Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
3. feb 2012

@denisenko moje pôjdu za chvílu ...Sabka ešte stihla roztrhnúť Simkine korále...boooože,to bolo revu.....som ešte vysávač vyťahovala 😠 ..a teraz zase bombardujú detskú 😠 ....ale už ich idem poriešiť

utka
3. feb 2012

Ale máte veselo...asi zostanem teda pri jednom dieťati 😝 .

utka
3. feb 2012

Dobrú noc!

jacka
4. feb 2012

ahojte..........
🙂 😉 😵

aninka29
4. feb 2012

dobré ránko 🙂 baby u nás strašne fúka...a ešte aj snežiť začalo 😝 😝 😝
@jacka tak akooo...vyspinkaná do ružova? 😵 😵 😵 🙂 😉
@utka nie nie....len sa pekne chystaj aj na druhé...je to síce dvojnásobná starosť..ale hlavne dvojnásobná radosť 😵 😵 🙂 ....my ženy prežijeme všetko 😉 🙂
idem dnes ku kaderníčke 😵

jacka
4. feb 2012

@aninka29 ............asi bola nejaká divná konštalácia hviezd....najprv plakal Maťko......celý bol spotený.....a le do pol hodky zaspal....za hodinu sa zobudil Peťko...ten kričal...bil všetko naokolo....hádzal bvankúš....som sa ho nemohla ani dotknuť.....po 2h!!!!.....prestal......za pol hodku bol zas hore.....chcel ísť kuk tv...... 😝
a vy?? 😉 🙂

denisenko
4. feb 2012

dobré ránko.... 🙂
@jacka my sme spali dobre..... 😨 asi si ho mala isť nechať kukať telku, možno by ste sa vyspali.... 😉 slniečko sa snaží predrať cez tú sivú oblohu, ale moc sa mu teda nedarí....... 😠 my sme sa hned ráno s Deniskom povadili....stále tie prsty v ústach...už mi lezie na nervy stým..... 😝 😝 😝 😝 potom sme hrali 5 krát pexeso, 3 krát človeče....pozdvíhali autá so žeriavom, povešali prádlo a teraz robíme inventúru v DVD-čkach.... 😵 tak on pozerká a ja mám 5 minút na net...... 😵
@aninka29 nie aby si nám ten sneh a vietor poslala..... 😠 😠 😠 😠 😀

denisenko
4. feb 2012

jujky, dalšie bábätko na svete...... 😉 😉 😉

denisenko
4. feb 2012

@aninka29 čo plánuješ zmeniť vlasy?????? a nejaké foto???? 😕 😕 😕

jacka
4. feb 2012

@denisenko to nejak skoro rodia......už už v termíne???

ja som rada že sa to Maťko odanučil...aj ked stále pchá ukazovák do pusy...ale nezryhie........ste šikovný..tolko veci ste porobili 🙂 🙂 😵

denisenko
4. feb 2012

@jacka ......vela pred termínom..... 😔 zdravotné dovody..... 😔 😔 😔 .....ved on tiež moc neohryzá...ale tie prsty sú tam stále a niekde niečo škrabká..... 😠 čakám každý den, že budú afty...... 😖 no,dneska sme šikulky..... 😀 😀
už sme aj po obede....čo sa čudujem, ako u mna normálka, ale Denisko.....zjedol dve a pol palacinky, predtým pribináka, ten velký...a potom moje opekané zemiaky s tatarkou a opečenou sekanou...všetko.....sa začínam aj ja čudovať, kam to pchá....ešte vopchal do pusy lízatko.... 😀 😀 😀 😀 😀 aj to sa zmestilo...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2012

@denisenko ved len nech sa pekne napapá.......... 🙂 ja som vravela Maťkovi aby dojedol po Peťkovi......vieš čo mi odpovedal???.....že to nemože....lebo bude tučný 😀 😀
ja som myslela že hryzká nechtíky.......tak to sme na to rovnako..... 😝 😝

robila som croissanty...... 😔 😔

jacka
4. feb 2012

@denisenko a tie skoro narodené detičky sú v poriadku?

aninka29
4. feb 2012

ahojte baby 🙂 🙂 🙂
hrozná metelica u nás 😠 😠 @denisenko nebojkaj,ja vám nepošlem nič...ale ak náhodou dojde,tak nie som vinná ja 😉
@jacka takže romantika nebola 😒 možno na nich vplýval spln..bol predvčerom či kedy 😕 ...na mňa tiež vplýva...tri dni pred a tri dni po 😝
vlásky urobené.....dala som si len melír a trošku podstrihla tie moje pačesy.....už neviem,čo by som si dala na hlavu.....
deťom smažím hranolky a syrové krokety k obedu...som si zasvinila celú kuchyňu od oleja....tak mi vyprskol 😠 ...môžem zase umývať dlážku

jacka
4. feb 2012

@aninka29 kde si mala deti?
nie nie....romantika nebola...... 😉 .......som si všimla že na Peťka to nerobí dobre...ale toto...bolo vyvrcholenie ☹ .....teraz zaspinkal...dufam že potiahne aspon dve hodky....
hod foto...nech sa pokocháme....ako si kočka 😵

aninka29
4. feb 2012

@jacka k deťom došla mama.......ešte spinkali,ked som odchádzala...som bola taká nervná celý čas 😝 .....ale boli v pohode...... 🙂
chjoj,kedy ja sa odhodlám odfotiť samú seba 😀 😀 sa asi načakáte.....to by som sa musela nalíčiť a tááák 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2012

@aninka29 ved my chceme vidieť len vlásky......teba poznáme ako vyzeráš...... 😵 😵
super že ti ich mal kto postrážiť 🙂 .............z čoho si bola nervná?

aninka29
4. feb 2012

@jacka no z toho,že som ich nechala domka...nie som na to zvyknutá 😒 všade kam idem,berem ich zo sebou.....ale teraz by som nemohla do takej zimy....ale som rada,že boli v pohode 🙂 ...vieš ja si potom namyšľam hlúposti 😔
baby,bola som len chvílu vonku....som si šla preparkovať auto do dvora.....a mne normálne zamrzli prsty na rukách 😕 som si nevzala rukavice a aha....aaaaaauuuuuuuu

aninka29
4. feb 2012

idem si dať kafčo a dnes mám leháro 😵 budeme s deťmi pozerať harryho pottera......dlážky som si zmyla...máme čistučko,voňavučko......

jacka
4. feb 2012

@aninka29 ved boli v dobrých rukách.....sem tam im treba zmenu 🙂 ....a tvoju mamku určite dobre poznaju....sa nemusíš báť 😵
juj tak takuto zimu si nechaj..... 😔

ja sa chystám s nimi ešte ked sa Peťulo vybuva......ak vydrží počasie.....

jacka
4. feb 2012

@aninka29 tu sa o poriadku nedá povedať.... 😠 😠 😠 😝 ....hádam len ked sú vonku 😝 😉

aninka29
4. feb 2012

@jacka len chodte,kým u vás nefučí 🙂 ....
som sa začítala do jednej diskusie tu na koňovi.............viete čo....furt natrafím na jednu premúdrelú....kurnik,ona je v každej diskusii 😝 😝 😝 ..mne sa z nej normálne žlč dvíha 😠 😠 😠 😠 😠 ja by som ju táááááááááááááááááák,ale táááááááááááááááááááááááááák poslala niekam,kde ju ešte asi nikto neposlal 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ludra jedna premúdrela.....je mi z nej zle..............zase som sa rozčúlila 😝 😝 😝 😝

letty86
4. feb 2012

ahojte 🙂
jaaaaj, takú mame metelicu za oknami 😠
som domka len s chlapmi, vikuška išla k mamke, opica moja malá, neobsedí domka 😉
@aninka29 nemyslíme na tú istú 😀 😀 nebýva na slovensku, taká blondína, chlapca a dievča má a pekný nezný nick 🙂

aninka29
4. feb 2012

@letty86 panebože....presne túúúú 😉 😠 😠 😠 😠 😠 ...tak aj tebe je z nej na grc?......ja si myslím,že po prečítaní jej príspevkov je tu na grc viacerým 😝 😝 😝

jacka
4. feb 2012

@aninka29 čo si čítala...?
ja len čumím aké temy davaju.....napr....ísť von s dieťam ked mrzne??......boháča.....tak ked chcem tak idem..nie.... 😠 😠 a su tu asi dve také isté.......na nervy............. 😝

jacka
4. feb 2012

@aninka29 to je ktorá?

aninka29
4. feb 2012

@letty86 ja som sa jej už dávnejšie v jednej diskusii aj pýtala....že kto ona je??čo si to dovoluje 😠 😠 😠 brzda 😝 😝 😝

letty86
4. feb 2012

@aninka29 😀 😀 😀 😀 asi tak 😀 😀 mám pocit, že ona všeeeetko vie, ale úplne že všeeetko 😀 😀 😝 ...ako beriem, mať prehlad o veciach je fajn, ale čo je vela, to je vela, nie? niekedy robí z mamičiek debilov 😠

aninka29
4. feb 2012

inak ja som taká vytočená z nej.....že ja už ani nebudem nič čítať okrem herečiek....si len privolávam infarktové stavy..kvôli kr..e 😝

letty86
4. feb 2012

@aninka29 a ako zareagovala?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre