Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

@utka rodičko???na čo???? 😕 ....tenké, netenké....to je moja skolioza v bedrovo pánvovej oblasti...... 😝 😝 😝

aninka29
31. jan 2012

@denisenko ahá,na to plávanie 🙂
@utka to nebude tým,že tenké 😉 ale pobavila som sa 😀 ......pri Simke som k tenkej mala veeeeľmi ďaleko...........

aninka29
31. jan 2012

@utka to rodičko máte ohľadom školy,že....tak daj potom vedieť,že čo a ako 🙂

utka
31. jan 2012

Hej, hej...rodičko ohľadne školy. Bude tam aj psychologička, aj nejaká učiteľka zo školy...Som myslela, že keď sme neboli u tej psychologičky, že nebudem musieť na rodičko, ale vraj mám prísť...
@aninka29 chceš povedať, že pred tým, ako si otehotnela so Simonkou si nebola chudučká?
@denisenko nooo, skolióza, nič moc ☹...

aninka29
31. jan 2012

@utka len choďte....aspoň budeš vedieť čo a ako 🙂
@utka no áno,pred tehu som bola chudá...lenže ja som hned prvé dva mesiace tehu nabrala strašne veľa....niekto tolko nenaberie ani počas celého tehu 😒 ..a mne tie problémy s kĺbmi začali niekedy v 5 mesiaci...............zase pri Sabke to bola jedna pohoda,celé tehu...okrem občasnej únavy 🙂

letty86
31. jan 2012

@aninka29 vikinka už lepšie, ale ešte kašle, na to, že brala 4dnové atb a solmucol som si myslela, že už bude tento týžden o.k....snád sa tento už pekne dolieči a šup do skôlky, lebo sa už veľmi nudí 😒

jacka
31. jan 2012

my sem už mali rodičko......ale nemal kto na neho ísť.....takže neviem nič 😝

jacka
31. jan 2012

@aninka29 kašlu obaja.....ale ešte to nie nič strašné
aký koláči si piekla?

jacka
31. jan 2012

leni...ty si sa nám kde stratila????

aninka29
31. jan 2012

@letty86 to verím,že sa nudí 😒 ...určite bude budúci týždeň fit 🙂
@jacka si mala s Peťkom siestu? 😉 🙂 ....piekla som perník 🙂 ...............nemá dnes ísť leni s Lilkou na zápis?...či to až zajtra....

aninka29
31. jan 2012

Simi má zase teplotku ☹ ..a Sabka má asi chili papričku v riti 😀 ....a to som myslela,že odpadne 😔 ...jej stačilo trošku porelaxovať a už je zase vitálna

jacka
31. jan 2012

@aninka29 nemá ísť cez víkend???
nie nemala....haldám tu recepty pre Maťko ...a nič som nenašla.... ☹

jacka
31. jan 2012

@aninka29 vysoku má teplotu?

aninka29
31. jan 2012

@jacka nejaký konkrétny receptík hladáš?.......má 38,5 ☹ ...a Sabka zaspala 😔 😵 drobizg malý....sa začala hrať v posteli na mamu a zaspala aj s deťmi 😵 😵 🙂

jacka
31. jan 2012

@aninka29 moje zlatko....... ☹
no ....áno.....hladám niečo čoby som mu urobila do školky...namiesto chleba ...ten nechce.-...a ani tiei žemle nechce...
sabka .,.riadan mamička...takto pri nich zaspať 😵 😵

aninka29
31. jan 2012

@jacka noo,aj miesta má málo v posteli chudinka "mama"....tolko detí si tam nasáčkovala 😀 ...idem jej ich pár vyhodiť 😉
aj Simka by si mohla pospinkať 😔 ...bude robiť všetko možné aj nemožné,len aby nezaspala

aninka29
31. jan 2012

@jacka a celiatické muffinky,alebo pizzu?....či to do škôlky radšej nie? 😒

jacka
31. jan 2012

@aninka29 fuj pizza....mne to vobec nechutí.....ale deti sa idú pobiť.............aj nad muffinkamim som rozmýšlala....len neviem či to možem dať do mrazničky...aby mu to tam vybrali....a mal niečo v zásobe......hladala som sladké rožteky...alebo criosanty

aninka29
31. jan 2012

@jacka a bezlepkové rožky lupačky?..ja ich milujem.....teda bezlepkové som nejedla

jacka
31. jan 2012

@aninka29 presne niečo takéto...prečo mi to nevyhodilo...... 😠 😠 😠 ....dikes.....

utka
31. jan 2012

@aninka29 však som zvedavá, čo sa tam dozviem...
@letty86 aj Viktorko stále kašle. Síce ATB nemal, ale už je to týždeň a ústup žiadny.
Som zvedavá, čo nám zajtra povie doktorka. Podľa mňa ešte nebude môcť ísť budúci týždeň do škôlky ☹. No uvidíme.

aninka29
31. jan 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=39304....tu sú aj tie lupačky.....možno skúsiš 🙂

aninka29
31. jan 2012

@utka určite nás informuj 🙂 .nooo....len aby Vikimu nedala doka atb 😒 ..snád niee

jacka
31. jan 2012

@aninka29 dikes...len kysnute cesto chutí hnusne.......vysúkšam....uvidím či to zje....opica jedne prieberčivá 😠

jacka
31. jan 2012

@aninka29 niekdy je lepšie dať atb...akoby sa to malo zhoršiť.....ja som tak dopadal s Maťkom...nedala a napokon sme skončili zo zapálenými prieduškami

aninka29
31. jan 2012

@jacka naša doka dáva atb hned..či treba,či nie 😝
@jacka určite niečo vymyslíš a napečieš mu niečo fajnučké 🙂

utka
31. jan 2012

No keď Viki nemá ani teploty...a keby mal zápal, asi by mal aj teploty. Už mu ani nurofen nedávam a kolienko nebolí...klop-klop-klop

letty86
31. jan 2012

@aninka29 Sabka je lojálna maminka, pospí si aj s detičkami 😵 moja mudra zas nedáva atb len tak, podla uváženia, minule sa nevedela rozhodnúť či dať, alebo nie, tak urobila crp, vyšlo, že nemusia byť atb, ale dala matkovi a dobre urobila, bez atb by to v tom prípade nešlo
@utka no super, že to kolienko už nebolí 😵
@jacka vyber niečo fajnučké 😉 tie croissanty vyzerajú fajnovo

letty86
31. jan 2012

som sa začítala do témy Tehotná s milencom 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre