Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
5. sep 2012

@leninka75 SUPER....

denisenko
5. sep 2012

mamky, zanedbávam vás...tak ja len v rýchlosti...ráno zanesiem Niska do školy, rýchlo navavrím , upracem, idem po neho, lebo majú vyučko len do 10.30..zatial.....dnes ešte k detskej so Simonkom, preočkovanie, poradna...potom nachystať veci do školy...DU sme mali včera aj my.... 😀 😀 😀 😀 a ešte ma aj seklo v krížoch...takže sa poriadne nevystriem, pri chodení vidím hviezdičky, Simonka nemožem zdvihnúť na ruky...ešteže prišla na pár dni moja mamina, tak aspon mi ho nosí na rukách ona..... 😅 😅 😅 dúfam, že mi to čoskoro prejde.....lebo zajtra už ide domov......pomooooc. 🙄 🙄 🙄 🙄

dúfam, že všetci školáci sa stále tešia zo školy a školkári pekne chodia do školky... 🙂

denisenko
5. sep 2012

@jacka na prvý školský den sme boli v škole všetci...ale už na obed nám tatinko odcestoval na 3 mesiace do IT...tak som zas na všetko sama....Denisko neposlúcha...v škole musí sedieť a potom sa doma nemože popratať do kože...a Simonko je jeho verný obraz....ach jáááj....už som zas na 50-tich kilách od stresu a budem sa musieť veľmi snažiť aby to neišlo ešte viac dolu....... 😝 😝 😝 Peťulko ešte plačká? ....mne sa niekedy zdá, akoby tí mladší chlapci boli viac mamičkini ...... 😅 😅 😅

denisenko
5. sep 2012

@letty86 prečo za angličtinu??? naši majú 2 hodiny do týžna ale zatial sme neplatili nič....neviem, či neskor, alebo ako....my sme platili zatial len 3,3O za knižku: Prvák, prvák, vystrč rožky....... 😀 a zošity dostali, a vraj ked sa minú, tak potom budeme kupovať.... 😒

denisenko
5. sep 2012

@utka my možeme čakať deti vo vestibule...ale čaáme až na chodbe pred triedou..zatiaľ 😀 😀 😀 😀 ...7,30...nie je to nejako skoro?? kedy vám začína vyučko?? 😕

denisenko
5. sep 2012

@leninka75 ako dopadla DU??? naši zatial použili len šlabikár...a zošit Prvé čiary a viac nič...dnes mali náboženstvo....a zajtra a v piatok majú tiež 4 hodiny a potom od pondelka sa ide podla rozvrhu....3x do týždna 5 hodín a jedna z toho je triednicka...... 🙄

denisenko
5. sep 2012

@utka tak už viem, kedy vám začína to vyučovanie...poctivo som všetko dočítala.....šikulka Viki....Denisko doistal slniečko...oni majú hodnotenie....vyškerené slniečko=výborné, usmiate slniečko=dobré, smutné slniečko=nedostatočné..... 😀 a červenou hviezdičkou im označujú len úlohy.....

utka
6. sep 2012

Ahojte...
Takže včera zase dve včielky, jedna sova a jedna žaba...ale vysvetlivky k tomu nám nedali 😉...Majú to vraj nejako podelené podľa toho, čo je to za práca... A DÚ nemali...

leninka75
6. sep 2012

ahojte!!! 🙂 ...

@denisenko...veru som sa chcela opýtať či máte ešte tatina doma, ale už si povedala...chúďatko si teda v riadnom strese ☹ ☹ ☹......noci stále rovnako či sa simonkovi spinkanie doma zlepšilo?......ako po očkovaní, nemáte teplotu?......Nisko vydrží byť ticho v triede?? 😀..ako ho poznám asi trpí 😀 😀 😀......inak s tým rozvrhom je to aj u nás presne tak 3x 5 hodín, z toho jedna triednicka...u nás sa dodržiava rozvrh už od utorka 😝 ....a pani učiteľka dáva deťom klasikuš známky, takže máme prvú jednotku 😵 😵 😵 😵 ..a tiež sme dostali tú knižku 😉 ..zatiaľ sme neplatili nič....ale čaká nás poplatok do zrš a platenie družiny...Nisko nebude chodiť do družiny??

leninka75
6. sep 2012

@jacka ..... 😕 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 ...????????????????

utka
6. sep 2012

@leninka75 my sme platili obedy 21€, družinu 13,40€, pomôcky 6€, triedny fond 10€...takže už dosť od nás vytiahli 😝 .
Včera dostali žiacku knižku, tak som zvedavá, kedy ich začnú riadne známkovať. Prvý deň tiež dostávali knižky. Nejakú Domček, domček kto v tebe býva aj s podpisom petržalského starostu 🤐 ...

leninka75
6. sep 2012

@utka ..ako počítam tak 50-tka zmizla ani nevieš ako 😝 😝 .....ja som zvedavá, ale u nás to nebude asi až tak moc..nechodíme na obedy a pomôcky sme už tuším platili pri zápise, vtedy sme dávali 20 eur..........tú knižku aby si vystavila doma na poličke a len kukať na ňu 😀 😀 😀 ...

...čo dávate detičkám na desiatu??

utka
6. sep 2012

@leninka75 nooo...tú knižku si dáme zarámovať... 😀 😀 😀
U nás robí desiatu tatino. Ja už vtedy zarezávam v robote. V utorok mal chlieb s paštiekov, ale nespapal. Včera mal hot dog a dnes ani neviem. A vždy ešte banán a nejaký kroisant...

jacka
6. sep 2012

ahojte.....
@leninka75 tu som......

vidím že tu riadne rozoberáte školu 🙂
@denisenko súhlasím s tebou....Peťko je väčší mamičkár...... 😵 😵

leninka75
6. sep 2012

@utka ..to má teda mňamky 😵 ...tatino sa nezdá!! 🙂 .. a tebe desiatku nerobí? 😉

leninka75
6. sep 2012

@jacka ..no ahoj!!! 🙂 🙂 ...už si dovarila?...čo dobré?? 🙂 .....to vieš škola je teraz top téma 😀 😀 😀 😀 .........ako bolo na logo?

utka
6. sep 2012

@jacka ahojky...Veru škola. A vy ako?
@leninka75 tatino je šikovný a hlavne kreatívny...

jacka
6. sep 2012

ved ja to chápem....ja si to prežijem o rok....vy už to budte mať za sebou 😉 😉 ..................ale aspon pozbieram od vás skúsenosti čoho sa vyvavrovať tak ostane verné..... 😵 😵

jacka
6. sep 2012

@leninka75 pečiem kuriatko s ryžou........a....párkovú polievku........obed ktorý zbožnuju 😵 😵

@utka veru ...kreatívny je na to že je to chlop 😉 😉 .......................sa ani nepýtaj ako ...... ☹ ☹ ☹ .......už aby bol muž doma a viezol ich do školky... 😝

utka
6. sep 2012

@jacka rada ti zodpoviem potom na každú otázku a ak budem vedieť aj poradím 😉...

utka
6. sep 2012

@jacka a kde máš muža???

jacka
6. sep 2012

@utka to dúfam..... 😵 😵 ....
muž je v Tn......dnes alebo zajtra príde........dúfam že dnes...hlavne kvoli školke..... 😉

jacka
6. sep 2012

@leninka75 vidím ťa.... 🙂

leninka75
6. sep 2012

@jacka ...neverííím 😀 😀 😀 .......čo mám oblečené??? 😀 😀 😀 ...dobrotku si detičkám nachystala 😵 ........ako sa ti jazdí?

@utka..tvoj muž občas aj varí?

jacka
6. sep 2012

@leninka75 no to ver...... 😀 😀 😀 .....máš tričko...tepláky....... 😀 😀 😀 😉

jacka
6. sep 2012

@leninka75 dopredu to ide 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

utka
6. sep 2012

@jacka a čo tam robí??? Do predu áno...a cúvanie? Nemusíš??? 😀
@leninka75 občas. On skôr také špeciality...minulý týždeň robil zapekané paradajky a cukety. Mňaaaam...

jacka
6. sep 2012

@utka ....veru cúvanie nemusím 😀 😀 😀 ........vyhýbam sa pokial možem 😀 😀 😀 😀 😀 .............................dúfam že robí...... 😉 .....šli tam robiť jeden dom.....a bolo to zle zamerané tak mali radosť 😀 😀 😠 😀 😀

jacka
6. sep 2012

@utka pošli ho aj ku nám občas navariť 😉 😉

sme boli na leteckom....ale šli sme len ku kupelom hore nakopec...sme videli všetko......a ušetrili sme 25e....😉

utka
6. sep 2012

@jacka aha...a od kedy je preč? Tak to sa teda museli tešiť 😝 .
Tak ste to super vymysleli s tým leteckým 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre