Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2012

a my sme včera išli spať o 20.10...... 😀 😀 😀 😀 myslím, že ešte pred sliepkami...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2012

ahojte,...... 😎 😎 😎

denisenko
7. máj 2012

@jacka aká stručná..... 😀 😀 😀 😀 Simčo je dnes zas ako to počasie.... 😝 😝 😝 😝 umrnčaný...... 😔 Denisko leží na gauči a vzdychá, že ho bolí hrdielko.....a pekný den pred nami..... 😝 😝 😝 😝 😝 😀

zyko
7. máj 2012

@utka hej hej. ja som všeobecne veľmi nekonfliktný típek 😎

zyko
7. máj 2012

@denisenko díky 🙂

zyko
7. máj 2012

Pekné ráno kočky,popíjam si milovanú kávičku s mliekom-prvá činnosť ktorú ráno robím je,že zalievam si kávu....chalani sa hrajú v detskej s autíčkami...fakt veľká výhoda mať 2synov 🙂 i keď po dcérke túžim viac a viac...a manželík zdrhol do posilovne...ešteže je navarené zo včera...dnes to vidím na veget 🙂

jacka
7. máj 2012

@denisenko no ...ved musím variť..........ale už som tu teda nie celkom...............ideme von..........tak to si ma potešila........ešte nech je námesačný.... 😝 a huráááá 😀 😉 ☹ ............nedala si ho do školky?.....moj len oči otvoril.....a podme rýchlo ☹ ......................a vo štvrtok nás čaká noc bez mamy...............ten sa nevie dočkať...len aby muž nešiel o pol noci pre neho 😀 😕 😕

@zyko vitaj.........tak ako deni tiež v klube............ako sa volaju tvoji chlapci?.......a muž nešiel do práce?............a ten straší nechodí do školky?.........a kde bývate....?..............................a stých ?......si nič nerob....ja som zvedavá od prírody 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2012

@zyko tak to ti závidím, ja si tiež musím dať hned ráno kávičku...turka s mliečkom....potom nachystať ranajky staršiemu, nakrmiť Simonka.....dnes som už požehlila prádlo zo včera, posťahovala Lego návody, lebo niekto včera rozbombardoval celú hasičskú stanicu a návody sú v itálii...poskladala som ju a konečne sa idem aj ja učlovečiť.... 😀 😀 😀

dneska som dostala vyznamenanie....Hovorím Niskovi, že teta Heidi by mu dala aj modré z neba.....a on že nie....prečo???...mami, lebo moje modré z neba si ty..... 😵 😵 😵 😵 😵 ... je to isté, ľúbi ma..... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
7. máj 2012

@jacka ty sa len pekne na všetko povypytuj, my si prečítame.... 😉 😉 😉

denisenko
7. máj 2012

@jacka tak noc bez mamy*????... 🤐 😵 isto dobre dopadne, len lutujem tie učitelky....... 😀 😀 😀 😀 😀 ááále, ved beru za to plat, no nie????, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...nie, nešiel do školky, dala by som ho len na doobedie, zajtra je zas volno, tak už na to kašle....len dúfam, že ten moj manžel dojde tento týžden, lebo inak....ani nová farba na vlasy neschová tie moje šediny..... 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2012

@denisenko tak dik...a zvedvaá striga bude len ja....čoo??? 😀 😀 😀 😀 ..............má príst teraz?...a dúfam že sa zdrží dlhšie......už musím padať

zyko
7. máj 2012

@jacka čau zvedavec 😀 😀 😀...chalani sú Paľko a Filipko...Paľko má kiahne,zato je doma 😉 ...manželík je športovec aktívny...do práce nechodí 😀 ...som priamo z nitry,bývame v rodinnom domčeku 🙂

zyko
7. máj 2012

@denisenko krásne vyznamenanie hneď takto z rána 🙂 a čo dcérka? uvažuješ nad tretím bábom do budúcna?

denisenko
7. máj 2012

@zyko ....veru, hned zrána, to poteší.... 😉 dcérka.....nikdy nehovor nikdy.... 😵 😵 😵 😵 ale ja som chcela aj druhé chlapca, ešte som zatial po dievčatku nezatúžila....uvidíme..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2012

@jacka nooo...tak som to vobec nemyslela..... ☹ ☹ zato nemusíš ísť hned preč.... 😒 😀 😀 😀 😀 😀 ťaha ťa Peťulo vonku????a nemáte mokro???? 😕 ja som sa v noci zobudila na to, že vonku bola poriadna prietrž mračien....tak buchotalo na strechu, až ma zobudilo..... 😨

denisenko
7. máj 2012

@zyko kiahne????sú niekde v kraji? chystáme sa k babke do TO, nepošleš pár kiahničiek???? 😀 ...manželík športuje? a čo? .....žeby futbal???? .....vidíš, @jacka, nie si len ty za zvedavú bosorku.... 😀

zyko
7. máj 2012

@denisenko jáj to ti závidím,že nevieš čo je to túžba po babe. ja som vždy tvrdila,už ako decko,že chcem a budem mať 3synov...tak sa obávam,že sa mi to aj splní...mám 4neterky,najmladšia má 1týždeň,tak som z tých báb na mäkko 🙂 a keď aj vidím ako v dospelosti dcéru oveľa viacej inklinujú k matkám ako synovia...ale zase mám fakt zlatých synov,vychovávam ich s láskou,tak sa dúfam vydaria 🙂 ...he hej je tutbalista 😉 kiahne sú v celej nitre po škôlkach to koluje...paľko už je za vodou...celkovo to zvládol perfektne,pár kiahní a bez teplôt...teraz čakám kedy to chytí krpec...ty pochádzaš z TO?

denisenko
7. máj 2012

@zyko ano, ja som z TO... 😀 ...no,kiahne sme ešte nemali,ja som ich dostala týžden pred 18-timi.... 😠 tak by som ich mala rada už za sebou v rodine, aj ked....Simonko je asi ešte moc malinký.... ☹ ...tak u vás bude ešte baba, je taká možnosť?

utka
7. máj 2012

Ahojte...
Takže noc nebola najhoršia, aj keď ja som sa bohvie ako nevyspala. Každú chvíľu som kontrolovala Vikiho, či sa mu dá dýchať a hlavne mal tepotu ☹... Hrncový kašel sa pomaličky začína meniť na vlhký, ale ozaj len pomaličky ☹...
@denisenko hmmm, tak nech je Nisko rýchlo fit.
@jacka som zvedavá na tú noc bez mám 😉...
@zyko takže kiahne? Môj malý ich mal také hrozné, že sme skončili v nemocnici na infekčnom ☹...

zyko
7. máj 2012

@denisenko muž mi stále tvrdí,že aj tretie by bol chalan...a spoliehať sa na náhodu či jonáša 😖 no neviem neviem...a tiež 3deti to už je dosť 😝 😝 😝 sme radi,že ich už máme vypiplaných a môžeme chodiť s nimi kade-tade...ách tá moja večná dilema 😝 ...no veru ešte je simonko malinký na kiahne,radšej neskôr...i keď vela mám tvrdí,že čím menšie,tým to lepšie znáša...ale každý organizmus je iný...takže si sa privydala do Rajca?

utka
7. máj 2012

A kdeže je @leninka???

zyko
7. máj 2012

@utka aj to existuje? že s kiahňami na infekčnom...bože...to mal vysoké teploty,alebo ako?....so starším synom som ležala na infekčnom s aftami,mal vtedy 2roky.....a 2x sme ležali v nemocke s laryngitídou ☹ ☹ ☹ ...strašné zážitky...chvalabohu mladší je iný prípad,zdravý ako buk 🙂

utka
7. máj 2012

@zyko veru, aj to existuje. Mal aj vysoké teploty a mal ich všade-v puse, v očiach...A teraz má laryngitídu ☹. Čo si dávala malému, keď ju mával? A už ju nemáva?

utka
7. máj 2012

@zyko Viki bol zdravý ako buk tiež...kým nezačal chodiť do škôlky ☹

zyko
7. máj 2012

@utka ako ja neznášam tú diagnózu 😠 ...iba kalciový sirup+fenistil kvapky...a zvlhčovač vzduchu mu išiel v izbe...už ju nemá...mal ju od 7mesiaca do 3rokov...najhoršie bolo do 2rokov...doktorka v nemocnici tak aj hovorila,že po 2roku sa tá trubica v krku zväčší a bude dobre....potom už nemal nikdy záchvaty,iba bol zachrípnutý a strácal hlas...lebo on má hlasný prejav,rýchlo zachrípne...laryngitída je vlastne prejav alergie,doktorka tvrdí,že bude alergik neskôr...aj ja s mužom sme,takže je tam obrovská šanca,že bude...a to má ešte taký veliký také problémy s ňou?

zyko
7. máj 2012

@utka u nás naopak. starší mal do 3rokov stále niečo...ušká,tie záchvaty...ako nastúpil do škôlky a narodil sa druhý syn,tak je zdravý, v podstate obaja sú chorí max. raz do roka

utka
7. máj 2012

@zyko tak to si fakt šťastný človek...Viki ju máva stále. prvý krát ju mal, keď už chodil do škôlky. Našťastie sme to vždy zvládli doma...bez nemocnice...No a teraz mal zápal priedušiek, bol mesiac doma. Minulý týždeň bol po mesiaci v škôlke 3 dni a do nedele rána zase laryngitída. Teraz má aj teploty ☹...

zyko
7. máj 2012

@utka šťastná som teraz,ale čím som si do tých jeho 2rokov prešla neprajem nikomu ☹ ...tá bezmocnosť,keď sa ako 18mesačný dusil,volali sme 112....ach jaj....tak to ste iný prípad ako mi. vy to máte asi ako sprievodný jav k inej chorobe tú laryngitídu...lebo bežne ju majú malinké deti,má to súvis s tou trubicou,čo sa do 2rokov hlavne chlapcom rozširuje....a tiež nikdy nemal teploty,večer ľahol zdravý spať a zrazu z ničoho nič prišiel záchvat,bez varovania...to bolo najhoršie,tie noci od októbra do marca...vtedy tým trpel najviac...juj je mi ho ľúto...lekári mi vždy vraveli....treba mu more a tatry 😉

utka
7. máj 2012

@zyko to poznám...more a Tatry...Pri mori sme boli 3x a nič ☹... No neviem. On to nemáva veľmi často, ale máva a teplotu má teraz len druhý krát pri tom...Keď to mal prvý krát, tak ju mal. Tak dúfam, že to má teraz posledný krát... Mne tiež všetci hovoria, že z toho vyrastie. Včera sme volali s jedným známym lekárom. On povedal, že je to choroba väčšinou predškolského veku, ale aby sme sa netešili predčasne, že minule vraj mali na pohotovosti 12-ročného chlapca. A na nete som čítala, že to majú väčšinou chalani ☹...

zyko
7. máj 2012

@utka áno,väčšinou chalani tým trpia..ale som prekvapená,že choroba predškolského veku...mne zase vraveli,že je to choroba do 2-3rokov...ach tí doktori,každý inak a po svojom...my tie tatry a more dávame každý rok poctivo,no neverím,že to robí zázraky...tatry navštevujeme lebo lyžujeme a more,piesok,slnko milujeme...ááá už sa teším na to tohtoročné more 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre