Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
21. jún 2009

Dobrú nôcku 😔 !
Poslednááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

leninka75
22. jún 2009

ránečko! 🙂 .......ahoj jacka! 😉

leninka75
22. jún 2009

hotovo!!!.........
aninka, pekné fotečky, kde to bolo???........pekný mrožík už je z teba!!! 😉 .......ale pristane ti to!! 🙂
jacka, ako dopadla hus??? 😝 ........aninka, jacka veď vy ste sebestačné!!! 😎
ivella, teraz alebo nikdy!!! 😀 😀 😀
bubba, aj ja chcééém!!! 🙂 🙂 🙂
maca, rýchlo sa vyzdravte a zažeňte tú potvoru preč!!! 😠
ahoj utka!! 😉

jacka
22. jún 2009

ahoj leni 🙂

jacka
22. jún 2009

my sme v noci zas boli hore 😠 ..tak sme si pospali až do 7h 😉 ..a táááák sa mi nechcelo vstávat 😝

ivell..akurát sme ta spomínlai že už si aj porodila a ty ai ešte 2v1...ti verím žeby si už najrdšej rodila...ja tiež..ale ešte nemám termín 😖

leni..hus dobrá...len mne nešla na chut 😝 ...ty si čo varila?

leninka75
22. jún 2009

ja som bola taká unesená nedeľným varením!!!!!!!!!!..........kuracie stehná som posypala grilovacím korením, do pekáča som nakrájala zemiaky, na to som švihla tie stehná, zapiekla, poliala som to sladkou smotanou a za hodinu bol obed hotový!!! 😝 ......a čo sa mi páčilo najviac, tak to bolo všetko v jednom hrnci!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 ........ja milujem takéto varenie!!!! 😀 😀 😀.......a čo si bola napapaná ešte od soboty??? 😝

jacka
22. jún 2009

také rýchle obedy zbožnujem... 😉 ..a určite to bolo mnami,že?

Matko zjedol k huske 2ks knedlí...skoro som odpadla 😅

leninka75
22. jún 2009

si píš, že ano!!!....a ešte nám aj dobre vytrávilo lebo sme boli v tom teplučkom bazéniku, tak sa po stehnách len tak zaprášilo!!!!!.......no vidíš, maťko si doprial aj za teba!!! 😎

jacka
22. jún 2009

no vidíš....aspon ti už nič neostalo 😉

a ako bolo v metre?..vele peniežkov ste nechali?

leninka75
22. jún 2009

fajn, len sme mali málo času........kúpili sme syr, salámu, pangasiusa, misky, cestoviny, mop........ešte by som tam išla kúpiť pakel klobás na grilovanie a párky, tie sa mi zdali celkom z dobrú cenu........a ešte na dôležité som skoro zabudla, fernet!!! 😀 😀 😀 .........a teraz mám naplánovaný max, lebo v draku som našla vláčika tomáša so železnicou, s dvoma stanicami a ešte s jednou lokomotívou za 32 eur, je to o 10 eur zlacnené a už by som to odložila na vianoce........chceli sme lilke na vianoce niečo také kúpiť a zdá sa mi to dobrá cena a veľa doplnkov.......a ešte švagor ide mať narodky, otec narodky aj meniny, tak sa potrebujem po niečom poobzerať......

aninka29
22. jún 2009

ahojky mamky 🙂 ......my sme teraz vstali 😉 ..........ideme raňajkovať a prídem vás čítať 🙂

leninka75
22. jún 2009

ahoj ani!!!........dobre ste potiahli......... 🙂 🙂

mirrinka
22. jún 2009

Ahojte 🙂
aninka,super fotky,to v ktorom meste ste boli,lebo aj my by sme sa chceli ísť pozrieť do toho madarska 😉 Sárospatak? či jak sa to píše? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2009

ahoj mirri!!!....ako sa máš?? 😉

mirrinka
22. jún 2009

ahoj leni.....celkom fajn a ty? malá v jasliach?

leninka75
22. jún 2009

až na to počasie 😠 celkom to ide 😉 .......... hej lilka v jasliach ešte do 13.7., ráno tam hodila fest šabľu 😝 😝.......pred odchodom sa naliala čajom, v aute ju to potriaslo a v jasliach vybehlo 😀 😀 😀

mirrinka
22. jún 2009

😀 😀 😀 😀 aspoň bolo vzrúšo 😀 ja budem dávať Lianku do škôlky celé prázdniny,minulý týždeň sa zapisovalo,že kto bude chodiť....
...u nás tiež počasie oničom,ale aspoň sa oproti včerajšku vyjasnilo,aj slniečko sem tam vidno,a hlavne neprší,ale cesta bola ráno mokrá,tak v noci asi pršalo.....a to je koniec júna a včera bol prvý letný deň...hruuuuza 😠

leninka75
22. jún 2009

celé prázdniny????????? 😨 😨 😨 ....tvrdý režim mirri!!!.........no čo koniec júna!!!.......ráno v rádiu hovorili, ževraj má byť na prd celé leto, studené a daždivé, sa teším 😠 😠 😠 ........telé dni majú byť od 10.7 - 20.7.............nemám rada takéto predpovede, len človeku pokazia náladu!!! ☹

leninka75
22. jún 2009

tam malo byť teplé..........

mirrinka
22. jún 2009

tvrdý režim musí byť 😀 😀 😀 😀 ale nie,jej je lepšie v škôlke ako doma,aspoň sa tam má s kým hrať,poriadne sa vyblázni s deťmi,doma je sama a nudí sa 🙂 vidím to na nej,že chodí po byte jak bludná ovca a vymýšľa čo by zase vyviedla 😀
predpoved už radšej ani nepozerám,fakt len kazí náladu.....vravíš že až od 10.7.? dúfam,že 26.-28.6 bude pekne,lebo oslavujeme narodky 😉

utka
22. jún 2009

Ahojteee!!!
Baby, nestrašte s tou zimou v lete ☹.
Viki ešte spí. O pol deviatej sa zobudil a poslal ma, aby som mu šla uvariť krupicu a zaspal. Tak ho idem zobudiť. U nás je tiež pod mrakom a fúka vietor ☹.

leninka75
22. jún 2009

tvoja lianka začína!!!!!!!!!.............teraz som ti kukla do pasu.........hej budete mať pekné počasíčko!!!....pozerala som lebo v piatok chceme ísť do lešnej........a akú chystáš oslavu???.......balóny, girlandy, špicaté čiapky, píšťalky,...... 🙂 ........čo ešte okrem cajgla dostane lianka???

leninka75
22. jún 2009

ahoj utka!!!........včera si varila makovice??? 😀 😀 😀

mirrinka
22. jún 2009

no,oslavu chystám veľku,ako vždy - balóny,to musí byť,aj špicatá čiapka,ale iba jedna pre oslávenkyňu,bude sa niesť v znamení macka pooh,aj torta bude s mackom pooh 😉 v piatok už k nám majú prísť švagrovci,tak snád bude fakt pekne a pojdeme niekde na výlet 😉 no a čo dostane? tak mala by dostať pieskovisko,šmýkalku - ale tú sme ešte nezohnali ☹ a určite kopu somarín ako vždy 😀 😀 😀 😀 ty čo kupuješ lilke?

utka,tebe je ale dobre...aspoň sa vyspíš 😉

aninka29
22. jún 2009

tu som 🙂

bubba ahoj doma 😵 😵 😵

ivella Ty si ešte doma????????? 😒 mooooooooooooja 😵 .......tak možno dnes 😉

leninka aj ja ľúbim také varenie,všetko zbúchať 🙂

mirrinka boli sme v Miskolci-Tapolc....naozaj tam bolo perfektne 🙂 ..............a ešte sa chystáme do Nyreďháza /neviem ako sa to píše/ a Tisaujvaroš,alebo tak nejak 🙂 ...........v tom Tapolci je aj jaskyňa so slanou vodou 😉

Utka ešte spíte? 😉

Jacka,Maťko bol zase ranné vtáča? 😉

mirrinka
22. jún 2009

ani,a to je ako daleko? kolko km?

jacka
22. jún 2009

utka..ahoj.. 😉 ...no ako bolo?? 🙂

mirri..si sa nepomýlila..tolko príspevkov 😉 😵

aj tu je zmaračene s sem tam prší tak neviem či pojdeme teraz von alebo čo 😝

aninka dobre ránko..spachtoši

mirrinka
22. jún 2009

jacka,to sa divíš čo? som ta dnes chcela prekvapiť 😀 😀 😀 😀

aninka29
22. jún 2009

mamky,veď my so Simkou budeme oslavovať posledné 😉 .....chi chi,aspoň od vás všetkých obkukám,aké darčeky dostali vaše detičky 🙂 a nemusím si ja nad tým lámať hlavu 😉

mirri a tú šmýkalku si neobjednávala?u nás majú všade,aj v dráčiku aj v tescu aj v alltoys 🙂 ........aké len chceš,len si treba vybrať 🙂

leninka75
22. jún 2009

mirri, a kam dáte to pieskovisko???.......nebývate nahodou na byte??? 😕 ........alebo sa mýlim??? ........my máme pre cicušku trampolínu ako hlavný darček, potom nejaké knižky a kopec drobností........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre