Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. jún 2009

leni, nebudeme asi robiť nič 😉. manžel pôjde s mojím tatkom niečo na vinicu porobiť. Ja chcem ísť s malým pozrieť do Dudiniec sesternicu a tak...Pohodička 😉.
U nás je tiež také divné počasie. Raz prší, raz svieti slnko.
Ešte čakáme na kamošku, tá príde okolo tretej a padáme 🙂.

utka
12. jún 2009

No som ti zase sama ☹. tak pekný víkendik žienky 😉.

aninka29
12. jún 2009

mamky my sme spinkali zase do pol štvrtej 😵sa nám super spalo,lebo pršalo 😉...... boli sme vonku chvilonku, ale zimka je 😝 a už zase začína hrmieť a pršať 😝 .....už by aj stačilo toho dažďa 😒

jacka
12. jún 2009

ajoj..tu som..ste mi chybali 😀 😉 ...som ako znovu zrodená... 😉

aninka29
12. jún 2009

ahoj jacka 😵 😵 😵 tak to si mala perfektný deň,keď si ako znovuzrodená 😵 😉 🙂

jacka
12. jún 2009

aninka to si bud ista......nikdy mi nebolo lepšie..klud a pokoj...oddych 😵 ....

dobru noc..a pekne sničky 😔

aninka29
12. jún 2009

verím jacka verím 😉 🙂 ..........dobrú nocku 😔 🙂

Simka už odfukuje 😵 a ja asi pojdem tiež 😉 som nejaká unavená 😒 ..........chcela by som počkať manžu,ale pochybujem, že vydržím 😒

dobrú nocku 😔 🙂

ivella
13. jún 2009

ahojte 😉
vcera som bola na odberoch a ked ma zbadal moj dokino,ze tlak hrozny,cela spuchnuta,este ma aj hlava bolela,uz aj ma poslal do nemocky..do toho ma chytili aj poslickovia,tak som myslela ze tam uz aj skoncim--cela nestastna,lebo som si mala ist po styroch dnoch akurat po maleho babke.
no na CTGecku mi male ako naschval prespalo celu dobu,tlak mi klesol-nechapem,bola som total nervozna,takze nakoniec som isla domov,aj ked dr.poznamenal,ze si ma tam mozu nechat kvoli bolesti hlavy---no to urcite 😝
dnes som chlapov vyprevadila k druhej starkej,tak sa s krpcom uvidim asi uz az po porode 😖 😀

siwike25
autor
13. jún 2009

Awojky babulky ako sa mate???davno som tu nebola,sorry ale nemala som vobec cas,heheheeh🙂......ale staleeeeeeeee na vas myslim 😀 😀 😀

oliinka
13. jún 2009

ahojte.malý mi spinká už dve hodinky.chcem sa vás spýtať,s mužom sa snažíme o druhé baby.HAK som prestala brať v marci a zatial nič.mrchu som mala naposledy 28. maja takže ju ám dosťať tak za dva týždne,ale čo ma trápi je,že od včera mám hnedý výtok,alebo špinenie či čo to je,neviete mi povedať z čoho?

jacka
13. jún 2009

ahojte............. 😎

mrtvo???

olinka...neviem ti poradit..ja som sa takto nikdy nesnažila že som sa pozorovala...

ivella...tak tebe sa to ráta už len na hodiny..že?? 😉

jacka
14. jún 2009

dobre ránko..... 😎

čo to??? 😕 😕 😅

mirrinka
14. jún 2009

ahooooj.jéééééj,ja som dnes druhá? 😀 😀 😀
oliinka,vitaj v klube - "snažíme sa otehotnieť" 😉 ja som v tomto klube už asi 9 mesiacov 😒 a čo sa týka toho tvojho problému,myslím,že to bude tým,že si vysadila tie tabletky,lebo aj ja som to mala na začiatku....teraz mám problém "nastaviť sa" znova na normálny cyklus ☹
tak držím prsty,aby ti to skoro vyšlo podla predstáv 😉

krásnu nedeľu všetkým 🙂 a hlavne slnečnú 😎 😎 😎 😎 😎 u nás to zatiaľ vyzerá dobre 😎

aninka29
14. jún 2009

jééééééééééééééj no konečne 🙂 😵 😵 😵
mamky ja som sa včera celý deň nevedela prihlásiť na koňa 😠 😢 😢 😢 ...................ale aj tak ste toho moc nepopísali,ale však jasné, víkend 😝 🙂

šup šup varím už od siedmej,lebo chceme ísť niekam von do prírody 😎 konečne 😉 ....tak idem baliť nejaké Simonkine loptičky a vedierka a formičky atď atď 😀
júj,a včera sme jej kúpili kolieskové korčule 😉 ide jej to veľmi dobre 😵 😵 😵
krásnu nedeľu Vám prajeme 😵 .........ja prííííííííííííííííídem 😉

jacka
14. jún 2009

kuk............ 😉

ani nám nešiel MK včera..hnusoby 😠 😠 ..ale boli sme v Bojniciach...Matko sa šile zbláznit...už len som čakal kedy nám zmizne z očí 😀 ..a skonči niekde v ohrádke 😀 😀 😉

ja už mám tiež hotový obed....idem si skontrolovat chlapov von 😉

chcela som si ist opekat...niekam ...ale MAtkovi sa pusili soplíky...tak neviem či do tohoto vetra mám ist...či čo..ale hádam poobede prestane 😉

idem ............prídem........... 🙂

mirrinka
14. jún 2009

...aj ja som už akurát dovarila.....zemiačikovú kašu,karfiolovú omáčku a pečené mäsko 🙂 ideme si dať 🙂 🙂 🙂
aninka,tak čakáme na fotočky s tými korčulami 😉

mirrinka
14. jún 2009

no teda 😝 to fakt tu už 4 hodiny nikto nebol? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mirrinka
14. jún 2009

ahááááááááááá....už som na to prišla - kon nefungoval 😅

jacka
14. jún 2009

ja som túúúúúúúúúúúúúúú 😉

aninka29
14. jún 2009

aj ja som už túúúúúúúúúúú 🙂 🙂 🙂

mirrinka
14. jún 2009

a ja už tu nie soooooooooooooooooom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
14. jún 2009

boli sme v prírode trošku na Alpinke,aj na vláčiku sme šli,ale pre Simi to už bolo moc pomalé,tak sa trošku v tom vláčiku nudila 😀 .......Mirrinka to pozná 🙂 ............bolo super 😵 Simonka sa vybláznila ako sa len dalo 🙂 šla aj na koníkoch bambulka 😵
no po ceste domkov sme sa stavili na pohotovosti,šialene ma začal bolieť zub 😢 😢 😢 sa to nedalo vydržať 😢 😢 .........ale už je dobre.............joj ja nechápem prečo ma tak tie zubiská bolia 😠 kúpim si granát, napchám ho do huby a buuuuuuuuuum 😀 a mám pokoj navždy 😀 😀 😀 😉

aninka29
14. jún 2009

mirri a kde si???????? 😀

aninka29
14. jún 2009

neviem dostať prdlinku dovnútra 😠 už by som ju aj chcela okúpať,nech mám pokoj 🙂 ..........že učí havka tancovať 😀 😀 😀

aninka29
14. jún 2009

jacka tak ste mali pekný výletík 🙂 ........ja sa už pomaly lúčim s tým, že do porodu pojdeme do tých Bojníc 😒 .......snáď po 🙂
s manžom chceme zajtra Simke postaviť tú trampolínu,takže Simi bude mať na pár dní o zábavu postarané 🙂 a my pohodičku ,ticho,kľud 😀 😉

no idem ju už ťahať dnu 😉

jacka
14. jún 2009

aj my sa ideme kupat..Matko má soplíky...tak noc bude zas desna....ako táto..každu hodku od 2h plakal,že ho bolí noštek..a poobede vobec nespal ...že sa mu nechce ...tak som si ani poobede nepospala....tak ideme hned teraz...

ani ....aspon sa vybláznila a unavila ...teraz ti zaspinká ako nič...vlastne tebe dobre spáva...moj od malička spánok nepotreboval 😝

no idem....

čo je stále s tým konom 😠

aninka29
14. jún 2009

juj,nech to Maťka rýchlo prejde 😵 😵 😵 zlatinko malé 😵

Simka je už vykúpaná a baští večeru 🙂

jacka ešte Ti štrajkuje koň?????? mne už nie,ale včera som sa kompletuš celý deň nevedela prihlásiť 😠 ....furt mi to vypisovalo, že neexistujem 😠 😠 som taký nerv mala 😝

utka
14. jún 2009

Ahojte. Hlásim príchod. idem si Vás prečítať 😉...

ivella
14. jún 2009

ahojte...
aninka,ake korculky ste kupili?klasicke inline alebo tie kacickove-dvojradove?ja chcem mojmu na narodky a kazdy mi vravi ze je to zavcasu,ze je maly...ale vidim ze deticky su sikovne 😉
zajtra idem na poslednuuuuuu poradnu 😀 som zvedava na zmeny-tedy ak nejake vobec su.. 😅

jacka
14. jún 2009

aninka...ešte že sa Matkovi horšie nestalo...soplíky prejdu...dufam že čoskorr 😉

dnes mi štrajkoval...ani som tam nemalo jeden ticerit.......a tiež mi vypisovalo kraviny 😝 ..muž sa na mne smial ako sa rozčulujem 😠

Utka vela toho nie je...nešiel kon 😝

ivella...tak potom daj vediet čo a ako????...ak ta ešte pustia domov 😉

idem ku tv....a s jedným uchom na spálnu kedy sa zobudí 😝 ☹

dobru noc... 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre