Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
15. máj 2012

@zyko ja som vždy chcela Filipka, ale manželovi sa to nepáčilo, tak je Viktor. A teraz máme Filipa robotický vysávač 🤐

jacka
15. máj 2012

@utka bol len zabudla....ved tu sto rokov nebola 😠 😉

škoda že ti neviem pomoct ako mu pomocť ☹ ☹ ☹ ...............ale ty si už asi všetko vyskušla....a má ten kašel vlemi zlý?

utka
15. máj 2012

@jacka neviem, podľa mňa ho zlý nemá, len sa bojím, že predoperačné výsledky krvi nebudú dobré...Uvidíme. Ale si zlatá 😉...

jacka
15. máj 2012

@utka to kedy idete na to predoperačné?.................ved uvidíte čo krvička ukáže... 🙂

utka
15. máj 2012

@jacka však heeej... ale bojím sa ☹. Ideme 23.5.

jacka
15. máj 2012

@utka ale to sa hádam ešte upraví..... 😉 🙂 .........

jacka
15. máj 2012

dobrú nocku.... 🙂

utka
15. máj 2012

@jacka dúfam v to. Dobrúúúú...

jacka
16. máj 2012

ahojte...... 🙂 🙂

jacka
16. máj 2012

kuk............. 😉 😉

letty86
16. máj 2012

ahojte 😉

letty86
16. máj 2012

tak a do školy prírody sa nejde...vraj to magistrát skolke nepovolil, vraj mali vyhlásit výberové konanie...aj mi trochu odlahlo, lebo ako sa blížil jún, tak som sa nejak viac bála
dnes je vystúpenie, malo byť vo stvrtok, ale zmenili to...skoda, manža to tak neuvidí celé 😖
u nás je také depkoidné počasie ☹

zyko
16. máj 2012

ahojte 🙂 ...skoro ma vonku odfúkloooo...idem do mesta dačo povybavovať...vidíme sa neskôr 😎

jacka
16. máj 2012

@letty86 aspon budeš lepšie spávať 😉 😉 .....................aj tu je nejak divne............. 😝

@zyko vietor si nechaj nechceme 😉 😉 😉

som si vyriadila.......čistučko......smrad od domestosu........a padáme von 😉

leninka75
16. máj 2012

ahojte!!....kukám, že všetky máme deň na 2 veci 😝 😝 😝 ....u nás ďalšia zlá noc..hore sme od 5:30 a takmer celý poldeň mravčala........svokra sa Lolke ani na oči nemohla ukázať, hneď bol koncert......svokra si myslí, že Lilka alebo ja sme Lolke narozprávali, aby ku nej nechcela ísť 😅 😅 😅 😅 ........čo k tomu dodať, zasa jedna z geniálnych svokriných dedukcií 😝 😝 😝 😝 .....teraz Lolka spí ..uvidíme v akej nálade sa zobudí........

@zyko...a ešte je v izbičke aj moja obľúbená modrá 😵 😵 😵 ..ževraj máte v nitre nejaké agresívne húsenice čo padajú zo stromov a spôsobujú alergické reakcie 😨 😨 😨

@jacka........čistila si kúpelku a vecko??...

@mucinka..nazdar tehoška!!! 🙂.......

@utka...som rada, že sa vám páči moje meno 😉...ja som ho dlho nemala rada, ale prešlo to 🙂 ..len neznášam keď sa lenky volajú lena 😝 😝 😝 😝 ...........idete na to predoperačné v každom prípade?

@letty.......mňa by to zrušenie školy v prírode mooooooc potešilo 🙂 .....vikinka sa tešila?...aké máte vystúpenie, ešte ku dňu matiek?

utka
16. máj 2012

Ahojteeee...U nás je tiež otras. Zima, vetrisko. Som upratovala balkón, čo mi zem nafúkalo z kvetináčov 😠. Ešte sme nestihli dokúpiť tie guličky...
@leninka75 sme objednaní na 23.5. k našej obvodnej, ale ešte uvidíme ako a čo...Ešte k nej určite pôjdeme teraz na kontrolu...

jacka
16. máj 2012

@leninka75 veru čistila.......aj podlahy som s tým smradom stiahla...... 😝 .....som to tu vyvetrala.....a skoro zamrzla 😝 😝

aj tu k nám niektorá dobrá duša poslala vetrisko......ale sem tam aj slniečko vykukne............tak trošku pohladí 😎 😎

jacka
16. máj 2012

@utka aké guličky?

zyko
16. máj 2012

@jacka som ti zabudla odpísať....je to drevotrieska...z bratislavy KIKA obch. dom...chorvátska firma vyrába nábytok...

zyko
16. máj 2012

@jacka ja som to nebola 😉 ...tá dobrá duša 😀

zyko
16. máj 2012

@leninka75 ahoj...moja neterka je 2.11.2000 narodená,10rokov staršia ako tvoja Lolka 🙂 ....o tých húseniciach som nič nepočula??? z kade to máš?

jacka
16. máj 2012

@zyko len aby ....len aby.... 😀 😀 😀 😉

super sa mi vyspal ten moj chlapec 😠 😠 😠 😝 .......krásny zvyšok dna bude 😔

zyko
16. máj 2012

@jacka ani nehovor,to bude ešte dlho do večera aj u nás.....síce fifko mi spal 2hodinky,ale od nedele je zavretý doma chudáčik 😒 ...už aby došiel junior zo škôlky a bude nám veselšie 🙂

zyko
16. máj 2012

...no nič...idem teda spraviť cigáň koláč...ku káve bude fajný 🙂

leninka75
16. máj 2012

@jacka ......som zvedavá ako skončí deň u nás 😕 .....dúfam, že lepšie ako začal ...

@zyko..muž s tým došiel včera z práce 😕 .......aký je to cigáň koláč? 😵

..dievčatá dnes som totálne vyflusnutá 😝 😝 😝 ..............

jacka
16. máj 2012

@leninka75 pridávam sa k tebe.........aj aj 😝 😝 😝 😝 .............sa teším na večer..... 😝 ...................juj ma už bolia z neho uši.....pšití pre všetko..... 😠 😠

@zyko mne Maťko príde neskor.....muž šiel pre neho...........teda pojde......veru aj tu je veselšie kde sú spolu 🙂 😉

utka
16. máj 2012

@jacka guličky-keramzit...

jacka
16. máj 2012

@utka stále neviem čo to je?.............. 😕

zyko
16. máj 2012

@leninka75 ...už je aj v trúbe...je to rýchlovečka...kakaový s kyslou smotanou 🙂 idem ešte riady spratať

@jacka junior chodí zo školky o 15,30h....veru je to fajn,keď sú dvaja....

.....som cez obed natrela pólku záhrad. domčeka 😝 ...na dnes stačilo...pračka popere,šupnem to do sušičky a hotovo 😝

zyko
16. máj 2012

@utka ja viem,čo to je 😀 ale kvetinám sa moc nedarilo,tak som to dala preč 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre