký...aj také dni musia byť, aspon vieme, že máme detičky, taký intenzívny pocit 😀

leninka75
24. jan 2012

@aninka29 ....šikovná!!..... 🙂 .............ty si mala aj pred dievčatami problémy so zubami?...

utka
24. jan 2012

@aninka29 aj ja by som potrebovala všetko upratať vo veľkom...

aninka29
24. jan 2012

@letty86 Sabka mi dovolí v klude si upratať 🙂 ...väčšinou je zažratá do nejakej hry,občas ma príde skontrolovať a potom ide späť do izbičky 🙂
@leninka75 no áno mala 😝 stále som mala zápaly ďasien...ked som mala nejakých 15,tak mi ich aj rezali....tá bolesť je asi horšia ako sto pôrodov 😝 počas tehotenstiev sa mi zuby strašne pokazili 😝 😝 tak dúfam,že teraz ked už začnem chodiť,tak mi to dá všetko do poriadku a budem mať pokoj pár rokov 😀 😀 😀
@utka ja by som už najradšej robila také poriadné jarné,ale že jarné upratovanie... 😉 🙂

aninka29
24. jan 2012

@denisenko a ty naša pekná nezabudni podať info,ako ste dopadli na sone 🙂 už nás nenechávaj v napätí,nech vieme na isto,že to bude chlap 😵 😉 🙂

aninka29
24. jan 2012

dnes mi jedna tetuška vychválila Sabku do nebies 🙂 ..som narástla 😀 😵 ....najprv vlásky 🙂 a vraj,že na svoj vek je veľmi múdra a šikovná..a Sabka jej za pochvalu zaspievala pieseň Rolničky,rolničky 😀 ešte stále má vianočnú náladu 😀 😀 a potom dala ešte jednu,prosím pekne vlastnú tvorbu s názvom Láska ,láska 😀 😀 😀
ide deťom nachystať večeru.....do Simonky ju natlačím aj nasilu 😒 ...včera za celý deň mala v ústach jedno žĺtko z vajíčka.....desiata v škôlke bléé,obed - na polievku sa ani nepozrela,druhé jedlo mali prívarok s vajcom.....tak princezná si vybrala len to žltko a hmmmm mňam, už mala plné bruško 😠 😠 pri olovrante sa jej dvíhal žalúdok....a večera doma...trikrát zahryzla do rohlíka 😠 😠 😠

utka
24. jan 2012

@aninka29 to tak zle Simonka papá? Ani Viki tomu veľmi neublíži, ale má aj dobré papacie dni...

aninka29
24. jan 2012

@utka zase má potvorka malá to blbé obdobie ničnejedenia ☹

jacka
24. jan 2012

🙂 🙂

aninka29
24. jan 2012

@jacka má dobrú náladičku 🙂 🙂 🙂

aninka29
24. jan 2012

čakám manžu na skype....neviem kde sa túla 😠

jacka
24. jan 2012

@aninka29 juj ani....nie celkom....len sa chcem trošku odreagovať.... 😉

utka
24. jan 2012

@jacka je ti veselo?

jacka
24. jan 2012

@utka nie....

aninka29
24. jan 2012

@jacka ty si už tiež vylož nožky a relaxuj 🙂 ...v kuse len makáš ako stroj

aninka29
24. jan 2012

@jacka tak ťa potom vytočil muž....alebo deťúrence 🙂 že ti je z toho do smiechu 😉

jacka
24. jan 2012

@aninka29 nooo....detičky ako vždy.......a aj muž...ten detto 😉

jacka
24. jan 2012

@aninka29 😵 ....ty vieš tak pekne pochváliť 🙂

jacka
24. jan 2012

kam ste zmizli???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre