Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2012

a dodatočne....krásny den MDŽ všetkým žienkam....aj tým najmenším..... 😵 😵 😵 😵

jacka
8. mar 2012

ahojte.....
@denisenko ....zlý pocit?.....a určite sú to poslíčkovia?

@aninka29 dik .......zlá noc 😝

jacka
8. mar 2012

krásne MDŽ 😵 😵 😵

leninka75
8. mar 2012

ahojte!!.........pripájam sa k prianiu .....všetko dobré k MDŽ!!! 😵 😵 😵 😵 .......

@denisenko ..tak vy takto predčasne doma ☹ ........dúfam, že lieky rýchlo zaberú....už je ti lepšie?...rozchodené?..

utka
8. mar 2012

Ahojte. Aj ja želám krásny MDŽ.

leninka75
8. mar 2012

..jaaaj baby sú sopľavé ☹ ......Lilka má takú vodovú nádchu a Lolka len trošku, ale ona to má asi reakciu na minulotýždňové očkovanie....nasadila som sinupret, tak hádam zaberie....

denisenko
8. mar 2012

a sme doma.....huráááá..... 😠 u doktorky ani nohy.....Denisko sa vyspal výborne, ani teplotu nemá....len tie dutiny....zapalené uplne všetky.... 😠 😠 😠 😠 takže ATB do nosa, uší a hrdielka...... 😠 a ešte my vravela, že nech mu dám Fenistil na tie soplíky....no tak som jej rovno povedala, že nech zabudne......s ním to je potom na nevydržanie..... 😝 😝 😝 😝 😝
@jacka ako mám vedieť čo to bolo, ked pri Niskovi som nič nemala???? len som sa zobudila na to, že ma strašne bolia kríže, a podbruško...a potom zas a zas....a tááááák...so zaspala asi o piatej a pol šiestej ma to zobudilo znovu...ale možno len pre tie stresy z týchto pár dní..... 😅
@leninka75 veru, takto som si prázdniny nepredstavovala....ale aspon nie sú horúčky..... 😉

denisenko
8. mar 2012

@leninka75 no, aj my sme začali s tou vodovou nádchou....a dotiahli sme to až sem..... 😔

denisenko
8. mar 2012

Denisko jedol týžden rajčinovú plievku....a teraz si nakázal zas...že on nič iné obedovať nebude.... 😀 😀 😀 už ho volám pretlak..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2012

@denisenko ......nestraš!! ☹ ..ja dúfam, že to prejde.....aj u nás frčí v top rebríčku rajčinová....vidíš veru, ani ja by som nevedela či sú to poslíčkovia 😕 ...nič také som nezažila ani pri jednej........dokonca aj tvrdnutie brucha som si myslela, že to tam vytláča hlavičku alebo nožičku 😀 😀 😀 😀 ..........hmmm 3 týždne, veď ty nám môžeš už aj hocikedy porodiť 😵

leninka75
8. mar 2012

@denisenko ..ma napadlo, keď si písala, že u Dr. ani nohy.....však jasné deti sú cez prázdniny zdravé, chorejú len keď treba do školy 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2012

..poznáte DVD Podhradská-Čanaky: Spievankovo??.......som zistila, že keď to pustím Lolke ani nedýcha 😀 😀 😀 .....takže keď potrebujem niečo rýchlo urobiť,viem ako na ňu 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2012

@leninka75 presne tak...deti sú choré len v škole.... 😀 😀 😀 😀 😀 inač to tvrdnutie som nemala ani ja pri Deniskovi, teraz stále.....ale po dvoch mesiacoch si to už nevšímam... 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2012

@leninka75 toto nepoznám..ale sestra na nich bola s deckami v Partizánskom...tiež vraj ani nedýchali..... 😀 u nás na zástavu dychu je jedine nejaká hra na nete.... 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
8. mar 2012

...pečiem palacinky 😵 ...kto chce??

@denisenko...ako potom resuscituješ?? 😀

denisenko
8. mar 2012

@leninka75 ...palacinky????? pošlem ti Niska na obed.... 😀 ...mal síce v utorok u babky, ale isto by sa donho ešte nejaké zmestili.....resuscitujem?????.....úplne vpravo hore také červené X 😀 😀 😀 😀 😀 ...iná šanca nie je..... : 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2012

idem aj ja variť...vytiahnem z mrazáku kuraciu polievku....poslednú a uvarím cestovinu.... 😵

jacka
8. mar 2012

veru deni nám može hocikedy rodiť........ 😵 😵 ........
ja to spievankovo nepoznám.......

včera som kúpila karfiol tak vyprážam....mnam-..len nechápem..prečo je horký??:....už nekúpim..nerada robí takéto veci že kupujem mimo sezonu...ale neodolala som...... 😉

leninka75
8. mar 2012

@denisenko ..ozaj a po fenistile je "pretlak" neriadená strela či ako? 😀......len pošli mám dosť 🙂

@jacka...to sa ajmne už podarilo 😝..ale čo keď sa nedá skúsiť.....rada obaľuješ??..ja ee 😝

leninka75
8. mar 2012

@letty86..ahojky!!! 🙂 🙂 🙂

denisenko
8. mar 2012

deniskavec

letty86
8. mar 2012

ahojte 😉
krásny MDŽ den 😵 😵
@leninka75 ty ma vždy vymákneš 😵 😵 😵 😵 pekné miesto na dovolenku ste si vybrali 😵
ako zvládla lolka očkovanie? my sme mali presne po týždni zvýšenú teplotu, tak ako mudra prorokovala
@jacka držím palce, nech sa správne rozhodnete 😉 tiež by som mala dilemu, na ktorú stanu sa prikloniť 😔
@denisenko ja som mala tvrdnutie bruška pri oboch...ešte nám chvílku vydrž, teda Simčo 😵

denisenko
8. mar 2012

ten moj posledný príspevok je od Deniska.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2012

@leninka75 ...hej...neriadená strela......s dlhým doletom..... 😀 😀 😀 😝
@jacka vyprážaný karfiol ...mnam....mna to nebaví obalovať, ale zasa rada ho jem.... 😀 ked je horký, asi už bol starší...... 😕 😠

letty86
8. mar 2012

@denisenko 😀 som myslela, že si tak hovorí 😀 😅 , až potom som rozlúštila, že to je aj s priezviskom 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2012

@letty86 😉 😉 😉 .....to vieš občas sa mi podarí 🙂 ..presne aj my tak ..včera zvýšená teplota a vodový soplík 😝 ..a mrchavá bola až hrúza 😝 😝 😝 😝 .........

letty86
8. mar 2012

@leninka75 😉 ten môj feši z malého mesta je mrchavý každý den okolo piatej 😖 ja teda neviem, čo mu sadne na nos, ale už sa chytám za hlavu, ked sa blíži večer...začne liezť po gauči, najprv po jednom, potom po druhom, kreslo tiež nevynechá, ach jaaaaj, šidlo jedno malé 😝

jacka
8. mar 2012

no čo ste...neznášam obalovanie......aj som ho chcela zapiecť...ale zas....radšej mám takýto......

@leninka75 takže asi nepojde do školky?.....

@letty86 dikes...uvidíme ako to všetko dopadne......nejdem už rozmýšať 😀 😀 bolí to 😀 😀 😀 ....................bud rada že ho máš 😵 😵

letty86
8. mar 2012

@jacka ved som rada, že ho mám 😵 😵 😵 len skákať po gauči by nemusel...sa bojím, že ho nezachytím a bude nová modrina 😔
ja zas nemusím ten karfiolový smradík, ked karfiol obváram...to by som privítala, keby som ho mohla u niekoho iného obvariť a doma už vyprážať 😅 😅

letty86
8. mar 2012

drobátko je hore 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre