Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2012

🙂 😉 😵

jacka
6. mar 2012

@leninka75 nemám ☹

denisenko
6. mar 2012

@aninka29 ked budeš hotová, príd umyť aj k nám..... 😀
@leninka75 pasca???? 😕 😕 no. to idete chytať poriadnu myš..... 😀 😀 😀 cesta bola faj, len mi od včera trpnu nohy a dneska celý den aj bruško na jednej strane...niekde mi fajn tlačí na nerv.... 😝

jacka
6. mar 2012

@denisenko ty si tiež prípad s takým velikým bruškom sa trmácať tááák dlho... 😉 ..................

utka
6. mar 2012

No, navarené, poupratované, dieťa vykúpané...ideme oddychovať. A zajtra do práce hmmm 😠

jacka
6. mar 2012

@utka .....s kým bude Viki?

denisenko
6. mar 2012

@jacka 😀 😀 a že náhodou....do busu na sedadlo som sa ešte zmestila..... 😀 😀 ...to moje dieťa je dnes ako z divých vajec....to už není normálne, čo on dokáže..... 😠 nie je niečo vo vzduchu?

leninka75
6. mar 2012

..tak dievčatá pasca na Lolku znamená, že Lilka spustila na šnúrke uviazanú tyčinku z horných detských izieb dolu do chodby a lolka sa má na to chytiť 😅 😅 ....úplne to nechápem, ale neva hlavne, že má radosť 😀 😀 😀

@aninka29..len pekne vykladaj jarné veci, dúfam, že tým čím skôr privoláš jar 😵 😵 😵 😵

@utka...aaaale veď trošken humoru s tým leňošením🙂 🙂 🙂 🙂...čo ty stále tak vážne 😉........

@jacka...ma porazí, fakt neprišlo? 😠 ☹ ......skúsim ešte...

@denisenko ..to musí byť potom vo vzduchu stále niečo 😝 😝 😝 ......kedy sa vraciate domov?

aninka29
6. mar 2012

@denisenko prídem,prídem 🙂 ......raz si urobíme výlet vaším smerom 😀 tak ak ponúkneš kafé a nejakú lakocinku...tak budem ochotná umyť ti aj okná 😀 😀 😀 😉
@leninka75 mmhhhhmm...ako hútam,tak hútam...ale ani ja nechápem 😀 😀 😀 ved nevadí...hlavne,že Lilka s Lolkou vedia o čom to je 😀
@utka veľa sííííl v práci 🙂 snád sa všetci zdržia zbytočných blbých komentov 😝
@jacka ty si dnes málo popísmenkovala....čo všetko možné si zas robila 🙂

utka
6. mar 2012

@jacka so svokrou...
@leninka75 no nezdalo sa mi to smiešne...asi som ešte dosť depkoidná...
@aninka29 ďakujeeem.
Včera bol manžel na imunoalergológii po Viktorkove výsledky. Vraj prekonal cytomegalovírus ☹. Predtým monomukleózu. Mňa asi porazí z tých vírusov ☹...

aninka29
6. mar 2012

@utka cytomegalovirus.....počujem prvy krát 😒 ...idem si to vygoogliť...............uvidíš,že až Vikimu vyberú tie mandle,tak už tak chorlavý nebude......určite

jacka
6. mar 2012

@aninka29 rozčulovala som sa mužom....a ešte stále 😠 😠 😠

@utka ☹ ☹

@leninka75 idem kuk....

jacka
6. mar 2012

leni...tááák nič....dám ti druhú adresu... 😉

jacka
6. mar 2012

chápete to...tak vonku 3st..a boli v školke von len v teplákoch.....bez pančušiek......a ja som mu tam dala oteplovačky......to sú normálne učky.....ked som povedala Maťkovi že prečo si nedal ...tak vraj učka že je vonku teplo 😠 😠 😠 .......................to je debil den 😝

utka
6. mar 2012

@aninka29 nooo, vygoogli si to. No mandle sa prekladajú na 3.6. kvôli kiahňam ☹.

aninka29
6. mar 2012

@jacka a čože,čože..muž neposlúcha?...hod ho do vane 😀 😉 .................učitelky detičky otužujú,ako sa len dá 😠 😝
@utka prečítala som si to..nooooo ☹ ☹ ....a vraj ten vírus v sebe v podstate bude mať celý život 😒 😒

doklábosila som s manžom....som na neho bola milučká premilučká....lebo mu zase začali nejak často minúť prašule z účtu 😀 😀 😀 😀 ......

aninka29
6. mar 2012

pôjdem ja za chvílu uložiť tie moje kurčiatka 😵 😵 .........a dnes som si povedala,že aspoň 30 brušákov musím dať......nejak sa mi zase špekuje brucho 😝

leninka75
6. mar 2012

@jacka .asi sa učky rozhodli detičky otužovať ...........a prečo bez pančušiek?.....maťko si ráno vyzlečie pančušky a je len v ponožkách a teplákoch?...

@aninka29..si veľa nakupovala?? 😵 😵...s tými brušákmi sa pridám 🙂

@utka.......ach, ach......

leninka75
6. mar 2012

..no ešte Lilku upratať do postele a je kľud..jupiiiiiii!! 😵 ......dobrú noc!!! 😔

aninka29
6. mar 2012

@leninka75 noooo......začínam s jarnou garderóbou 😉 😀 ...........pridaj sa.....aspoň nám to cvičenie pôjde lepšie vo dvojici......teda,mne sa bude lepšie funieť a pučiť 😀

dobrúúúúú noc 😔 🙂

aninka29
6. mar 2012

a ešte som chcela.....idete voliť mamky??

utka
6. mar 2012

@aninka29 asi áno, ale neviem koho...

jacka
7. mar 2012

ahojte.........

aninka29
7. mar 2012

dobré ránko 🙂

jacka
7. mar 2012

😕 😕

jacka
7. mar 2012

stále nikto???.....
pojdeme trošku von......zachvíločku 😎 😎

leninka75
7. mar 2012

ránečko!! 🙂 ....

@jacka ..jak že nikto 😝 😀 😀 😀 .......som rada, že konečne prišlo 😉 ..........fuj do tej zimy idete, brrrrrr 😝

@aninka29..asi pôjdem voliť, zatiaľ neviem možno Matoviča 😉....a ty?......

leninka75
7. mar 2012

@aninka29 ...dala si včera tie brušáky?? 🙂 .......

leninka75
7. mar 2012

..idem si hádam umyť vlasy, nech som čačaná 😀 ...včera som si po dlhej dobe dávala masku na tvár 😅 😅 ......

aninka29
7. mar 2012

kuk...boli sme u kmotrušky na káve.....a snád ešte vyjdeme na chvílu von 😎
@leninka75 no jasnééé...dala som....síce len 20,ale aj to je niečo 😉 ...a potom som sa fajne najedla 😀 😀 😀 😀
ja ešte stále nie som rozhodnutá či pôjdem voliť 😝 😝 😝 😝 ...ani nemám koho...všetci sú to zlodej banda 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre