Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2012

@denisenko muž mi ho vrátil rýchlostou blesku.....teraz papá.....a zachvíllu mizíme do hajan......od pol 6 sme hore.....viem na teba nemáme....ale predsa už bude mať pomaličky 3roky......mohol by vedieť čo sa sluší a patrí 😀 😀

denisenko
8. jún 2012

@jacka hej, Denisko je v školke....... 🙂 stehy máme ísť o týžden...čiže v utorok, ale to mu urobia aj tu u nás na chirurgii,tak nemusím do žiliny..... 🙂 a po tej tetanovke má modrinu na pol stehna.... 😔 ale nebolí ho nič, ani nebolelo....včera sa tak liepal na ihrisku po všetkých preliezkach, až sa mi hlava z neho točila...... 😠 😠 😠 😠

jacka
8. jún 2012

@denisenko neboj nič Maťko bol presne taký istý........mamičkin miláčik......a aha ho.....ani domov nechce chodiť..... 🙂 ...ešte ti to bude chýbať.... 😉

denisenko
8. jún 2012

@jacka no...na nás nie.....my sme od štvrtej tak v polospánku, Simonko len na ciciku...a od piatej buntošil už naostro.....tak ale...ešte má nárok, že??? 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2012

@denisenko no pekne...modrinu...to my sme nemali.......neznášm ked ich vidím na preliezkach...hlavne na tej sprostej zemeguli........to musel cvok vymyslieť.......... 😠 😠 ..............................super že sa nemusíte trepať do ZA.............ja ťa obdivujem.....klobúk dolu 😵 😵

denisenko
8. jún 2012

ha...varím ryžu...už bude tak akurát dobrá na kašu...... 😠 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2012

@denisenko jasné že má nárok..... 😀 😀 😀 😀 ....................ked si konečne zykneš na ranné vstávanie....tak ho to prejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
8. jún 2012

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ............daj Simonkovi 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

denisenko
8. jún 2012

@jacka ...s radosťou, keby chcel....ale ten práve cucká....pochybujem, žeby vymenil...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2012

@denisenko o určite nevymení......už teraz......nepustí ved je to chlap 🙂 😀 😉

denisenko
8. jún 2012

...tak mi to tu vonia.....pečiem kuriatko a už mi sliny tečú po klávesnici......ešte není úplne hotové..... 😠 😠 😠 😠

denisenko
8. jún 2012

@jacka ...chlapi..... 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2012

@denisenko dobrú chuť k obedu..........ja idem uspať Peťka už si zaťahuje roletky.... 🙂 🙂

jacka
8. jún 2012

@denisenko vedia čo je dobré 😀 😀 😀 od mala 😵

denisenko
8. jún 2012

@jacka dobrú noc... 😵

jacka
8. jún 2012

@denisenko dikes........ 🙂..................ako chutil váš obedík........ozaj ty zješ všetko...nevadí Simonkovinič.....či všetko z mierou?

voláko sa nám tu zatiahlo.... 😝

jacka
8. jún 2012

nikto nikde....všade žeby sa spinkalo?.....pojdem dať hladošovi najesť a šup pre Maťka 🙂

jacka
8. jún 2012

akurát mi volali z úradu....že zas potrebuju tolko vecí doložiť.....to do každý dverí všetko to isté.........nech už mám pokoj od nich..... 😝

idem lebo sa ešte rozčúlim 😝

utka
8. jún 2012

Ahojte...
Ja mám ešte dovolenku. Ale v pondelok idem po 6. týždäoch do roboty....bleeee...
Dnes som bola na hematológii. Výsledky celkom dobré-79tis. a u gynekológa...Vraj mám vysoké endometrium. Vraj však nemusím menštruovať. A keď budem chcieť otehotnieť, mám prísť a vyriešime to hormonálne. Takže ani sama neviem...môžem mrchu dostať a nemusím. To akože som už pomaly v prechode, či čo??? 😕
Vonku je supersky. Boli sme tam od pol jedenástej do pol jednej. A ešte určite pôjdeme. Zajtra sa chytáme do cirkusu - http://www.narodnicirkus.cz/

leninka75
8. jún 2012

halo, halo!!......deň nestíhačka 😝 ...prečítala som vás len nestihnem na nič reagovať, som tu na skok........teraz o 15:00 máme karneval 😵 ..takže predvediem ten môj výtvor..myslím Lilku a šaty 😀 😀 😀 .....ráno sme boli na ORL s Lilkou, napíšem neskôr čo a ako...zajtra ideme na tie princezné, v nedeľu je muž v práci, takže ďalšia nestíhačka 😝 😝 😝

@letty86....velkáčke prajeme všetúčko najlepšie a posielame veľa pusiniek!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

..dievčatá krásny víkend prajem!!...pa 🙂

utka
8. jún 2012

@letty86 Vikinke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám, hlavne veľa zdravíčka a úspechov v škole. Viki posiela cmuuuk.
Takže nakoniec zvíťazli tento: http://www.queennelly.com/

utka
8. jún 2012

@leninka75 máte teda perný víkend. Takže pekný víkend...

denisenko
8. jún 2012

@letty86 aj my sa pripájame a Vikinke posielame velkú pusu so želaním všetkého najlepšieho....cmuuuk.... 🙂
@leninka75 som zvedavá, ako dopadli tvoje krásne šaty...škoda len, že na víkend hlásia trochu pršať, ale snád všetko stihnete..... 😵
@jacka o úradoch mi ani nehovor..keby som sa rozpísala, tak neskončím ani do zajtra..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...veru, zjem bvšetko...teda, zatial som neskúšala strukoviny a kapustu...inak jem normálne..... 😉 😉 😉 na čo mám chuť, zjem.....Simonkovi to zatial velmi nevadilo..... 😅 klop,klop,klop....... 🙂 🙂 🙂

denisenko
8. jún 2012

@utka no, nejako si to neviem prečítať..... 😀 😀 😀 😀 dúfam, že vám to už konečne výjde...ja držím všetky palce.... 😉 😉 😉

utka
8. jún 2012

@denisenko dá sa to prepnúť aj na angličtinu 😝...a dík 😉

jacka
8. jún 2012

@letty86 ...takže aj ja prajem všetučko najlepšie princeznej.....dobre oslávte...... 🙂 🙂 😵 😵 😵 ....vela zdravíčka šťastíčka.....a nech vykročí tou správnou nohou do školy..... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
8. jún 2012

@denisenko super že Simonkovi nevadí........nič......strukoviny ti nejdú na chuť?.........

strašne dusno je vonku 😝 😝 .......aj ma gebula rozbolela..........a som takááááá podráááááždená...že sama sebe idem na nervy......žeby mrcha? 😠 😠

utka
8. jún 2012

@jacka ty aspoň vieš, že z čoho...Ja keď mám na mrchu takto čakať a byť stále z toho podráždená...a tá mrcha stále nebude chodiť, tak sa zo mňa chlapi doma aj zbláznia 😝

denisenko
8. jún 2012

@jacka ...aj ja si idem sama sebe na nervy...... 😝 a dneska som tak minimálne krvácala...ale len trolinku...celú noc ma bolelo brucho....ale nie moc...tak ja neviem, žeby už????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre