Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
1. máj 2012

Ahojte...
@leninka dúfam aj ja, že tie potvory v pľúcach nemám 😉. Teším sa na fotky z bezénika. Veru, Vikinko pribral Konečne. Ale na výšku 123cm si myslím, že aj tak nič moc. Ja som kedysi bola tiež tintítko. Ako 9 ročná som vážila toľko, čo teraz Viki.
@jacka juuuj, nech je Maťko rýchlo fit. Aj mňa včera preháňalo, ale ja som jedla kura na smotane, tak viem z čoho.
@enisenko Nisko asi riadne žiarli na drobčeka ☹. Držím päste a prajem pevné nervy.
Nehovorím, že Viki je anjel, ale teraz má celkom v pohode obdobie. A to sa čudujem, lebo nebol mesiac v škôlke. To mu už zvyklo poriadne švácať. Ale zajtra už ide do škôlky.
Teraz šli s manželom na výlet. Na Kolibu-trošku túra, odtiaľ lanovkou na Železnú studničku. Tam si "špekačkovali". Odtiaľ zase túra až po bus. Som zvedavá, kedy prídu a v ako stave-unavenom 😝

denisenko
1. máj 2012

@jacka chudatko Maťko.... ☹ ...ja stále tvrdím, že radšej nech čertuje, ako trpí..... 😔
@leninka75 tak to si ma potešila....aj Denisko si myslí, že mu budem robiť slúžku...takže to bude asi týmto vekom, plus navyše mimčo....ach, jáj, a to sa snažím, nezanedbávať ani jedného.... 😠

akože, títo moji "mužský"""""....jeden čertuje a druhý...dala som ho na bruško, že nech si pocvičí a on si kludne zaspal.... 😕 😀

denisenko
1. máj 2012

@utka a vieš, že aj ja som si to všimla??? mesiac nebol v školke a po dvoch týždnoch to bolo normálne dieťa...teraz chodí do školky a zas nevie čo so sebou..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
1. máj 2012

@utka ozaj...Denisko má asi 120 cm a váži 23 kíl.... 😅 😅 😅

utka
1. máj 2012

@denisenko tak to sú na tom skoro rovnako 😉.

denisenko
1. máj 2012

@utka ale Niskovi sa už spravila aj druhá brada..... 😀 😀 😀 😀

utka
1. máj 2012

@denisenko však aj Vikimu rastie 😀

jacka
1. máj 2012

@utka dakujem............zajtra mu dúfam bude lepšie........aj ma napadlo či to nedostal s toho zberu holými rukami............človek si už hocičo namýšla ☹
@denisenko veru radšej nech čertuje..ako mi tu celý den polihuje ...a vonku na deke ešte aj zaspinkal.........a teraz ani v posteli neležala už cestou aj spinkal.......moja lásočka ☹ ................len aby to Peťka obišlo 😔

jacka
1. máj 2012

vy máte riadnych buckov............moj teraz čo nabral.......vykakal............aj im niečo dávate aby im trovilo? 😕 😕 ........................ale teším sa s vami nech pekne priberaju......všetci traja 😵 😵 😵 😵

utka
1. máj 2012

@jacka hmmm...všetko je možné ☹. Len aby to ozaj aj Peťko nedostal. Ale teraz sú nejaké črevné virózy. Kamoška bola s oboma deťmi na infekčnom.
Ja som začala Vikimu dávať B-komplex a teraz mu dávam tie doplnky-Super Acidofilus 10 miliárd, Super Bromelain and Papain a Betavital...Tak neviem, či mu aj to pomáha, ale asi áno 😉

jacka
1. máj 2012

@utka to si ma teda potešila......infekčné....brrr.........hádam sa do zajtra s toho vyspí...... 😉 ☹ ........................to papá všetko naraz?.....

idem ja...nejaká som unavená

dobrú nocku.......pa zajtra

utka
1. máj 2012

@jacka držím päste...
Nieee, nepapá to naraz. Ráno papaá pol tabl. Super Bromelain... a pol malej lyžičky Betavital. A večer pol tabl. Super acidofilus-to je taká chutná žuvacia tabl., pol tab. Super Bromelain...a pol lyž. Betavital

utka
1. máj 2012

@jacka takže v podstate naraz. Ale teraz mu nedávam B-komplex.

utka
1. máj 2012

Dobrú noc!

jacka
2. máj 2012

ahojte...............

mali sme dobrú noc......takže ...........sme už asi za vodou 🙂 🙂 🙂 klop klop 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
2. máj 2012

ránečko!! 😎 😎 😎 ......

..baby ja som asi šibnutá 😝 ...už rozmýšľam akobudem Lolku vodiť na zaučenie do škôlky a aj som sa na to dnes pýtala 😀 😀

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....len dobre zaklop 😉

jacka
2. máj 2012

@leninka75 tak ešte .......klop klop klop 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a kedy ju tam chceš dať?......

leninka75
2. máj 2012

@jacka ...juj to je buchotu 😀 😀 ...až tu prišlo 😀 😀 ........však zato som šibnutá, že až o rok 😅 😅 😅 ...ja už takto blbo do predu rozmýšľam 😔 ...
.....navarené, ideme kresliť 🙂

leninka75
2. máj 2012

@utka ..kto skôr včera zaspal, tatino alebo viky??? 🙂

leninka75
2. máj 2012

.....nechcem sa chváliť, ale podarila sa mi pizza, mňam 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
2. máj 2012

..odchádzaaaaaaaaaaaaaam ... 😎

utka
2. máj 2012

Ahojte...
V pondelok si mám volať za výsladky, takže ešte som doma ☹...
@leninka75 výnimočne Viki 😉...
Dnes sa mu nechcelo bohvie ako do škôlky, ale čo už?

utka
2. máj 2012

@jacka tak ešte raz klop-klop...

jacka
2. máj 2012

@utka veru tak....klop......klop........... 🙂 .....to je tak fajn ked je mu dobre........aj mne je ovela lepšie.........asi sa budeme o nich bádať do konca života........

@leninka75 to až tam bolo počuť......... 😀 😀 ..............daj recept.....vyskúšame 😵 😵 ........................

zlatíčka sú ešte vonku......tam sa tak peknúčko hraju......... 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 už vyjednával že budu jesť vonku..... 😀 😀

utka
2. máj 2012

Ja už som asi blbá...nomálne si vyčítam, že je Viki v škôlke a ja doma ☹. Ale však tam mu je lepšie...Len ma to tak mrzí. Dlho sme boli spolu, to asi preto.

jacka
2. máj 2012

@utka toto poznám....aj ja mávam takéto stavy...... ☹ ☹ ☹ ..................aj ked viem že v školke je mu lepšie......proste je to divný pocit 😔

utka
2. máj 2012

@jacka presne tak! Ale nech si užije škôlku, už nemá veľa času...

jacka
2. máj 2012

@utka veru za chvilu sú prázdniny...... 😎 😎 😎 ...a potom šup škola.....

denisenko
2. máj 2012

ahojte. bambulky.... 😉 .....tu je dneska nejaký spolok "klopkáčov?" 😀 ...klop, klop, klop....... 😀 😀 😀 😀 😀 aby ste ma neohovárali...... 😀 😀 😀 😀 ...eeee, teplooooooo................... 😝 😝 😝 😝 ráno som vás nestíhala, treba využiť pokým nepečie slnko, tak sa chodíme vyvetrať.... 🙂
@jacka Maťko už lepšie???? veru,ja by som sa asi tiež priklonila k bacilom zo zberu odpadkov a prštekom v puse..... 😔 😔 😔 😔 😔 ....Peťka to teda obišlo? 😕 😕 ....a k tomu papaniu, pýtala som sa v školke, tak tam spapká všetko, aj nejakú zeleninku a mäsko vždy...to len doma nemusí...takže tam sú asi gramy navyše.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie, myslím, že ked bol doma mesiac a nemohol behať, tak aj niečo, čo sa na neho nalepilo, tam aj ostalo..... 😀 😀
@leninka75 kam si odišla???,...nebud lakomá, daj recept ako robíš pizzu.... 😵 😵 😵 a neboj sa, nie si šibnutá...keby si vedela, nad čím uvažujem ja..... 🤐 🤐 🤐 🤐 ...dneska som Deniskovi vravela, že ani ženu si nenájde, ked bude mať také "rapavé" líčka.... 😀 😀 😀 ...vieš čo mi na to povedal??? že nevadí, on aj tzak bude navždy bývať so mnou...... 😀 😀 😀

utka
2. máj 2012

@jacka veru, ale my ešte pred prázdninami ideme na mandľu. takže posledný májový týždeň už asi nepôjde do škôlky, aby neochorel. A bohvie ako dlho bude doma po ☹...
@denisenko Viki zase rozpráva o tom, ako si s natálkou plánujú budúcnosť... 😀 Tak mne na krku nezostane 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre