Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2012

@utka my sme tu..jednou rukou a jedným okom.... 😀 tak ten sirup vám nepomohol? Deniskovi áno..klop,klop,klop 🙂

denisenko
12. apr 2012

@leninka75 neješ sladkosti??? ja mám od porodu žravú chorobu....stále by som len jedla...no vážne, akoby som chcela dohnať to, čo som nezjedla na konci tehotenstva..... 😠 ..ste mali peknú vychádzku, tu začalo na obed pršať, ale snažili sme sa na chvílu všetci traja spať...teraz je už fajn, ale zas je všetko mokré...ešteže som Deniska vyhodila na dvor už doobeda...sa pekne vyhral na piesku.... 🙂 hej, nákupy...jediná šanca dostať sa medzi ľudí..... 😀 😀 😀

utka
12. apr 2012

@denisenko sirup zatiaľ nepomohol...A ozaj, tvoj cukor sa už po pôrode upravil?
Ja si myslím o tom Vikiho kasli a sopli-čiže totálnom odchádzaní hlienov to, čo mi písali na www.mojezdravie.sk, že je to tými prípravkami, ako čistiaci proces. Alebo aspoň tým utešujem, že je to tak..

denisenko
12. apr 2012

@utka cukor_neviem...mesiac pred porodom som schovala cukromer a dodnes neviem kam..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale aspon som si dala všetko, na čo som mala chuť...... 😅 aké čistenie? aby ste potom nedopadli ako my s zápalom dutín, tiež stále len soplíkoval a toto z toho vzniklo...... 😝 😝 😝

utka
12. apr 2012

@denisenko berie také prírodné prípravky...jeden z nich je Super Bromelain + Papain a ten ho vraj čistí. Tak preto má ešte stále veľa hlienov. Doktorka ho počúvala, aj zajtra k nej ideme. Ona mi tiež povedala, že to môže byť tým...

jacka
12. apr 2012

ahojte........

večer si vás prečítam......ak nezaspím s detičkami........ 😀 😉

jacka
12. apr 2012

zbežne prečítane....pre istotu kedy niečo 😀 😀 😀 😀

tu slniečko nesvietilo....zima že fúúúj..........

@denisenko vy sa ako máte?......daj nejaké foto.... 😉 😉 ...nech sa pokochám krásnučkým bábom 😵 😵

jacka
12. apr 2012

@utka bodaj by ste už boli celkom zdravučký..

a kedže je aninka.... 😉

jacka
12. apr 2012

@leninka75 že za mlada ty starenka.... 😀 😀 😀 😀 ...........................ale ten čas už ani mne nič nehovorí 😔 😔 😝 ............................mna ty poslednou dobou vela ludí vytáča...................ale vieš je to nefér.....oni keby chceli kupiť kolienka tak by si kúpili fliačky????...... ☹

jacka
12. apr 2012

@denisenko ...som sa ešte vrátila..........ja som pri Peťkovi mohla jesť skoro všetko....ale pri Maťkovi skoro nič.........a pokial nebudeš skušať tak na to neprídeš.... 😉 😉 .....................daj si makový odavr...nech ti spinká 😉 😉 😉 ....srandujem len 😉

utka
12. apr 2012

@jacka ďakujeme pekne...

denisenko
12. apr 2012

@jacka dám aj fotky,ale dnes nehrozí...nespí celý den..... 😝 som sa dopracovala..... 😔 len by to stále jedlo..... 😕

utka
12. apr 2012

@denisenko tak to nič moc, keď nespí...Držím päste, aby ste sa aspoň v noci vyspinkali...

jacka
12. apr 2012

@denisenko vraj to.... 😀 😀 😉 ........nezúfaj....to sa hádam ešte upraví......ja som mala oboch nespavcov.......či vo dne či v noci.........asi som ťa nepotešila.....ale aspon si nie v tom sama 🙂 ......tak chod pekne spinkať.....
dobrú nocku 😵

jacka
12. apr 2012

aj vám všetkým dobrúúúú........
zajtra som tu ako na koni 🙂

utka
12. apr 2012

@jacka dobrúúú...
Aj ostatným...

jacka
13. apr 2012

ahojte...... 😉

leninka75
13. apr 2012

ránečko!!! 🙂 ..zatiaľ sa nám ukazuje kráááásne 😎 ...tak poslendá zimná bunda išla do práčky 😵 ........

@denisenko ..ešte si neskúšala maličkého kočíkovať??.....na Lilušu to zaberalo 🙂 .....

@jacka..nedaj sa zbytočne vytáčať kreténmi!!!...niektorí ľudia to majú ako šport, čím viac ľudí vytočia, tým sú väčší "geroji" 😠 ...aký si mala včera deň???? 🙂

leninka75
13. apr 2012

@denisenko ...ja som tiež zo začiatku vyslovenme žrala čo mi prišlo pod ruku, ale ako sa mi ustálila tvorba mliečka, tak to prešlo.......ešte ma napadlo, že pri Lolke som pila medovkový čaj, ten že vraj ukľudňuje a podporuje spánok.......

leninka75
13. apr 2012

..dievčatá, normálne mám strach o Lilku ☹ ..neviem čo sa deje, ale už párkrát sa nám stalo, že sme večer prečítali rozprávku, počkala som kým Lilka zaspí, zdvihla som sa, že idem preč, pukla podlaha a lilka bola s revom hore, že nechoď preč a mňa bolí bruško a chce sa mi vracať, keď si ku nej späť ľahnem, upokojí sa a tak cca za hodinu normálne zaspí, že môžem ísť preč.......raz si aj grcla ale to boli skôr také sliny.....tak mám podozrenie, že toto všetko má psycho základ a neviem čo s tým.......keby musela spávať sama, tak to pochopím, ale sme pri nej keď zaspáva a odkedy smem ju presťahovali do jej izbičky, už to budú 2 roky, stále s ňou spáva tatino...tak vôbec nechápem čo má toto znamenať......keď sa opýtam, či jej niekto nerobí zle, tak že nie.......v telke nič zlé nekuká...ja fakt neviem ☹

jacka
13. apr 2012

@leninka75 .....juj .....tak v tomto ti neviem veru poradiť.....skus sa s nou porozprávať.......možno ti povie čo ju trápi..... ☹ ☹ .....nezávidím ti......ale volačo má v hlavičke.....chudatko...a už to dlho trvá?

jacka
13. apr 2012

@leninka75 včera som mala perfektný den.......len škoda že nebolo lepšie počasie.....ale neva...kde sú dobrý ludia nezáleží na počasí... 😉 ............

leninka75
13. apr 2012

@jacka .....ani poriadne neviem 😕 ...stalo sa to tak asi 2-3x v priebehu mesiaca.......možno je to len vývinom, že nevie spracovať nové pocity..uvidím...

leninka75
13. apr 2012

@jacka ..veru svätá pravda 😵 ..boli ste len u vašich?.......

leninka75
13. apr 2012

..dnes nejako fičím...ráno predtým ako sme išli do škôlky som už stihla utrieť prach v spálni...a do večera by som rada upratala všetko......no len človek mieni a pán boh mení 😒

jacka
13. apr 2012

@leninka75 ja som myslela že to každy večer.............to hádam nebude nič vážne.....dúfam 😅

ja som nechala Maťka doma.......už sa vonku hraju.....obed navarený.........ale s riadením.....no neviem neviem či to postíham........ja to tak naraz najradšej urobím..aby som mala klud.....ale aj zajtra je den..... 😉

jacka
13. apr 2012

@leninka75 boli boli........ak bude aj zajtra takto pekne tak pojdeme.,,,,, 🙂

leninka75
13. apr 2012

@jacka ..prečo je maťko doma?...dúfam, že je OK?........zajtra tiež ku vašim? 😵..od rána?....sa teškáš čoooo?? 😵

jacka
13. apr 2012

@leninka75 len tak som ho nechala.....ani jemu sa velmi nechcelo.......a včera bol tiež doma.........ani neviem prečo ostal 🙂 🙂 .....len tak 😵

uvidím aké bude počasie zajtra.........muž bude zas v robote.....aby nám to prešlo rýchlejšie...........vy idete čo porábať..?

jacka
13. apr 2012

už padám....trošku som to tu zludnila...aj ked zbytočne......ale pre dobrý pocit 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre