Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
7. aug 2012

@mucinkaa29 ahoj. Vitaj...tak to je super, že sa máš dobre 😉.

mucinkaa29
7. aug 2012

@utka no tak to je v piatok som už chcela ist na pohotovost ,bolelo ma brušino a to by nemalo,ale dnes je všetko ok,mala by som spravit poriadok v skrinach ale mam čas????????????nemam ,heheheeh.A ty sa maš ako
?

utka
7. aug 2012

@mucinkaa29 však sa šetri...žiadne práce. A to čo, že ťa tak bolelo??? ☹
Ja celkom dobre. Od včera už zarezávam v práci. Ale nešťastie máme toho menej, tak sa dá.

mucinkaa29
7. aug 2012

@utka neviem prečo ☹ v utorok idem do poradne,uvidime.No včera sme malovali,heheheheheheh ale v pohode pomalinky 🙂)No ani mne by sa nechcelo do broboti po dovče a ako bolo? asi super čo? 😀 😀 😀 😀

utka
7. aug 2012

@mucinkaa29 aha...tak maľovali...no nedáš si pokoj, čo ? No veru, bolo super na dovolenke. Teplučko, vodička tiež teplá...

mucinkaa29
7. aug 2012

@utka My sme včera napustily čistu vodu do bazenika a už len počkat kym sa trochu ohreje,no malovali 🙂

utka
7. aug 2012

@mucinkaa29 júúúj, aj ja by som brala bazénik. No musím vydržať do víkendu. Ak nebude kosa...

mucinkaa29
7. aug 2012

@utka No tak to ti verim ,už sa don tešim 🙂 😀

utka
7. aug 2012

@mucinkaa29 a nebojíš sa? Ja keď som bola tehu, tak som sa nekúpala ani raz. Len som sa sprchovala...ale to je vec názoru...

mucinkaa29
7. aug 2012

@utka aj ja sa len sprchujem ale bazenik je čisty a aj nejake čistidlo sme tam dali 🙂

jacka
7. aug 2012

takže aj Peťko schytal angínu.......idem si dať fernetík...kto sa pridá 😉 😉

utka
7. aug 2012

@jacka ja večer, keď budem doma...

denisenko
7. aug 2012

@jacka ...chudaatko malé...a to som myslela, že jeho to obíde.... 😔 😔 😔 ...fernet si nedám...ale pohár čierneho piva.....može byť??,, 😕 😀

jacka
7. aug 2012

no čo žienky....už ležíte pod stolom 😀 😀 😉 😉
inak,.,,,,,,,,,,,,ja mám taký pocit že to nebude angína....neviem prečo.....ved okrem teploty...nemá nič....akurát len hrdielko má červené............Maťko bol na to ovela ovela horšie.......aj som rozmýšlala či dať penicilín...ale nejaký zápal tam je ...tak nech sa prelieči.......................a čo je divné....ani výter nevzala......nič................mi dr. povedala že penicilín zaberá do 12 najneskor do 24h vraj nie sú teploty...... tak prečo mal Maťko vyše 39 ......4 dni...........už asi vela rozmýšlam... 😝 😝

ešte ani spať nemožem....Peťkovi každých 8h........lieky........

dobrú nocku...pa zajtra........idem rozmýšlať čo zajtra navariť 😝 😝 😠

jacka
8. aug 2012

ahojte....................... 🙂 🙂 🙂

utka
8. aug 2012

Ahojteeee...
@jacka to nie je možné už...tie choroby... A nemôže to byť ozaj mononukleóza alebo cytomegalovírus, alebo neviem čo??? Keď píšeš, že teploty...a únava. Hmmm ☹. Je to nejaké divné. Držím päste!!!

denisenko
8. aug 2012

dobré ránko... 🙂
@jacka ach jááááj...už lepšie? dostali ste zas ATB?...hmmmm....týmto si my prechádzame každý rok, a vždy povie, že angína a tiež bez výteru....a ja múdra si tiež myslím, že to angína nie je....ale zrejme moc googlim..... 😔
@utka tie názvy...ani radšej nechcem vedieť čo sú..... 😝 😝 😝

denisenko
8. aug 2012

žienky moje, dalšia príšerná noc za nami....a to som si myslela, že to jeho neustale kopanie nožičkami je to najhoršie..... 😝 😝 😝 😝 ..ked sa začal prevracať, týžden nemohol spať, lebo sa stále len prevracal.....a teraz sa plazí, tak cestuje celú noc po posteliach......čo bude, ked začne chodiť????? 😝 😝 😝 😝 😝 ...včera sme boli na kupalisku, Denisko tam mal starých kámošov, tak sa super vybláznil.....a prišla aj teta Heidi, zobrala mi na hodinku Simonka kočíkovať, tak som sa dostala do bazena aj ja..... 😅 😅 😅 😅 ...fuj, tieto teplá...... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
8. aug 2012

@denisenko no veru, sú to názvy...brrr...a bohužiaľ Viki prekonal obidve tie choroby, ale nešťastie sme o tom nevedeli. Zistili mu to len potom z odberov. No vidíš, tak si sa aj ty trošku schladila v bazéne. Dobrá teta Heidi 😉.

denisenko
8. aug 2012

@utka ved to, že liečia a až po rokoch zistia, čo vlastne to bolo..... 😔 😔 😔 😔 😔 veru, dobrá teta Heidi...už tu bola, zobrala mi Deniska na ihrisko, teraz sa stará o 3-ročného Slováčika, tak aby im bolo veselo.....tak mám do obeda o 1 dieťa menej.... 😵 😵 😵 😵 😵

utka
8. aug 2012

@denisenko tak to máš super...a to len tak ti ho vezme, či jej aj niečo dáš?

denisenko
8. aug 2012

@utka ...len tak...ona ho má rada ako svojho.... 🙂 ale aspon sa má aj Oliverko s kým hrať.....on ju moc neposlúcha.... 😀 😀

utka
8. aug 2012

@denisenko aha...a to je nejaká staršia pani?

jacka
8. aug 2012

🙂 🙂 🙂 😎 😎

denisenko
8. aug 2012

@utka ..hej, dochodkyna...62 rokov....tuším..... 🙂 ..ty si v práci? 😕
@jacka podla smajlíkov...už lepšie?

utka
8. aug 2012

@denisenko áno, v práci...prečo 😕 ???

jacka
8. aug 2012

@denisenko lepšie to prežíva ako Maťko........ale zato je upišťaný statočne 😠 😝
čo porábate?....tu už nie je také teplo .....a ešte aj vetrisko začal fúkať......asi ej po kúpaní ..ráno sme mali čerstvých 11st 😝 😉

utka
8. aug 2012

@jacka čo ty?

jacka
8. aug 2012

@utka len pracuj......pekne......ale už sa ti to kráti..nie?

jacka
8. aug 2012

@utka čo ja.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre