Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. jún 2009

utka, tiež tak ľúbite cestovinky??? 🙂 ....moja lilka by to jedla aj každý deň!! 😉

leninka75
9. jún 2009

jacka, na seba!! nikdy!.......šak som si blúzu kúpila!!! 😀 😀 😀 😀 .........to bolo tuším v nejakom filme taká replika, že "ja, ja, ja ........dlho nič a potom ja, ja, ja........." 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. jún 2009

aninka, tak hovoríš, že náplasť by si po tom kurze už dokázala nalepiť??!! 😉 😀 😀 ........a kde sa teraz manželík nachádza??

utka
9. jún 2009

ani, to bol akože žart 😉

aninka29
9. jún 2009

leni aj dýchanie z úst do úst 😀 😀 😀
manža je ešte v Škotsku 😉

utka ja viem,že to bol žart 🙂 🙂 🙂 ......ale poviem Ti aj tak som mala dosť.........sa mi to vlieklo nenormálne 😝

utka
9. jún 2009

leni, áno, má rád cestovinky

leninka75
9. jún 2009

aninka, keď sa mužík vráti, tak potrénuješ??? 😉 😉 😉 ....... a to bolo v rámci autoškoly, či zvlášť si to platila?

utka
9. jún 2009

aninka, aj ste mali nafukovaciu anču na PC napojenú?

leninka75
9. jún 2009

utka, to ako funguje 😅 😅 😅

utka
9. jún 2009

No ukazovalo to, či správne do nej fúkaš a masíruješ "srdce"

aninka29
9. jún 2009

mali sme ančošov 😀 😀 😀

leninka75
9. jún 2009

jááj!!!..... to mi je teda "technika"!!!!.........ja mám dnes deň!!!.....si predstavujem samé kraviny!!! 😉 😉 .....aj teraz som si predstavila dobrú divočinu, keď si utka napísala "či správne do nej fúkaš a masíruješ " 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. jún 2009

leni platili sme si to sami 😒

leninka75
9. jún 2009

aninka, no teda!!!! 😉 ........tak tie prachy aspoň stáli za to!!!..... boli fešáci??!! 😀 😀 😀 😀

utka
9. jún 2009

leni, ty jedna 😀 !!!
aninka, aj my sme síce mali ančošov 😉. A koľko si platila? A koľko ťa vlastne stál vodičský kurz?

aninka29
9. jún 2009

no za toto sme platili 30 eur a vodičák 400eur 😉

aninka29
9. jún 2009

leni,ale dýchanie z úst do úst som nedávala,lebo by som sa blééééééééééééééééé 😉
ale masírovala som dobreeeeeeeeeeeeeeee 🙂 by som asi aj zachránila niekoho 😉

leninka75
9. jún 2009

šikulka!!! 🙂 .......ale radšej nech to nemusíš použiť!!

aninka29
9. jún 2009

veru dúfam v to aj ja 😒 .......ale aj tak si myslím, že v praxi by som nepomohla 😖 bola by som asi vo väčšom šoku 😖
no idem mamky,som si oddýchla trošku 😉 ......ideme sa so Simkou bicyklovať 🙂

leninka75
9. jún 2009

pa, pa aninka!!......a uzite si pekný dníček!!! 🙂

leninka75
9. jún 2009

aj ja sa už pomaly lúčim.......pa, pa!!! 🙂

utka
9. jún 2009

Paaa!!!
Ja som zdriemla s krpcom a on ešte spí...

aninka29
9. jún 2009

už sme domáááááááááááááá 🙂 a už nikam nejdeme 😝 .........sme vyšli vonku,som sa normálne chcela otočiť a ísť domov,nenormálna dusnota vonku 😝 😝 ale Simka chcela ísť veľmi na ihrisko,tak som sa premohla 😉 .....som myslela, že zaspím tam postojačky 😀 .....a potom už chcela ísť domkov,lebo vraj ju bolia nožky a je unavená 😒 sa jej ani nečudujem 😖 ......a len čo sme došli,tak sa taký lejak spustil 😉 ale už je zase vonku slniečko 😎

jacka
9. jún 2009

aj ja.............uff...aj u nás je dusno...mohlo by trochu pokropit............Matko poobede nespal ...a celkom je čulý 😕 ..zato ja by som spala že až.....

utka to ho necháš tak dlho spat????však budeš hore až do rána 😀 😉

aninka29
9. jún 2009

jacka aj ja by som spala a ako 😔 ............ale zajtra poobede si už schrupnem aj keby čo bolo 😉

jacka čo máš navarené,alebo čo zajtra varíš???????.....daj tipa 😉

aninka29
9. jún 2009

jacka kedy bude new foto????????????????? 🙂

jacka
9. jún 2009

čo mi čítaš myšlienky?????ja som chcela tip od teba...ale vidím že sme na tom rovnako...ak ma nič netrkne...tak dukátove buchtičky...alebo.........ja fakt neviem...

foto...musim mužovi povedat..ked pride...dufam že ma nezabije 😀

ozaj čo robí tvoj drahý v škotsku...teda niežeby som bola zvedava ale nemusiš písat......... 😉

a oslava bola aka...nič nepíšeš sa musim pýtat..a u dr. všetko o.k.

aninka29
9. jún 2009

aháááááááááááá už píšem Ty zvedavec jeden 😀 😀 😀 .............manža šiel na čurbes s kamarátom 😉 to je život, čo?
u dr. všetko v poriadku 😵 Sabínka rastie, všetko je v poriadku 😵 akurát sa nedala spraviť fotečka,lebo Sabínka sa schovávala a aj to málo čo nakoniec ukázala si zakryla rúčkou 🙂 ale hlavne, že ja som ju videla 😵 😵

a oslava?????? celkom dobre bolo,hlavne, že som sa nažerkala 😀 😀 😀

joj,neviem čo mám variť 😠 dnes sme mali na obed koprovú omačku,som si ju včera večer urobila,aby bolo na dnes,k tomu knedlík a mala som hovädzie mäsko z polievky 🙂 .........takže zajtra určite niečo bezmäsité 🙂 ,asi urobím cestovinky 😉
mamky dajte nejaký tip na suprovú omačku na cestoviny 😉

jacka
9. jún 2009

no..už mi nenarastie dlhý nos 😀 😀 😀

tak na čurbec...to musela tak daleko???? 😀 😀 ved si mohol urobit aj v záhrade 😀 😀 😀

super že Sabinka rastie....a hlavne že sa na svet nepýta 😉 ..teda aspon zatial 😵

fotečka dnes asi nebude...muž išiel umyvat auto na dvor...tak malý bude ako vodník...a chcem ho čo najrýchlejšie okupat a šup do hajan 😔

ja robim syrovu...Matko ju velmi lubi...ja ju nemusim....sa mi zmenili chute...ale zje...ta čo už 😀 😀

aninka29
9. jún 2009

ja robím syrovo smotanovo šunkovo neviem akú 😀 😀 😀 furt tam niečo pomiešam 😀 😀
pokukám nejaké recepty,ale najprv idem hodiť prdlinku do vane,lebo tá je už vyzlečená a kričí, že jej smrdia labky 😀 😀 😀 láska moja 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre