Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. mar 2012

@denisenko .....a čo si reklamovala?

denisenko
9. mar 2012

@leninka75 ved ešte stále tú sedačku...na infarkt....som to reklamovala u predajcu, ten u výrobcu...prišiel technik, pokukal, napísal že mechanická závada sposobená neodbornou manipuláciou...ved to je pravda, lenže kde sa to stalo, sa zistiť nedá...takže výrobca tvrdí, že oni poškodené neposlali, predajca to ani nevidel, kedže to bolo zabalené a hned to viezli k nám a my sme si to hned nevšimli, pretože to už bolo zložené a zlomené pod čalúnením...tak a teraz sa pojdem sťažovať asi len na lampáren..... 😝 😝 a možno ju naozaj aj využijem...aspon budem v telke..... 😀 😀 😀 😀

utka
9. mar 2012

Ahojte. Včera som nejako nestíhala...V práci dobre, už sme kompletná zostava. Aj Viktorko je už celko OK.
Včera mi volala kamoška, aby som šla s ňou na koncert Michala Davida. Takže poobede som mala kultúrnu vložku. Pôvodne to bolo robené k MDŽ, ale robil to Smer ako aj predvolebnú kampaň. Takže tak. Dnes je konečne piatok!!!

leninka75
9. mar 2012

@denisenko jaaaj som nevedela, že máš tým stále patálie ☹ .....ale je to fakt, že to už asi teraz nikto nezistí ako a kedy sa to stalo.... 😝 .....čo s tým dá sa to opraviť ak to nepôjde reklamovať?.....

denisenko
9. mar 2012

@leninka75 ja neviem....ja sa v tom nevyznám...... 😠 😠 😠
@utka jej, že kultúrna vložka......ideš aj voliť???? 😀

denisenko
9. mar 2012

idem si na nervy urobiť grilážové rezy..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. mar 2012

@denisenko ...mňááám, to ja by som musela každý deň niečo mlsať, pri tých mojich prísavkách 😝 🙂........takže to necháš na muža, aby rozhodol čo s tým?...

denisenko
9. mar 2012

@leninka75 no...v poslednej dobe to mlsanie u mna ide vo velkom...zbieram energetické bomby...hádam na porod 😀 😀 😀 😀 ...idem im to poslať písomne, čo si o nich myslím......oficiálnu sťažnosť..uvidím, čo s tým urobia.... 😔

denisenko
9. mar 2012

Denisko v posteli, riady počkajú... 😀 😀 😀 😀 idem aj ja hodiť šlofíka...... 😉

leninka75
9. mar 2012

@denisenko ..veru tam budeš potrebovať energy 😉 .......a v ZA si sa pýtala na epidurál? ..nerobia sa ti strie?...

leninka75
9. mar 2012

dievčatá lúčim sa a prajem pekný víkend! 🙂

aninka29
9. mar 2012

fuj,som sa prežrala 😝 😝 😝 😝 ............
nakoniec som umyla aspoň jedno okno v detskej..aj som ju kompletku vyluxovala....vyhádzala zbytočné haraburdy...trošku sme sa vonku pokolobežkovali....idem si trošku vyložiť nožky,kým sa baby hrajkajú...........a neskôr snád niekam vyrazíme 😉

denisenko
9. mar 2012

@leninka75 v ZA epidurál nehrozí..... 😝 😝 😝 😝 nie, strie nemám...na to, že mám jeden krém celé tehu.....dobré gény.... 😉 😉 😉 😉 idete už víkendovať???? 😕
@aninka29 ťa suseda poriadne navnadila.... 😀 ja som hodinu pospala a teraz rozmýšlam, že hádam aspon do práčky hodím......ale fakt sa mi nechce nič......aj zajtra je den, že??? 😀 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2012

@leninka75 aj vám krásny víkedník 😵 😵

jacka
9. mar 2012

@denisenko dobré heslo....aj zajtra je den 🙂 😀 😀

denisenko
9. mar 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2012

@jacka keby vyhlásili súťaž o najlenivejšiu maminu tak vyhrám......v poslednej dobe určite...... 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2012

@aninka29 aj my sme boli kolobežkovať...a prišli sme jak prasiatka..... 😝

jacka
9. mar 2012

@denisenko ja som hned po tebe 😀 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2012

@denisenko čo idete robiť cez víkend?

denisenko
9. mar 2012

@jacka to isté čo celý týžden....nič.... 😀 😀 😀 Denisko by mal akože ležať v posteli, ale to nehrozí, tak aspon musí stačiť, že bude vnútri.....ja plánujem už zajtra váááááážne tie okná,lebo by vraj nemalo byť tak škaredo ako dnes......a v nedeľu.....pojdeme na návštevu k svokre.....o poschodie nižšie....ale mám chuťna koláčik, isto bude nejaký mať........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2012

@denisenko ja dúfam že ešte aj zajtra bude...nejak sa mi nechce do nich pustiť 😀 😝 ...............a už pojde do školky?.......
a tie moje dukáky su ako skala.....aj rožteky z nich.... 😝 😝 ..odradená som 😔

jacka
9. mar 2012

pojdeme sa nachystať......nejak sa Peťko nudí bez kamoša 😀 😀 😝

denisenko
9. mar 2012

@jacka nevyšlo to? 😕 si ich robila prvý krát, alebo už máš odskúšané? ja ked som teraz bola u našich a videla tie Samkove žemle a chlebíky.... 😝 😝 😝 😝 teda, aspon vyzerať by to mohlo lepšie, ked už to nechutí dobre...... 😝 😝 😝 😝 ..no, Nisko pojde v pondelok do školky...ja idem na monitor do žiliny, tak ho nebudem brať so sebou..inak, on vyzerá byť úplne ok, ani teplotu nemá, nekašle, soplí už len trochu......len ked sa na neho človek pozrie tak má také červené okolie okolo očí, také..spuchnuté by som povedala...aj pri uškách...asi kvoli tomu zápalu.....inak čertuje viac ako inokedy.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
9. mar 2012

ja idem umyť tie riady...kedže to doteraz nikto neurobil, asi budem musieť predsa len ja..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2012

o la la.....mladý pán vstal...po 3 hodinách....... 😵 😵 😵 😵

jacka
9. mar 2012

@denisenko prvá krát ☹ ..........skala má konkurenciu 😝 ...............tak tak.keby to aspon vyzeralo k svetu 😝
pekne si pospinkal...... 😵 😵 ...................čo si to nešupla do umývačky 😀 😀 😀 😀 ....či je pkazená 😀 😀

denisenko
9. mar 2012

@jacka ja som odporca umývačiek..... 😝 😝 😝 😝 ja si to radšej umyjem ručne stručne..už je hotovo..aj placinky napečené,.......aj všetky vlaky odhlásené, na fit lopte pocvičené...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2012

@jacka ..že skala..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fakt tie bezlepkové veci nevyzerajú dobre...ale zas, na druhej strane...segra piekla perník s čokoládou, bol výýýýýborný...a vraj bezlepkový...dala som si..... 😵

jacka
9. mar 2012

@denisenko to ja len srandujem...mne ked sa nechce tak poviem že je pokazená...aj ked žiadnu nemáme 😀 😀
...............si šikovnica.................perník ako koláčik?::... 😕..lebo takéto koláčiky .....su fakt super.....mnamky.....ale len koláčiky 😢

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre