Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. máj 2012

@utka tak ty už máš vystarané.....moj najskor trval na tom, že sa ožení so mnou, ale potom to nejako pochopil, že nemože, lebo tatinko bol prvý.... 😀 😀 😀 😀 tak ostane navždy s nami aspon bývať...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...počkaj, ešte mu to pripomeniem, ked mi v puberte povie, že mu lezieme na nervy...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
2. máj 2012

@denisenko Viki mi rozprával, že keď sa ožení s Natálkou, tak si kúpia dom, aby mohli mať psíka, chovať sliepky, zajace a prasiatka, aby ich mohli potom spapať...

denisenko
2. máj 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dúfam, že toho psa nemienia zjesť...... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. máj 2012

dievčatá veľmi jednoduché cesto na pizzu : dva biele jogurty + 2 vajká+ 2 lyžičky soli + 2 jogurtové kelímky polohrubej múky 🙂 .....a obloha už každý čo chce..ja som tam šupla čerstvé šampíky a mňááám strašne dobrú chuť tomu dali 😵 😵

@denisenko .....fíha tých našich satrších musíme dať do kopy 😀 😀 😀..aj Liluša chcela najskôr tatina za muža, potom ustúpila ale s tým, že bude stále bývať s nami....nevidíš tam nejakú podobnosť? 😀 😀 😀 😀 😀.....no daj nad čím rozmýšľaš??? 😉

@utka...ježišmária 😕...to plánuje riadnu farmu 😀 😀 😀..........

@jacka..bola si taká dobručká a dala si detičkám najesť pod čerešňou? 😉

denisenko
2. máj 2012

@leninka75 ...hmmm...zaujímavý recept...skúúúsim....na velký plech???? 😕
no, tie deti sa asi dohodli.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....že nad čím????, už pomaly nad svadobným menu....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale nie...ja len, čo z neho bude.... 😕 😅 ....to je tak, ked chceme pre nich len to najlepšie......a im je to srdečne jedno...... 😝 😝 😝 😝

utka
2. máj 2012

@denisenko to dúfam aj ja, že psíka nie...
@leninka75 ešte nevie, že koľko je s tým práce, kým sa to dá spapať...

denisenko
2. máj 2012

@utka a nie je on mestské dieťa???? 😕

leninka75
2. máj 2012

@denisenko ..no to si mi mala čo povedať!! 😝 ....že čo z nich bude!!..moja nočná mora!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ......al everím, že to čo im dávame teraz v nich zostane a prejaví sa to 😵 😵 😵 😵

@utka...on určite bude mať na tú všetku prácu ľudí 😀 😀 😀.......a lenbude chodiť po farme a kochať sa 🙂 🙂 🙂 .....

leninka75
2. máj 2012

@denisenko ..ráno som na teba myslela, že sa ťa opýtam či sa ti poľavili tie problémy s kĺbami...... 🙂 ..tak ako, je to lepšie??

leninka75
2. máj 2012

@denisenko ..a jo dávam na veľký plech 😉

utka
2. máj 2012

@denisenko nooo je, ale naši sú z dediny, tak to vidí... 😉
@leninka75 aj to je možné..."Dejte mi lidi, já to udělám"

utka
2. máj 2012

@leninka75 tú pizzu vyskúšam...

letty86
2. máj 2012

ahojteeeeee 😉 😵 😵 😵 kočky moje herečkovité 😵
si nemyslite, že som na vás zabudla 😕 , boli sme týzden u svokrušky, prišli sme v sobotu podvečer a odvtedy sme v jednom kole 😀 v nedelu sme boli celý den u mamky. v pondelok vybavovačky, nákupy, tanečná, včera sme boli na jednej akcii, kde vikus vystupovala, potom k mamke a bol večer 😉 o chvílu idem pre viki a na výtvarnú...
nestíham čítat, ale ja to prelustrujem, tak teraz zmiernite tempo 😅

letty86
2. máj 2012

@leninka75 lolke všetko naaaaaaaaaj k 1,5 ročku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
2. máj 2012

@letty86 ahoj...juj, vy na tom východe ste aké vyťažené..... 😵
@utka presne to som mala na mysli....v meste mu to chýba, ked to na dedine vidí.... 😵
@leninka75 ...jasné, naša dobrá výchova výjde na povrch až neskor.....ked dostanú rozum.... 😵 😵 😵 😵 ..moje klby???? ešte že sa pýtaš, inak by som ani nevedela že ich mám......problémy sú fúč..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 už nemusia nosiť tú ťarchu, tak im je fajn..... 😅 aj ked.....mesiac po porode a ja mám o kilo viac ako som prišla z porodnice...ale pssst, nikomu to nehovor...... 😀 😀 😀 😀

utka
2. máj 2012

Vikimu bolo vraj škôlke dobre. Aj si doniesol suvenír...oškreté kolienko 😒

denisenko
2. máj 2012

@jacka kukni, aké "trenky" som našla pre toho mojho železničiara..... 😵 😵 😵 😀

utka
2. máj 2012

@letty86 vitaj...

utka
2. máj 2012

@denisenko superské...

utka
2. máj 2012

Ozaj...skoro som zabudla. Dnes nám prišlo rozhodnutie. Viktorka prijali do školy 😉...

denisenko
2. máj 2012

@utka tak gratulujeme.....teší sa? 😉

jacka
2. máj 2012

@denisenko superské sú....to by ani dole nedali.......odkial máš?

jacka
2. máj 2012

@utka gratulujem...... 🙂 ...to nejak neskoro......

jacka
2. máj 2012

@denisenko však hod foto nech vidíme to kilo naviac..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
2. máj 2012

to je strašné teplo vonku.,........ 😝 😝 😝 ...ešte ani leto nie je ...a už nadávam 🤐 😀 😀 😀 ...ale musím.............................sa mi detičky povyzliekali tak behaju ako ich pánboh stvoril............zlatý sú.....

denisenko
2. máj 2012

@jacka .to bola úplna náhoda....išla som kupiť Simonkovi klobúčik, ale nemali...zato som našla tento kúsok....to bolo radosti..... 😉 😉 😉 😉 ...striptíz máte?.... 😀 😀 😀 😀 😀 ešteže sa má koncom týždna ochladiť..... 😉

utka
2. máj 2012

@jacka
@denisenko ďakujeme...Neviem, či neskoro. Povedali nám, že v máji, tak práveže skoro...
Jasné, že sa teší, len ja ho stále straším, že nepôjde do školy, lebo sa nesnaží naučiť "R"

jacka
2. máj 2012

@denisenko zbožnujem takéto náhody.......... 😵 😵 😵 😵 a teraz pravdu....kto sa viac tešil..... 🙂 🙂 ..........................veru......zadara-----............len škoda že sú to deti ...a moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 chápeš...

jacka
2. máj 2012

@utka ja by som toto nerobila......psychika je sviňa

denisenko
2. máj 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....sa nezdáš..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....nemáte nejakého mladého suseda? 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre