Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. jan 2012

@denisenko očím očím 😀 ...kráááásne vecičky 😵 😵 😵 si sa vyšantila riadne 🙂 aaaaj to treba 😉 🙂 ..tie "obrie" rifle sú super 🙂 🙂 🙂

utka
27. jan 2012

Ja keď som čakala Vikiho, vždy, keď som šla do poradne som musela niečo kúpiť...nejakú "obriu" vecičku 😉...

aninka29
27. jan 2012

@utka ja tiež 🙂 🙂 🙂

aninka29
27. jan 2012

babule nemáte niektorá nejaký zaručený tip čo na plávajucu podlahu,aby sa pekne leskla?.....ja som maniak na prípravky,vyskúšala som snád všetko možné,ale furt mám čmuhy,resp.taký povlak ...už som aj všelijaké handry pokúpila ...a ide mi to na nervy....tú podlahu už asi zderiem od tolkého umývania....dnes som ju pretierala už 3x 😝

denisenko
27. jan 2012

@aninka29 ked my sme toho straááášne moc zdedili..aj prvý krát...aj teraz.....tak kupujem len máločo.... 😢 to si človek až tak neužije..... 😢 😢 😢 ..ja na podlahy tiež už som skúšala všeličo, ale jediné čo ako tak zaberie je Pronto.... 🙂 ale zas ja mám problém čím vyčistiť nerezové plochy, bez toho, aby tam ostali šmuhy.....už som sa pýtala asi všade-...... 😔 😔 😔
@utka škoda, že z tých obrích vecí tak rýchlo vyrástli...... 😵

denisenko
27. jan 2012

@jacka ja už periéééém...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby, aj vám tak blbne tento kon????? to akú formu hodil na tie upozornenia...meno iné a fotka úplne iná....a ešte zoširoka dodaleka...... 🙄 🙄 🙄 🙄 nie dosť, že každý druhý krát mi vyhodí, že porucha nie je vo vašom príjmači..... 😨

letty86
27. jan 2012

@aninka29 veru, aj ja som už vyskúšala kadečo na podlahy a tiež žiadna sláva so žiadnym prostriedkom 😖
@denisenko ja som nedávno objavila dobrý prostriedok na nerez...v dmku, je to ich značka Denk mit, sivá fľaštička 300 ml, je to tekutý prášok a je fakt dobrý, predtým som mala Cif na nerez a otras, len sa to rozmazalo 😠

letty86
27. jan 2012

@denisenko krásne 😵 😵 😵 v tescu sa dajú nájsť chutnučké vecičky 🙂

letty86
27. jan 2012

@jacka pokúsim sa o nejaké fotky, ale dnes to asi nestihnem 😅

aninka29
27. jan 2012

@denisenko aj mne sa takto tentuje konoš 😝 😝
mne nezaberá ani pronto ani nič...ale ja už asi viem v čom to bude...som si asi tú podlahu "zmastila" voskom na podlahy😠takže asi skúsim umývať iba čistou vodou a uvidím,či to zaberie 😝..ked mňa to tak rozčuluje.....a o nereze mi ani nevrav...tým pádom,že my máme abnormálne tvrdú vodu,tak sa mi všade robia usadeniny,vodný kameň...takže leštím každý deň a aj tak to nemá zmysel 😠 😠

aninka29
27. jan 2012

@letty86 len daj,daj fotečky,nech sa pokocháme aj u teba 🙂 🙂 🙂

letty86
27. jan 2012

@aninka29 ved ich mám v albume kopuuuuuu 😵 😵 😵

aninka29
27. jan 2012

@letty86 krásne fotočky.....krásne detičky 😵 😵 😵

aninka29
27. jan 2012

už by som nejaké mohla aj ja prihodiť

letty86
27. jan 2012

@aninka29 dakujem 😵 😵 áno, áno, pridaj aj ty fotečky svojich krásnych kočiek 😵 nech sa pokocháme ako vyrástli...podla fotiek sa mi zdá, že Simuška je krásna po tatinkovi a Sabuška je krásna po mamine....ale určite to hovoria aj presne naopak, že? Ale ja to vidím tak 😵

aninka29
27. jan 2012

@letty86 presne tak,každý vraví inak 🙂 hlavné je,že aspoň jedného z nás v nich vidia 😀 🙂 🙂

denisenko
27. jan 2012

@letty86 vážne???? musím vyskúšať...o tom Cife mi ani nehovor...som nadávala tri dni.... 😠
@aninka29 tak mne zatial Pronto zaberá...ale ja už sa nad tým nepozastavujem, lebo ani neuschne a zas je sam flak......Denisko narobí bordel za celú školku..... 😝 ..kedy dáš tie foto???

aninka29
27. jan 2012

@denisenko tak to som rada,že nie len ja mám taký problém s podlahou 😉 sa naštvem a pôjdem kúpiť koberce do každej izby od steny po stenu,ako to bolo v móde pred X rokmi...stačilo povysávať a bolo čisto 😀

aninka29
27. jan 2012

fotečky dám,ked nabijem foťák...leží vybitý ani neviem kde, už ani neviem ako dlho 😀 .

denisenko
27. jan 2012

@aninka29 tak nejak...ani ten prach tam nie je vidno..... 😀 😀 😀

letty86
27. jan 2012

@aninka29 😵 pokiaľ nespomínajú suseda, tak je vždy dobre 😀
@denisenko vyskúšaj 😉

aninka29
27. jan 2012

@denisenko inak deti majú v detskej ten celoplošný koberec......a mám pokoj 😀 ..........v lete sme im urobili spoločnú detskú...a teraz ich zase rozdelíme,nech má každá svoje súkromíčko 🙂

letty86
27. jan 2012

@denisenko už viete, co je neterke, má sa dobre?

aninka29
27. jan 2012

@letty86 😀 😀 😀 😀

letty86
27. jan 2012

@aninka29 páčia sa ti tie tutu sukničky? 😵 😵 😵 na tých 2-3 ročných kočkách je to rozkošnéééé 😵 😵 😵

aninka29
27. jan 2012

@letty86 pááááčia 😵 😵 aj som rozmýšľala,že by som skúsila urobiť..ale neviem,neviem..ja som na také drevo 😒 Simi má ale kupované tutu...jednu nosí do tanečnej a druhú do škôlky /teda,mala ju raz 😀 /

letty86
27. jan 2012

@aninka29 ja som na tie veci ľavá 😖 videla som už pár ušitých a vyzerali božsky 😵 mohli smelo konkurovať kupovaným, ale tak maminky sú šikovné, ja by som pri tom maturovala a ktovie, aký novotvar by som vykúzlilia 😀 😀 😀

aninka29
27. jan 2012

@letty86 veď skúsme...možno sa nám podarí nejaké nové hatlatutu 😀 😀 a budeme za hviezdy 😀 😀 a všetky maminy sa budú po nás opičiť

denisenko
27. jan 2012

@aninka29
@letty86 ..ja zas neviem o čom je reč...aj ked už som videla temu s názvom tutu sukne...ale čo to je a kto a načo to vymyslel?????? 😕 😕 😕

letty86
27. jan 2012

@aninka29 😀 😀 😀 to si môžeš byť istá, že keby som ja pridala ruku k dielu, už by sa to tutu nevolalo, hatlatutu je výstižnejšie 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre