Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. sep 2012

@utka .......uvidíme či príde.... 🙂

ráno celkom fajn.....lebo muž šiel skoro pre ten lístok na krčné.......a deti celé happpy 😀 ....potom to nejak samo prišlo...som ho obliekla......a ked prišel a strčila som ho do auta tak kričal ešte postískať....ale slzička žiadna 😵 😵 ..........len asi bude sám v triede....z 13 detí..... ☹

jacka
25. sep 2012

som kuk počasie...to fakt hlásia zimu na víkend.... ☹ 😝........................aj teraz ráno je hnusná jesen...😝

utka
25. sep 2012

@jacka prečo bude v triede sám? Zima má byť cez víkend? Nieee, ja nechcéééém ☹
U nás je príjemne. Ráno bolo 16 stupňov.

jacka
25. sep 2012

@utka poodhlasovali ich..........tu bolo tiež 15st...ale pršalo 😝 😝 ......a teraz fúúúka

okolo 20 st na juhu......dúfam že to ešte zmenia 😉

utka
25. sep 2012

@jacka poodhlasovali? Nechápem? Čo sú choré? Tu tiež v noci lialo...ešteže som si v nedeľu poumývala okná 😠

jacka
25. sep 2012

@utka včera boli 4 deti-......neviem prečo poodhlasovali.....uvidím ked pre neho prídem sa popýtam 😉

ako v práci?

utka
25. sep 2012

@jacka ahaaa...no super. V práci celkom fajn. Dá sa. Len je to také nerovnomerne rozdelené. Ráno je toho tak akurát, potom nič a okolo druhej sa to začne tak sypať, že koniec...

jacka
25. sep 2012

@utka to stihneš pokial pojdeš domov?...či ťa to počká ráno?....,., a všetky kolegyne sú?....

jacka
25. sep 2012

kdeže máme leninku?...... 😕 😉

utka
25. sep 2012

@jacka niečo sa stíha, niečo počká na ráno. Ja chodím ráno skoro, lebo potom aj poobede skôr odchádzam. Dnes som tu bola už o 6:04.
Nooo, @leninka75 má asi nejakú prácičku...

utka
25. sep 2012

Kde ste???

jacka
25. sep 2012

@utka takto skoro byť v práci....... 😉 sa nezdáš....to o kolkej vstávaš?

idem ich okúpať..,....... 🙂 ....prečítať rozprávku a spať 🙂

utka
25. sep 2012

@jacka veru skoro...ale o 15-tej pomaly zdrhám... Vstávam o 5:20 alebo 5:30.
Dobrú noc.

letty86
25. sep 2012

ahojte 😉 a dobrú noc 😵

jacka
25. sep 2012

@utka to máš nejak blízko robotu?........ 🙂 ...to je super 🙂

@letty86 ...aj tebe......pekne že si sa stavila... 🙂

dobrú noc.....

utka
25. sep 2012

@letty86 aj tebe...
@jacka okolo 13km. Autom som tam za 7-10 minút, ale busom to trvá 40minút. A poobede skoro hodinu.

utka
26. sep 2012

Ahojteeee...
Prvá 😉

jacka
26. sep 2012

ahojte...

žeby zas druhá?.... 😕 😉

leninka75
26. sep 2012

ahojteeeeeeee!!! 🙂 🙂 ..........

..tretia 😝 😉

utka
26. sep 2012

@jacka
@leninka75 ako sa žienky máte? Čo detičky?

leninka75
26. sep 2012

@jacka ..veru som na teba myslela, že cez víkend bude zlé počasie a ty si sa teškala na dobré a máte aj oslavu....ale možno možno sa to ešte zvrte na lepšie 🙂 🙂 🙂 ......urobila si včera ten lekvár??..ako kvapky zaberajú?......zistila si prečo sú detičky odhlásené???.....ako ráno???....som dobrá!!! 😀 😀 😀

@utka..jeeej aj my sme už na lastovičkách!! 🙂..ale tak hnusne ich píše 😝 😝 😝...bleee.......počuj to akože ktorá aninka by nezapadla do diskusie? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀...........

@letty86...som zvedavá ako vyzeráš, skús sa posnažiť s foto 😉 ...........vieš čo ja som sa chcela minule nanominovať do družiny 😀 😀 ..taký parádny bunker mali chalni postavený 😀 😀 😀 ...skoro ma aj vzali 😉 ..takže kľudne si zahopsaj s detičkami 🙂 ....Lolka sa mi začala vyzliekať z pyžama 😀 ....vždy po každom spinkaní je ticho ako myška, povyzlieka sa a potom už na mňa kričí, že "olá (holá)" 😀 😀 😀 😀 .......

leninka75
26. sep 2012

..ozaj včera bola celá škola na divadielku červená čiapočka v angličtine 😅 😅 😅 .......starší žiaci z toho možno niečo mali,ale nechápem načo tam brali malých 😕 😕 😕 😕 ............a ešte nám dali do žiackej oznam, že zubná prehliadka 😀 😀 ...toto som tiež nepochopila, však teraz má každý inde zubára a nefungujú už obvody....tak načo???

@utka..lilka si rozkázala na dnes do družiny väčšiu desiatu 😀 😀..majú dnes športový deň, tak aby chúďatko nehladovala 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jemne na mna....hned z rána 😀 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2012

@leninka75 tak ...počasie som si objednala pekné... 😎 😎 😎 hádam ma nik nesklame 🙂 .......................nie nerobila som lekvár....chceli sa ísť bicyklovať.......a sme prišli o štvrtej.....a to sa mi už nechcelo.........ale dakedy ho urobím.... 😉 ......kvapky....musia...... 😝 .....len neviem ked som teraz zmiešala nasivin s tým unifloxom či mu ešte treba nasivin....asi nie že?......a pošlem aj kvapky do školky 😅 😅 😅 😅 ............hádam ma nezabiju 😅 😅 .............a čo si to ešte chcela?.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2012

@utka u nás fajn........chcem robiť ešte lekvár.......ale dakedy urobím 😉 ........detičky.......sú zlaté ked pre nich prídem do školky.....a tým skončili 😠 😠 😠 .............................Peťkovi chcú vybrať mandle......vraj ich má velké........ 😠 😠 najlepšie riešnei zbaviť sa ich 😝 😝 .........................a vy sa ako máte.....ako ide učenie?....

leninka75
26. sep 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 ...noooooo ešte som sa pýtala či vieš prečo bolo toľko detí odhlásených 🙂 🙂 ..ale inak si dobrá takto z rána 🙂 🙂 😵 😵 😵

leninka75
26. sep 2012

@jacka ..jasné už naviac nasivin nedávaj 😉 ..akurát sme s Lolkou dorobili tvarohový koláčik 😵 .......svokra mala narodky, tak aby sme mali večer u nej do čoho zahryznúť 😀 😀 😀 😀 .....

leninka75
26. sep 2012

..a ešte vám porozprávam ako som bola včera na cvičáku so psom 😅 😅 😅 😅 ......myslela som, že sa budeme učiť nejaký povel ako ľahni, sadni a podobne a ujo nás vyhnal na kladinu 😅 😅 😅...zážitok za 100 bodov!!! 😝 😝..pes sa asi tak 45 minút bál, takže som ho musela skoro nosiť, si predstavte ako vláčim 30 kg psa 😅 😅 😅..potoms om mu prekladala labky 😅 😅 a potom sa konečne odvážil a behal sám ...ale bola to drina 😝 😝 ...po hodien sme boli unavení obaja 😝 😝 ..len nechápem načo to bude nášmu psovi také behanie pokladine 😨 ....

jacka
26. sep 2012

@leninka75 ale ja som tam toho nasivinu nedala vela........hádam ešte dolejem 😉 .......................a k tým detičkám......vraj niektoré boli choré....a o niektorých nevedia prečo.......že nemusia do troch dní udávať dôvod.....................

ja by som chcela toto urobiť....len neviem či sa dokopem.... 😝
http://varecha.pravda.sk/recepty/obliz-prst-cel...

jacka
26. sep 2012

@leninka75 tak všetko naj....svokre-........to má nejak chytro za tebou 😠 😉 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre