Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. okt 2012

@jacka ja už som bola kupiť Niskovi aj rukavice.brr... 🙂 idem po tých mojich zlobríkoch poupratovať, riady poumývať, požehliť a potom už rovno odpadnem... 😠 bola som s Niskom na futbale, kým sme prišli domov, Simčo zaspal v kočíku....som ho chudáka musela zobudiť, že vstávaj, ideme spinkať.... 😔 jááj, nestíham...celý den visím na koníku a takto to potom vyzerá...... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. okt 2012

@denisenko vitaj závisláčka 😀 😀 😀 😀

jacka
22. okt 2012

@denisenko príd aj ku mne požehliť........ešte mám síce trošku mokré obliečky....ale to neva 🙂 ........ja už dnes nerobím nič.......mám poriadok....ticho...a to mi stačí 😀 😀 😉
Simonko normálne zaspinkal?...

jacka
22. okt 2012

idem si zapnuť bednu...trošku aj tam poťukám..... s odpadávam 🙂 😉

dobrú noc..... 😵

utka
22. okt 2012

@denisenko dietujem, ale nažerkať sa môžem. V sobotu bude rezeň a šalát, takže ja budem rezeň a v nedeľu kačka, kapusta a lokše...takže ja zase mäsko 😉.
Tak dobrúúúúú....

denisenko
22. okt 2012

a neurobím zas nič...Simonko je hore.... 😔 😔 😔 😔 dobrú nocku

jacka
23. okt 2012

ahojte......

@denisenko pekne 😔 ..kedy ti zaspinkal?...........

utka
23. okt 2012

Ahojteee...
@jacka čo sa predbiehaš?

jacka
23. okt 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. okt 2012

dobré ránko.... 🙂
@jacka no comment...... 😔 😔 😔 😔 ...celú noc sme zas boli hore, už ma režú oči a bolí hlava...a to ma ešte ráno vytočil Denisko, ktorý dokáže jesť jeden rohlík od 6.05 do 6.55...a to ho nedojedol celý..... 😝 😝 😝 😝 ...aspon že zúbok je už definitívne vonku....sa može začať tlačiť další............. 😔 😔 😔

utka
23. okt 2012

@denisenko tak gratulujeme k prvému zúbku. Snáď budete mať chvíľu pokoj...To vážne Nisko tak dlho papá???
@jacka a ešte sa mi aj škeríš...hmmm... 😠
😀 😀 😀 😀

jacka
23. okt 2012

@denisenko aj ja blahoželám......a možno pojde aj další von 😔 .............................poznám papanie....viem o čom hovoríš.......to ma vie vytočiť a poriadne a pekný dne pred nami 😝 ...................daj dáku dobrú správu 😉

@utka 😀 😀 😀 😉 ..................si to tak pekne napísala 🙂 🙂

jacka
23. okt 2012

@utka vidím ťa 🙂 🙂

utka
23. okt 2012

@jacka aj tvoji zbojníci tak dlho papajú?

jacka
23. okt 2012

@utka jasné...hlavne ked maju ísť do školky majú tolko času......to aby som ich budila o hodinu skor..... 😝 .........vy normálne?

jacka
23. okt 2012

@leninka75 aj teba vidím 🙂 🙂

mucinkaa29
23. okt 2012

@utka aaaaaaaaahoj no ujde to fičimm na pivečku,heheheheheh ,malinky bude alkač 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@denisenko ahooooooj no velmy sa my to krati,heheheh.Tento tyžden som už 30tt,huraaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

a kde ste???????????

leninka75
23. okt 2012

ahojte!!
@jacka..neveríííííím 😀 😀 😀

denisenko
23. okt 2012

@utka @jacka dakujeme.... 🙂 Zuzi, že dlho??? on je preborník v šišmaní sa...a najradšej mám, ked už svokra príde pre neho a on si zmyslí, že musí ešte ísť kakať...to máme každý druhý den.....vstávame o 6-tej a odchádza o 7.15...a to stihne sa najesť, obliecť, umyť tvár a vykakať....výkon, že? aj to stíha len preto, lebo každých 5 minút : Denisko jedz, Denisko žuj, Denisko pohni si.......a potom že mám nervy od rána...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
23. okt 2012

@jacka moje deti s tvojimi sa dohodli??? 😀 😀 😀 😀 😀 ...dobrá správa...hmmm... Denisko ma ráno vytočil, Simonko celú noc nespal, vonku niečo z tej hmly padá....no...tak okrem toho, že varím a čaká ma kopa žehlenia zo včera, rozšité vrece na spanie a 30 paragrafov z autoškoly, ktoré neviem kedy stihnem pretože o pol piatej idem na kožné.....počkaj, ešte chvílu porozmýšlam a potom ti niečo pozitívne napíšem....... 😀 😀 😀

leninka75
23. okt 2012

@denisenko ..jeej čítam, že ste už "žubatý"!! 😵 😵 😵 ...blahoželám!!..a nech tie ostatné idú von trošku lepšie 😉

utka
23. okt 2012

@jacka
@denisenko no Viki sa tiež šušme, ale neja dlho. Ja som síce ráno nie doma, ale muž ho budí o 6:50 a o 7:35 odchádzajú z domu.
@mucinkaa29 tak to už najko vydržíš 😉...
Naši majú v škole 29.10. Halloweensku párty. Majú si doniesť strašidelnú masku + niečo sladké alebo slané. Tak asi upečiem nejaké pagáčiky...

leninka75
23. okt 2012

@denisenko ..však to čo si napísala je jedna pozitívna vec za druhou 😀......to, že ťa Nisko vytočil, však OK nie? aspoň nie si jak omáčka, .....žehlenie, šitie - budeš mať krásne čistučké, voňavé veci a vrecu sa Simko isto poteší, hlavne ak sa mu podarí z neho dostať von, čo verím, že podarí 😀........a kožné?....budeš mať po probléme 😉..a prečo vlatne na kožné? ...no aha aké pekné pozitívne veci si popísala 🙂 🙂 🙂

mucinkaa29
23. okt 2012

@utka no už len 10 tyždnov ale ja si myslim že to bude skor,začiatkom januara 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
23. okt 2012

@denisenko ..ešte som zabudla tie paragrafy - urobíš vodičák na prvý šup!! 🙂

leninka75
23. okt 2012

@utka .......a vieš aj akú masku bude mať?

leninka75
23. okt 2012

@mucinkaa29 ..žeby silvester v nemocke?? 😀 😀 😀

jacka
23. okt 2012

@denisenko no parádny den ťa čaká..................niečo by si mala vynechať ☹
ale inak máme rovnaky slovník pre deti......... 😝 akoby som seba počula...... 😔

jacka
23. okt 2012

@leninka75 zíííííram.....ako si ty pozitívne naladená 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre