Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
25. jún 2012

@leninka volala som teda aj ja do cestovky. Predpokladaný odlet je 26.7. o 10:30 a odlet nazad domov o 19:30.
Takže super.

jacka
25. jún 2012

dobrú nocku.... 😉

jacka
26. jún 2012

ahojte........

jacka
26. jún 2012

@utka nie nemal Maťko......len ked vyšiel tak kríval.... 😀 😀 .....ale hned ho to prešlo...vy ste mali?

utka
26. jún 2012

Ahojte...

@jacka Viki dostal do ramena. Večer ho to bolelo. Dala som mu studený obklad a Ibalgin. Spal dobre, celú noc, tak dúfam, že už nič nebude...

denisenko
26. jún 2012

dobré ránko... 🙂 😝 ....žienky moje...strašná noc....asi kúpim Simčovi na noc kašu, lebo cuckať každú hodinu je o nervy.... 😖 😖 a Denisko zas záchvaty kašla.... 😔 😔 😔 😔 😔 idem,mám toho viac než dosť na dnes a ledva držím oči otvorené.....
@jacka aj Denisko dostal do nohy....ale nekríval.... 🙂 to je nezmar..... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka do ramena????? 😕

utka
26. jún 2012

@denisenko áno, do ramena...vraj sa to očkuje aj, aj...Ale do ramena je to lepšie podľa mňa. Viki by tiež kríval...

utka
26. jún 2012

@leninka vitaj

leninka75
26. jún 2012

ahojte!!.....chápete ja som sa teraz vrátila zo škôlky 😅 😅 😅 😅

@jacka ..ty si ako oberal atie čerešne, z rebríka či si skackala po konároch ako veverička??? 😀 😀 .....jaj tie cesty a nehody ☹ ...ja som najspokojnejšia keď je muž doma a auto pekne na dvore 🙂 ......ako Peťko?.....ideš s ním k Dr.?

@utka..nás tiež pichali do ramena a Lilka presne na 5-ty deň dostala poobede teplotu, ale večer už bola OK 🙂

@denisenko ..no čo dáš ak denisko zje jablko s mrkvou??....aby som vedela či sa mi to oplatí 😀 😀 😀 😀 .......nemá to Simko skôr ako zábavku???......Dávaš niečo Niskovi na kašeľ? ☹

leninka75
26. jún 2012

@utka 🙂 🙂 🙂 🙂 ...ďakujem!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. jún 2012

@utka ..máte fajný odlet aj prílet 😵 😵 ..nevymeníš?? 😀 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2012

@leninka75 veverička 😀 😀 😀 ........ani chlapa nepotrebujem 😀 😀 😀 😀 😀 vyskackám si sama 😀 😀

boli sme u dr...akutny zápal horných ciest....zobrala výter....a treba doniesť moč....ešteže nemá teplotu 😉 .......čo som ostala v šoku ideme na bud. týžden na kontrolu............sa ma pýtala či to zvládnem bez atb..........no jasné čo som pipi aby som mu ich dala zas

jacka
26. jún 2012

@denisenko nezávidím ti tie noci..........živo si to pamätám ked to tu tak píšeš....................musíš vydržať... ☹

leninka75
26. jún 2012

@jacka... mala by si si zmeniť nick, alebo aspoň doplniť na veveričku 🙂 🙂 🙂 ........vás nezvykne dávať na kontrolu???.....a do nosíka niečo dala???.....my ideme teraz na kontrolu na krčné.....som ráno zabudla dať Lilke liek 😔 ......

utka
26. jún 2012

@leninka75 veru nevymením...som spokojná...ale to je len predbežný let, takže sa to ešte môže zmeniť. Mne povedala Dr., že reakcia môže byť do 24 hodín, tak neviem...
@jacka, takže zápal. No aspoňže nemusí zase ATB...

jacka
26. jún 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 veverička domáca 😀 😀

pamycon....spiropent 😠 ......chcela dať dithiaden....tu bol názor že fenistil je lepší.......ale ona si to nemyslí...... 😝 tak ten som dala predpísať.............som zvedavá čo vybavíte.... 😉

jacka
26. jún 2012

@utka dúfam že ani nebude musieť....a vydržíme to bez nich 😔 však teraz dobral ☹ ....to je des........stále sme tu chorí 😒 😔

leninka75
26. jún 2012

@utka .....no však ja by som tiež bola a s takým odletom 🙂 🙂 🙂 🙂 .........asi je tá reakcia indi vindi 😕 ......aké máte počasie?..tiež takú kosu? 😝

@jacka .....spiropent je od kašľa?...to sme ešte nikdy nemali, tak nepoznám 😨 ....škoda, že vám nepredpísala aerius, ten je na dutiny super.........mne sa tiež zdá, že sa s chorobami tento pol rok roztrhlo vrece 😠 😠 😠 😠 ......a stále sa točia dokolečka 😝 ......

....aký som ja mala fajný zážitok včera na zumbe 😝 😝 😝 ........jednej známej som sa pýtala či neviem poradiť niečo na kútiky a ona zabila týmto, že kútiky to je choroba zo špiny 😅 😅 😅 .....akoby nepoznala Lilku....však ona sa po nikom ani nechce napiť a že zo špiny 😅 😅 😅 😅

leninka75
26. jún 2012

..na neuverenie ale ja pijem teplú kávu 😀 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2012

@leninka75 veru.......to sú zle umyté poháre...alebo lyžička
má aj kašel..........v noci ho to drhlo.....cez den kašla menej len ked leží.................ešte mi aj z auta vypadol....asi bude hrča na čela ☹

jacka
26. jún 2012

@leninka75 neskutočne vela chorob........ja s toho nestíham.......ešte že su len dvaja......to by som sa zcvokla 😝

kedy idete?

leninka75
26. jún 2012

@jacka ....ale ja som si to odsledovala, že Lilka má kútiky vždy keď je chorá, že má oslabenú imunitu ☹ .........poznáme ten kašeľ priležaní 😝 ..tie potvorské hlieny stekajú a potom sa ani spinkať nedá ☹ ......vypadol ti z auta??? 😨 😨 😨 😨 ..to ako???...zakopol keď vystupoval alebo čo?? 😨 😨 😨

leninka75
26. jún 2012

@jacka ..práve ma napadlo, že tie zle umyté poháre alebo lyžička mohli byť v škôlke 😠.......vidíš vidíš a ja som už vinu hádzala na seba 😠.....sme objednané na 13:30, ale príde po nás dedko, takže nám ušetrí jednu cestu..späť pôjdeme busom lebo slečinka sa chce túlať po obchodoch 😀 😀 😀..žeby sa už v nej ohlasovala typická žena?? 😀 😀 😀....ale po mne to nemá ja nerada po obchodoch, len nutné veci a rýchlo preč 🙂

jacka
26. jún 2012

@leninka75 neviem čo stváral....akurát som zatvárala bránu.....on sa dokáže odputať a rýchlo vylezie von........asi sa mu zasekla noha alebo čo......bude modrina.,...čo už......

slečinka sa nezdá......žeby sa pomamila 😵 😵 ....čo tak rada obzerá 😉

utka
26. jún 2012

@jacka mňa sa minule pýtala imuno-alergologička, že koľkokrát mal za posledného pol roka bral Viki Spiropent alebo Ventolin. Povedala som, že asi 3x. Tak mi povedala, že ak by mu to zase prepuklo, tie kašle, tak nám dá radšej Spiropent alebo niečo iné v inhalátore...

utka
26. jún 2012

@leninka75 odlet je super!!!

leninka75
26. jún 2012

@jacka ..neboj nič kým sa ožení aj modrina zmizne 😀 😀 😀 😀 ........Lilka by už rada nakupovala veci do školy, len to som do "finančného" plánu zaradila až na august, teraz sú iné výdavky a nejako to nevie pochopiť 😠 ........

@utka.....spomíname dovču a práve mi všetky potrebné papiere došli poštou 🙂 🙂 🙂 ........ale asi preto tak skoro lebo som pýtala faktúru pre muža do práce 😉

jacka
26. jún 2012

@utka ani mu to nedám..dávam mu skorocelový sirup..............a ten inahalátor ti kto prepíše?

jacka
26. jún 2012

@leninka75 .....tak sa teší do školy?..........ked jej niečo kupiš budeš mať nemej v auguste 😉

utka
26. jún 2012

@jacka hej, predpíše...ale nie asi taký veľký, asi len ten sprejový...neviem. A dúfam, že ho nebudeme potrebovať 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre