Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. jún 2012

@leninka75 ja pijem kávu od 8h...lebo musím byť tu.......čistiť 42zemiačikov...... 😀 😀 ..fotiť....a mazať.....a ešte aj na Peťka dávať bacha.........................................veru čoby som chcela pre chlapcov........ešte aj bábiku nech kupi 😀 😀 😀 😀 ...........................................ten odlet nič moc........ako tam pojdete?......,.....................ved ty si pekná dosť....chceš byť ešte?.......hádam nás nechceš predbehnuť 😀 😀

jacka
25. jún 2012

@utka krásny...krásny.....mám dva ..nechceš jeden 😀 😉 😉 .....................zabudala som...ešte dala 10e 😉 ...dúfam že mi to odpustí 😀 😀

jacka
25. jún 2012

nemáte najký fajn receptík na plnku do tortičky? 😵 😵

utka
25. jún 2012

@jacka nie, ďakujem pekne...ale tých 10€...hmmm, sa bachla po vačku 😀

denisenko
25. jún 2012

hej, len čo poviem, že idem tak vy sa rozkecáte...to mi robíte naschváááááál?????? 😀
@jacka ..aké pekne autíčko..no a čo ked je fialové.... hlavne, že si spomenula, no nie???? 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
@leninka75 vy ste sa mali super...ja som tiež myslela na to, že je na tom koni sama...ale mi odľahlo.... 😉
.....tak pridám aj ja, zo včera.....

denisenko
25. jún 2012

a nepýtajte sa , prečo sa na každej fotke mračí....nerád sa fotí.... 😀

utka
25. jún 2012

@denisenko mne to pripadalo akoby mu svietilo slniečko do tváre, nie že sa mračí...
Zlatý je. A veľmi sa mi páčia tie jeho ryšavé vlásky. Ani si ho neviem s inými predstaviť.
Teraz bol u nás nejaký veľký motokros. Kopa pretekárov, aj ten ujo, čo bol na Paríž Dakar. My sme to samoška zmeškali, keď sme u našich neboli. A neterka je taká pravá puberťáčka, skoro 15 ročná. Tak mi písala, že akí chlapi fešní tam bpli. A páčil sa jej nejaký a vraj mal ryšavé vlasy 😉.

jacka
25. jún 2012

@denisenko ved je zlatý.....sa škerý na slnko....nie 😀 😀 😀
vieš moja....takéto auto máme už osme......len to vydáva blbé zvuky......a žere baterku.................som rada že si spomenula 😉 .....to už bude s nou zlé ked nie 😉 ................................hlavne že maju----- 🙂 máš pravdu 😉
a vlásky sú prefiš...🙂

jacka
25. jún 2012

@utka ej utka ma predbehla 😉

denisenko
25. jún 2012

@utka @jacka baby...díííííky.... 😉

denisenko
25. jún 2012

@jacka ja neviem, čo sa sťažuješ...osem áut a tebe sa nepáči...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 musíš ich naučiť, ako chodili sestrini malí, ked boli menší...doniesli katalog z dráčika a pílili babke uši, čo sa im páči...ale aspon potom vedela, čo na vianoce alebo narodky.... 😉

jacka
25. jún 2012

@utka bachla každemu tak dáva...skoro 😉

jacka
25. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 .....dobréééé...vyskúšame 😀 😀 😀 ...................len neviem či tam je dráčik 😀 😀 😀 😉 .............................

počuj ty si dnes nejaká vážna 😕 😉

denisenko
25. jún 2012

@jacka receptík....sestra mi včera volala, že nech jej dám recept na tú tortu, čo som robila Simčovi na krst, tú bezlepkovú....vlastne ona chcela aj kvoli plnke...robila som tam parížsky krém, ale nie so šľahačkou ale s maslom.... 😉 toto... http://varecha.pravda.sk/recepty/parizsky-krem/...
len ja som nedala dve hery ale len jedno maslo a bolo to super.... 😉

denisenko
25. jún 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲 ja???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. jún 2012

@denisenko si poklad..... 😵 😵 😵 ...z varechy vela aj ja beriem 😉 ..ešteže si tu 🙂

noooo...ty 😅 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. jún 2012

@jacka ideš robiť Maťkovi???? 😕 ..ja mám pre Deniska vyhliadnutú takúto, a medzi Marcovčatkami máme jednu mamičku, čo mi to asi urobí, je z Partizánskeho, takže my isto budeme zas oslavovať u babky, tak by to bolo super...len ešte sme sa nedohodli na plnke...asi jahodová a kakaové cesto, alebo také niečo..... 🙂

utka
25. jún 2012

@denisenko no a prečo sa teda Nisko tak mračil???

denisenko
25. jún 2012

@utka lebo v poslednej dobe neznáša fotenie......a je jedno kto a kde.... 😖 😖 poviem, usmej sa a on hodím schválne takú grimasu, že miesto jedného zábera musím spraviť 10, aby aspon jeden bol ako tak......

jacka
25. jún 2012

@denisenko tá vyzerá užasne.......................... 😵 😵 😵 Maťkovi chcem,,,,.......... 🙂 ............ale na toto ja nemám ☹ ....naskor len čoko poliať...alebo tak ako robila letty to sa mi páčilo

denisenko
25. jún 2012

@jacka ved ja tiež nie, preto som si zohnala niekoho, kto mi to urobí..... 😉

jacka
25. jún 2012

@denisenko toto aj Maťko robí.....tak mu poviem nech je radšej vážny 😝 ..................nejaké prapodivné obdobie má ☹

denisenko
25. jún 2012

jáááj, zas som hladná...idem hodiť nejaký skorý obed.... 😉

denisenko
25. jún 2012

@jacka aspon vidím, že nie sme jediný.......to je asi vekom...predtým bol ten školkársky úsmev číslo 5 a teraz sa len mračia......

jacka
25. jún 2012

@denisenko mne tu suseda tiež robí takéto úžané tortičky......už aj bezl. robila od nej mám recept na korpus..........ale ked ja chcem aby to mal len odomna.....ale zas chcem aby bola krásna.......som ako schizofrenik 😔 ..............................ešte uvidím

jacka
25. jún 2012

@denisenko len sa napapaj.......pojdem sa najesť tiež......a rýchlosťu blesku do postele 🙂 🙂

denisenko
25. jún 2012

@jacka tak to urob tak, že upečieš a naplníš Ty a vrch nech urobí ona..... 😉

už vážne letím.....

denisenko
25. jún 2012

@jacka dobrú chuť... 🙂

utka
25. jún 2012

Dobrú chuť a dobrú noc...

jacka
25. jún 2012

no to bolo spanie toto...................najprv nemohol zaspať ....kvoli soplíkom........ked sa to konečne podarilo tak ho začalo drnuť................večer odpadem.... ☹ 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre