Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. jún 2012

@jacka ..vraj sa teší 😉 ...len koľko ju to bude držať? 😨 😀 😀 .....ozaj a zajtra majú nejaké dievadielko v škôlke, tak som zvedavá.....vo štvrtok je škôlkarsko - školská akadémia a v piatok rozlúčka.....a hurá prázdniny 🙂

leninka75
26. jún 2012

..pôjdem pomaly schystať veci, potom pre Lilku, uložiť Lolku a čakať deduša......pa 🙂

utka
26. jún 2012

Viki sa tiež teší. V sobotu povedal, že by chcel už v pondelok ísť do školy.
Len som zúfalá z toho "R"...stále nič ☹. Aj včera sme boli na logo. S paličkou v puse sa mu podarí ale iba "TR" a "DR". Ostatné bez šance. A tým, že nebude teraz doma, tak neviem ako to poriešime ☹.

utka
26. jún 2012

O chvíľu zdrhám...o 15:30 máme v škôlke rozlúčku. Asi budem plakať... 😢

denisenko
26. jún 2012

@leninka75 čítam len tak jedným okom....na kútiky len Riboflavín....ale treba vybrať celé balenie...to je tuším na mesiac.... 😉
@jacka...veverička 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..som sa nasmiala. 😀 .....

som bola Deniskovi vybaviť novú europsku zdravotnú kartičku....a chcela som kúpiť aj ten bazén, ale nemali ani v hyper ani normálnom tescu...... a Simonko spal v kočíku od 9-tej do pol druhej.......no nemože tak spať v noci?????? 😠

denisenko
26. jún 2012

@utka ...neplááááč..... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
26. jún 2012

žienky...otázka...Treba dať niečo Deniskovi pre učky na posledný den v roku, či ako sa to robí?????,

utka
26. jún 2012

@denisenko ja som kúpila takých dvoch malých anjelikov pre učky...
Besiadka bola pekná. Ale dosť to bolo slabé. Učiteľky si nedali bohvie koľko námahy ☹.
Viki mi cestou domov povedal, že ho bolí hlava. Nem dobré znamenie. Prišli sme domov, zmerala som teplotu a bum...38,4. Takže reakcia na očkovanie presne po 24. hodinách. Dúfam, že to rýchlo prejde, aby mohol ísť zajtra do škôlky....Jááááááj... ☹

denisenko
26. jún 2012

@utka hlava???..ach jáj...kedy to už skončí..... 😔 ja ani neviem, koho sa mám v školke spýtať, či nejaké kvety alebo...čo..... 😒

jacka
26. jún 2012

@denisenko .....ja idem kupiť kvietok.......dostali ho aj vlani.......nič tým nepokazím....len sa potešia.....mne to učka povedala.....že to je pochvala za celý rok

@utka no pekne ☹ ☹ ...aj mu niečo dávaš?

utka
26. jún 2012

@jacka dala som mu Ibalgin 200-ku. teraz zaspal...

jacka
26. jún 2012

@utka ☹ ☹ ☹ .........len nech si oddýchne ☹

utka
26. jún 2012

@jacka nespal dlho...aspoň pôjde večer normálne spinkať. Už mu klesá,ale pomaly. Maťko nemal teplotu?

jacka
26. jún 2012

@utka nie nemal......ale bol trošku mimo.......ale v rámci normy...... 😉 .....kedy chodí spávať?..........to by ste ani vy neboli keby ste nemali reakciu ☹ 😔

jacka
26. jún 2012

inak.....Maťkovi v školke posmievali že nemá zuby.....a zle rozpráva.....to je úúúplne choré........dúfam že si s toho nič nerobil 😠
Maťkovej učke zomrela mama....tak vraj plakala pred nimi ☹

denisenko
26. jún 2012

@jacka ....tak to je smutné..... 😔 😔 😔

utka
26. jún 2012

@jacka však to, my musíme mať všetko...Bože, to je hrozné tie detiská 😠

jacka
26. jún 2012

idem ja do hajan.....bolí ma zas hlava........toto počasie je na nervy.....

@utka ako sa má Viki?.......že hnusoby.....vysmeju sa zo všetkého..kde na to chodia 😝

jacka
26. jún 2012

dobrú nocku....pekné sničky.......dobre sa vyspinkajte 😵 😵

utka
26. jún 2012

@jacka ešte nespí ☹. Teplotu nemá, ale bolí ho hlávka.Má studený obklad aj na čele, aj na rúčke. Má tam na ramene peknú hrču. Dúfam, že to bude do zajtra lepšie...
Dobrú noc.

jacka
27. jún 2012

ahojte.............

@utka ako je Vikimu?
@denisenko a vy ste ako spinkali?......

utka
27. jún 2012

Ahojte...

@jacka Vikimu teplota klesla a už nevystúpila...klop-klop. Dúfam, že ani cez deň už mať nebude. Išiel do škôlky...

jacka
27. jún 2012

@utka super 🙂 🙂 🙂 ......hádam je už z najhoršieho von 😉

utka
27. jún 2012

@jacka dúfam, že áno...len tá hrča na ruke, ale to sa spraví 😉...

utka
27. jún 2012

@leninka už poooď!!!

jacka
27. jún 2012

veru....aj ja ju už vidím 🙂 🙂

jacka
27. jún 2012

@utka neviem prečo ho pichali do ručičky?...... 😕 😕 .....som myslela že to každého rovnako 😕 😕

leninka75
27. jún 2012

ahojte!!!...tak včera na krčnom OK 😵 😵 😵 ...žiadna zväčšená mandľa, hnis z dutín je preč, doberieme ATB a jupíííí!!! 🙂 🙂 ...zlatá pani doktorka, som rozhodnutá keby čosi s babami, tak len ku nej 😉 ....potom sme sa túlali po meste, Liluša ma obrala o pár eur 😝 .....padlo jej do oka modré tričko a legíny v kiku....opica má dobrý vkus, tak jej to pasuje, potvore 🙂 🙂 ......

@jacka..rozprávala si sa s Maťkom o tom posmievaní?....ako to zobral?...a tej učke sa nedivím, že plakala pred deťmi ☹ ☹.....dnes hlavička poslúcha? 🙂

@utka .......ráno už ani rúčka nebolela? 🙂

@denisenko ...a to čo žilina a okolie vykúpili bazény??? 😅 😅 ..simko si pekne potiahol spinkanie 😵 .....hej včera som kúpila ten riboflavín, uvidíme a ešte mi v lekárni povedali, že mastiť imazolom......a nepýtala si sa iných rodičov v škôlke, či niečo dávajú deťom?.....súhlasím s jackou kvietkom nič nepokazíš 🙂 ...my sme sa poskladali po 4 eurá na kvety pre učky, pre triednu väčšiu kytku, kuchárkam vínečko a detičkám na rozlúčku kúpime zmrzku, tyčinky a chipsy.........

leninka75
27. jún 2012

@utka @jacka.... 🙂 🙂 🙂..heeej vy dve šmíralky 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2012

@jacka ..ale prosím ťa, že každého rovnako pichajú 😝 ....však poznáš doktorov, každý ti povie a urobí inak 😝 ..som sa o tom presvedčila u tých krčiarok 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre