Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. feb 2012

@letty86 ja vôbec nechodím na iné témy...iba pozerám fotoblogy...

denisenko
8. feb 2012

baby, pomoc...to sa mi ako podarilo????? že "zmyzli"...šak to bije do očí...... 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 ja už to neštudujem, pokecám, zasmejem sa, vyžalujem ked treba a toť vsjo...pre istotu...... 😀
@utka a potom ideš kam????

denisenko
8. feb 2012

@utka aj ja šmírujem..... 😀 😀 😀 😀

letty86
8. feb 2012

@utka tiež tak 🙂
@denisenko už si nám odcválala 😀

utka
8. feb 2012

@denisenko potom do škôlky zaniesť peniažky a na logo...a potom ešte "tam"...a domov prídem okolo 19-tej

denisenko
8. feb 2012

@letty86 ešte nie.....zachvílku....stačí mi tak 5 minút pred treťou.....školka je síce do 4-tej, ale ja chodím o 3.tej...to je tak akurát......a máme ju na našej ulici, presne o 5 domov dalej...... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. feb 2012

@denisenko to máte škôlku iba do 16-tej?

letty86
8. feb 2012

@denisenko to robí tá materská...a hormóny, ja si myslím, že to treba zvaliť na hormóny, ako či sa im to páči alebo nie..hormóny...ja odteraz všeeeeetko hádžem na hormóny...ako fakt 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@utka to poznám...ešte to a edšte tamto...a celý den v kýbli..... 😝 a potom taká otázka: čo ste robili celý den????? no nič, sedela som s vyloženými nohami a oddychovala, ako sa na správnu tehotnú ženu v 8-mom mesiaci patrí....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
8. feb 2012

@utka iba??????....v Taliansku len do pol tretej...takže tu je to až, až..... 😀

letty86
8. feb 2012

@denisenko ja mám škôlku za blokom, vidím do okien 😉 ja tam žiadne domy nemám, takže to mám bližšie 😀 vikinka si niekedy vyžadovala, aby sme boli o tretej v škôlke, to ked sa jej velmi nechcelo, teraz máme nakázane o pol štvrtej a aj tak mudruje, to taaaak skoro 😝

denisenko
8. feb 2012

@letty86 to sú výhody...ráno ich nemusíme naobliekať a hned zas vyzliekať, že?.....no, nám to takto vyhovuje, lebo kopa detí tam juž nie je, zostáva len zopár, takže preto....... 😉 idem sa skúsiť do niečoho navliecť...prepudrujem ksichtík a pojdem pomaly sa kotúlať...... 😀

letty86
8. feb 2012

@denisenko pomalinky sa kotúľaj 😉

utka
8. feb 2012

@denisenko u nás je do 17-tej alebo 17:30

letty86
8. feb 2012

@utka nech ti "to" pomôže 😵

utka
8. feb 2012

@letty86 ked ide Viktorko do škôlky po dlhom čase, tiež mi káže, aby som sa po neho ponáhľala....ale po čase ma hreší, že chodím skoro. V pondelok má angličtinu do 15:45 a v utorok šach, tak sa hnevá, že sa poobede nestihol hrať...

utka
8. feb 2012

@letty86 ďakujeeeem...ja som už ale v poslednej dobe dosž pesimistická... 😢

letty86
8. feb 2012

@utka poznám, ja mám k tomu sklony...ale ak je to niečo alternatívne, človek "musí" aj veriť, bez toho to nejde...veľa vecí...ja viem, že to vieš, ale od druhého to znie inak 😉 😵

jacka
8. feb 2012

🙂 😉 😀

denisenko
8. feb 2012

tak...a sme doma zo školky.... 😀 😀 😝 Denisko si dáva polievku a fašírku a hovorí: maminka, ja som si myslel, že nevieš fašírku uvariť.....je...nie je dobrá.....je fantastická...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlaté moje.... 😀
sme boli na návšteve...len som zvedavá, že kedy budeme upratovať...čo už... 😖boli sme pozrieť také polročné dievčatko a2,5 ročného chlapčeka.....celkom sa zahrali.... 🙂 a idem vas chytro čosi prečítať.....

denisenko
8. feb 2012

@jacka a tebe je čo dneska smiešne celý den????

jacka
8. feb 2012

@denisenko čo už.......starosti vyše hlavy.......tak aspon tu sa odreagujem...................vy čakáte čakáte 😵 😵

jacka
8. feb 2012

🙂 🙂 😉 😉 😵 😵 😀 😀

leninka75
8. feb 2012

@jacka ..zasa sa vyškieraš!!!!?? 😀 😀 😀 😀 ............

@denisenko..som tu čítala niečo o vyložených nohách...to ale neplatí na teba, pravda 😅 😅 😅 😅 😅 ..no vidíš aký zlatý nisko 😵

@letty86...aj my sme dnes boli po týždni vonku 😵 😵 😵...konečne..hneď máme všetky lepšiu náladu 🙂

@utka....všetko vybavené a aj pocvičené??? 😉

dobrú noc! 😔

utka
8. feb 2012

@jacka ešteže to tak berieš. Aj ja musím začať 😉.

utka
8. feb 2012

@leninka75 dnes som nebola. zase to nemôžem preháňať, však som bola včera. teraz idem až v utorok, lebo zajtra ide manžel na služobku.

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 už spať????? 😕
no, Denisko v posteli, dlážky umyte....babka na prázdniny vybavená 😉 ešte sa ja hodím do vane, možno si aj nohy oholím....ale velkú šancu tomu nedávam.....nedovidím....... 😀 😀 😀 😀 😀 a tatinko volal o pol osmej, že je v Bratislave.....tak dám hádam trochu chladiť vínko..... 😵 😵 😵 😵

jacka
8. feb 2012

@leninka75 zas 😀 😀 😀 😀 ...................čo narobím...... 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@denisenko daj daj......zachvíli je domka....užite si .......romatiku 😵 😵

jacka
8. feb 2012

@utka ......začni začni......je to dobrá vec...... 🙂 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre