Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
21. okt 2012

@denisenko a nie je ti potom zle z klobásky?
@jacka je to rýchlejšie...cca hodinu a pol,lenže ešte k manželovi do roboty po sluzobne auto a kým dojdeme domov,povybalujem...je večer...

denisenko
21. okt 2012

@jacka jááj, som asi prehliadla že k vašim....my sa chystáme na dušičky, tak dúfam, že nám do toho nič nepríde.....klop,klop,klop... 🤐 🤐 ...na čom fičím???....na láske k deťom..... 😀 😀 😀 a ty na čom???? 😀

denisenko
21. okt 2012

@utka zle z klobásky???? ja jem klobásu, odkedy som sa naučila vypytovať, vraj už z postielky: meťo , meťo....mlieko eeee..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....

mamky, des...boli sme vláčikom v žiline, tam na budatínskom hrade, kde predvádzali prepad budatínskeho hradu a víťazstvo rusov...katastrofa......rany z guľometu a kopa malých detí....ste mali vidieť tie behy daleko do parku...Simonko vrieskal až po autobus k vlaku..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
21. okt 2012

hehe....s kočíkom nas posadili robiť rušnovodičov..... 😀 😀 😀 😀

utka
21. okt 2012

@denisenko takže detičky sa báli, čo?

denisenko
21. okt 2012

@utka no...ako ktoré...Deniskov spolužiak sa vyžíval.... 😠

utka
21. okt 2012

Zajtra zase do roboty ☹...Ale len 4 dni. V piatok idem k lekárovi...

jacka
22. okt 2012

ahojte.....

@denisenko to vyzeralo fajne.... 🙂 🙂 ................sa nedivím že deti utekali 😒 .........................si to pekne napísala....že láske k deťom 😵 😵 😵 😵 😵

@utka ja tiež neznášam vybalovanie..... 😝 ........prečo k dr.?..... 😕

dnes si to idem s nimi užiť................... 🙂

denisenko
22. okt 2012

dobré ránko... 😵
@jacka čo si ideš užiť?? 😕 ...veru bolo to fajn, len keby pred vstupom rozdávali štuple do uší bolo by to ideálne.... 😀 😀 😀

utka
22. okt 2012

Ahojte...
Pondelok...vrrrr... 😝
@jacka idem na Kardiológiu na kontrolu. Tak si len detičky poriadne uži 😉.

leninka75
22. okt 2012

ránečko!!!.. 😎 🙂 .....

@jacka..neviem či som prehliadla, ale bola si s Maťkom u Dr.?

@denisenko ....aj my sme uvažovali nad Budatínom 😉

denisenko
22. okt 2012

@leninka75 ste nemali len uvažovať.... 😀 😀 😀

denisenko
22. okt 2012

@leninka75 krásne fotky....tatík sa realizoval????

leninka75
22. okt 2012

@denisenko..však to, že sme uvážili a išli sme do Bojníc 😀 😀 ...predsa len tri baby a jeden chlap, výsledok hlasovania je jasný dopredu 😀 😀 😀

leninka75
22. okt 2012

@denisenko.......veru tatinko bol vo svojom živle 😵 ...len zistil, že by hádam potreboval zrkadlovku 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. okt 2012

@leninka75 presne viem, o čom píšeš...ja som bola v menšine.... 😀 😀 😀 😀 ale Bojnice....a taký krásny den...dobrá volba.... 😵 .....jáááj, Simčo dneska ráno o 6-tej robil predvianočné upratovanie....zrámoval dekoračku vázu vysokú 1,5m..ešteže dopadla mimo neho....potom musel poupratovať zo stola, zdalo sa mu, že najjednoduchšie a najrýchlejšie upratovanie je stiahnuť obrus....a potom, v rámci istoty ho mama dala do bazenika s hračkami....tak mi z neho vyliezol....prvý krát.....a potom zas, a zas....už nemáme istotu nikde.... 😝 ...horšie je asi na tom len starká pod nami, kedže vstáva pred 7-mou...asi mala príjemný budíček 😀 😀 😀 😀 😀

utka
22. okt 2012

@leninka75 aj my by sme chceli napísať Ježiškovi za zrkadlovku, no neviem, či sme dosť poslúchali celý rok... 😝
Ale krásne fotky.
@denisenko tak starká mala dobrý budíček...

denisenko
22. okt 2012

@utka @leninka75 mamky, ja vobec neviem, na čo je zrkadlovka....teda, viem, že pri fotení,,,,,ale..... som rada, že som po 3 dnoch spojazdnila wifi router... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
22. okt 2012

@denisenko ja sa do toho tiež nevyznám, ale je to digitálny foťák 😉. Ale kvalitnejšie fotí ako obyčkový...

leninka75
22. okt 2012

@denisenko ..fajného pomocníčka máš ☹ 😀 ......hlavne, že nič nestiahol na seba.....ja to vidím normálne , že na basu pre simča 😀 😀 😀....volala som tak ohrádku čo sme mali pre Lilku 😀 😀......babka aspoň nemá šancu zaspať 😀 😀

leninka75
22. okt 2012

@utka ak sa podarí, tak ježiško vás určite poteší 😵 😵 😵 ...u vás je kto hlavný fotograf?? 🙂

@denisenko..nič si z toho nerob, že nevieš, ja tieto veci tiež len tak okrajovo 😔........aj teraz prišiel muž, že majú pre zamestnancov nejaké bonusy v T-mobile, aby som si vybrala nový mobil 😅 😅 😅 😅........tak som si kukla, klasickú tlačítkovú nokiu a to si mala vidieť ten rehot 😠....že čo si si nevybrala už niečo modernejšie s androidom..to som zasa oči vypleštila, že to čo je 😅 😅 😅 😅

leninka75
22. okt 2012

@jacka..ty si teda riadne užívaš detičky, že ani nekukneš ☹ 😵 😵

utka
22. okt 2012

@leninka75 u nás som hlavný fotograf ja. A celkom ma baví sa šprtať aj v mobiloch, trošku sa do toho vyznám, ale ozaj len trošku.

denisenko
22. okt 2012

@leninka75 tak to si ako ja.,..dotykový mám len preto, lebo ho chcel Denisko...a android... 😀 ...ked som vyberala, tak som zistila, že tie, čo majú vlastný operačný systém sú drahe, väčšina má android a zopár symbian,....tak som sa prisposobila väčšine...ale nech sa ma nikto nepýta, aký je tam rozdiel..... 😀 😀 😀 😀 ...ja som technický typ......viem vymeniť žiarovku.....a tam to končí.......... 😀 😀 😀

leninka75
22. okt 2012

@utka .....takže zrkadlovka by potešila hlavne teba 😵 😵 😵 ..a čo tatinko už máš vymyslený darček?? 😉

@denisenko..tak to ti ruku podávam 😀 😀 😀........ale zasa na druhej strane sa priznám, že som v tomto lenivá, spolieham sa na muža čo sa týka techniky 😔 🙂 ...však čo ho budem zbytočne živiť 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. okt 2012

@utka ..už dávno sa chcem opýtať, ako ti to ide s váhou keď nepapáš pečivo?

leninka75
22. okt 2012

@denisenko ..aj u vás je stále taká hmla?? 😝 ..však skoro jedenásť a vonku je mliečno 😝 😝 😝

utka
22. okt 2012

@leninka75 ak by bola zrkadlovka, tak by ro bol spoločný darček... A čo sa váhy týka...ide to dole, ale veľmi pomaly ☹

utka
22. okt 2012

@leninka75 tu už hmla nie je, ale ráno sa šoférovalo hrozne 😝

denisenko
22. okt 2012

@leninka75 nie, u nás praží slniečko....sme poslúchali..... 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre