Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. jún 2012

ahojte...a dobrú noc..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...žienky, dneska po sto rokoch na bicykli.....prežil.... 😀 😀 😀 😀 😀 fuj, ale je teplo.... 😠
@jacka ..taký čudný pocit..... 😠 ale ja taký mám už dávno, odkedy sa narodil Simonko...je mi ľúto, že to moje staršie dieťatko tak rýchlo vyrástlo....a večer, ked ho idem pozakrývať, tak tam spí v posteli chalančisko..... 😔 😔 😔 😔 ...jasné,,boli sme na zmrzku.... 😉 😉 😉 😉 😉 ....superžena...učím sa ... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
30. jún 2012

Ahojte.Viki včera poobede nejako kychal a dnes už sopli ☹...

jacka
1. júl 2012

ahojte 😎 😎
začal sa nám mesiaca narodenín 😵 😵 😵 😵 😵....6 rokov 😉


@denisenko zrazu ako ten starší narástol ako sa narodil Simonko......poznám....ver veru .......ked ležia mám pocit že sú dlhý ako týžden pred výplatou 😉 .......................................tak zastaviť čas 😔
od koho sa učíš?....................................ako ste oslávili.....
@utka no dúfam že nebude chorý 😔

utka
1. júl 2012

@jacka stalo sa ☹. Už brhle ako hrniec. Dúfam,že to nebude horšie,že to naší zvládnu.

jacka
1. júl 2012

@utka ☹ ☹ ☹ ...juj........určite to zvládnu.....neboj nič....kedy ho idete zaviesť?

utka
1. júl 2012

Dnes poobede.Ešte bude trošku náročná noc ale potom to už bude lepšie...Verím tomu.Však aj my sme bývalí ako deti chorí.Hlavne ja...a vysoké teploty som mavala.

denisenko
1. júl 2012

@utka zas choroba?..sakra..takéto teplá, a ja sa neodvážim dať *Niskovi bazén vonku, v noci máva také záchvaty kašlu...a cez den nič...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..včera sa vtrepal k Simonkovi do minibazenikku na balkon..to bolo radosti...síce sa tam musel poskladať, ale musel vyskúšať..... 😀 😀
@jacka ....učím sa.....od ostatných supermám.... 😵 😵 😵 😵 😵

utka
1. júl 2012

@denisenko však to...

jacka
1. júl 2012

@utka no vidíš tak to určite zvládnu 🙂 🙂 ......nezávidím vám v tejto horúčosti autom..... 😔

@denisenko ani nedávam bazén .......Peťko ešte nie je celkom fit......asi ťažko mu vysvetlím že Maťko može on nie......takže.....smola.....ešte bude teplo......dúfam že budú aj zdravučký 😉

jacka
1. júl 2012

@denisenko ju chuda že nemohol do bazéna....... ☹ čo mu dávaš?......a okrem kašla mu nič nie je?

denisenko
1. júl 2012

@jacka len kvapky do nosa...on sa v noci dusí, ked mu to zateká...inák je v poriadku.... 😠 😠 😠 😠

denisenko
1. júl 2012

@jacka a Peťko má ešte stále ATB? ...som dnes čítala článok o hygiene nosa...som sa dozvedela, že všetko robím naopak...možno preto tie sople sú u nás nahlásené na trvalý pobyt.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
1. júl 2012

@jacka to je v pohode.Máme klímu...

jacka
1. júl 2012

@denisenko nie nemá atb.....nechcela som...kedže nedávno bral..........a tá hygiena.....ved ja im vincentku dávam dosť často pravidelne.......ešte aj ju pijú...........ale 5min nevydrží ani čoby sa dialo........večer im nastriekam.......ale inak velmi pekný článok......

@utka už ste doma?...ako Viky?......

dobrú nocku........

utka
1. júl 2012

@jacka už sme doma. Viki zatiaľ dobre, uvidíme, čo bude. Ale verím, že to bude dobre. Už poobede sa mu dalo odkašľať. A nekašľal veľa. Ale nechcem porieknuť. Tak klop-klop.
Dobrúúúúú...

denisenko
2. júl 2012

dobré ránko 🙂

denisenko
2. júl 2012

to bola zas super noc..... 😝 😝 😝 😝 ...horúco....a Simonko sa stále prevracal na bruško, tak som ho otáčala...asi milionkrát...ja sa strášne bojím nechať ho tak spať....... 😔 😔 😔 😔 asponže Denisko nemal záchvat klašľu.... 🙂

leninka75
2. júl 2012

ránečko!!..... 😎 😎 😎 😎 ...... jupííí prázdniny 😝 😝 😝 😝 ..........

@denisenko......ako si spokojná s klímou??....aj u nás v škôlke dostali deti také papiere ako Nisko 😉 ......mne Lilka spávala le na brušku ☹ ☹ .........

@utka..snáď to nebude nič vážne, len taká mini spomienka na škôlku 😉

@jacka ..ako oslava, čo ste kúpili Peťkovi? 🙂 ...takže torta sa podarila 😵 😵 ..určite budem aj ja robiť ten krém, keďže už je dvojnásobne overený 😉

jacka
2. júl 2012

ahojte...........

@leninka75 ty si teraz asi vo svojom v tých teplotách...že? 😎 😎 ..................veru tortička mala úspech....u všetkých .....neostalo vela.....len pre deti taký kúsok.................neviem či budeš vedieť čo dostal......dostal pogi...bleyd......futbalovú bránu.......a Peťko knižku a hasičké autíčko......a prkotiny......ešte aj peniažky.....

@denisenko juj tak si sa zas nevyspala.... ☹ tohoto sa bojíme asi všetky.....

ozaj.....

dnes má moje zlatíčko už 6 rokov.........pánečku ako to letí.... ☹ 😉

jacka
2. júl 2012

@leninka75 aj v Maťkovej školke dostávali osvedčenie....ale kedže pokračujeme dalej...tak až na rok..... 😉

letty86
2. júl 2012

ahojte
@jacka matkovi všeeeetko len to najkrajšie, nech je zdravý, šťastný a spokojný 😵 😵 😵 😵

jacka
2. júl 2012

@letty86 dakujem....... 😵 😵 😵

vy sa ako máte?..... 🙂

leninka75
2. júl 2012

@jacka ....jaj a vedela som, že Maťko je prvý, ale prečo mi to teraz vypadlo? ☹.......prajem všetúčko najlepšie, hlavne nech zdravíčko poslúcha, nech si užíva tieto roky s maminkou tatinkom a bráškom , cmuuuuuk!!! 😵 😵 😵 😵

letty86
2. júl 2012

@jacka celkom fajn....vikuska je uz od piatku u babky a my sme tam boli tiez cez víkend, ale prisli sme spat domov

jacka
2. júl 2012

@leninka75 ....a ozaj...ty o tak skoro ráno strašíš?..... 🙂 🙂 🙂

som zabudla k tej plnke.....ma sfúkli že je jej vraj málo 😀 😀 😀

jacka
2. júl 2012

@letty86 dokedy tam bude?...........prečo ste tam neostali...Vikinka vás nechcela? 😉

jacka
2. júl 2012

@leninka75 dakujem.......hlavne aby bol zdravučký 😉

leninka75
2. júl 2012

@jacka ...však dobrého je vždy málo 😉 😉 😉 ......aaaale nejaký debil začal pred šiestou rezať drevo, okná mám vyotvárané celú noc, takže mi ten hluk zobudil Lolku 😠 😠 😠 😠 ..........a odchádza mi práčka, tak som kukala čo sa vlastne dá teraz kúpiť a za koľko......ona by sa ešte dal opraviť, ale to už by bolo asi 6x, a asi bude lepšie riešenie nová, túto mám už 10 rokov ......ozaj nevieš poradiť?..ty máš akú?..

..a vy dievčatá, aké máte práčky??? 😨

letty86
2. júl 2012

@jacka ešte neviem ako dlho..od 16teho má tatík dovolenku, tak dovtedy tam moze byt...babka býva 1 km od nás, tak sme sa vrátili domov..tatík sa vrátil večer domov z práce, tak aby nebol sám 😉 možno tam prespíme, ked pojde do nocnej...ale vies ako, doma sa spí najlepšie...hlavne matkovi, doma už má rezim
veru, nech sú tie pampúšiky zdravučké 😵 😉

som rada, že som vás tak trochu tým krémom inspirovala, ja som ináč robila tuto tortu....bez tej potahovky..iba korpus a krem...a už ju skúsila aj kamoska a tiez si pochvalovalihttp://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11215

jacka
2. júl 2012

@leninka75 o super to poteší............ 😠 😠
k tej práčke.....vraj 10 rokov...si predstav že naši mali asi 20.....teraz robia také šmejdy...........nám raz opravár povedal že ich robia tak na 7 rokov......... 😠 😠 😠 ...whirpool......a máme ju 11......tiež je na odstrel....hocikdedy sa sama zastaví.........nejde mi dať do násypky prach a tak.......čo s nou máš:?.......
wirpoolku by som už nekúpila 😠...neviem ti poradiť....nejak to nesledujem...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre