Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

mucinkaa29
23. okt 2012

@leninka75 No može byt ,čo som bola na tom morfologickom ult... tak ta dokina vravela že je babetko vadčie alebo som o 2 tyždne dopredu 😀 😀 😀 😀 .Som zvedava či malinky bude velky ako Simonko 🙂 a či bude mat vlasyyyyyy,lebo kyselinu mam straaaaaašnu 😀 😀 😀 😀 .Minuly rok som robila na silvestra a tento rok budem rodit 🙂heheheheh

leninka75
23. okt 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. okt 2012

@mucinkaa29 ..robiť rodiť veeeeeľmi podobné slová 😀 😀 😀 😀 .......vlásky ťa šteklia až v krku? 😀 😀 😀..koľko vážil Simonko keď sa narodil? ....

jacka
23. okt 2012

nestíma robiť palacinky....niekde mi miznú 😠 😉

mucinkaa29
23. okt 2012

@leninka75 No to su 🙂No a poriadne.Simonko mal 4250kg a 54 cm,ale preto lebo to bolo od tehotenskej cukrovky.A teraz nemam,chvlala bohu. 😀 😀 😀

utka
23. okt 2012

@mucinkaa29 to rýchlo ubehne...
@denisenko musíš začať myslieť pozitívne 😉
@jacka dobrý nápad, palacinky...
@leninka75 viem akú masku. Dám foto...

jacka
23. okt 2012

@mucinkaa29 neviem či cukrovkou...moj Peťko mal 4kg....a 57cm....

jacka
23. okt 2012

@utka fúúúúúúúúúúúúúúúúúú ako som sa zlakala 😀 😀

jacka
23. okt 2012

@utka budeš robiť?......................čo máš dnes na obed?......neviem čo variť robiť zajtra... 😝

mucinkaa29
23. okt 2012

@jacka Mne hovorily že to bolo viacmenej cukrovkou,no uvidime druheho drobčeka aky velky bude 🙂Inač ani 56 oblečko nemam 🙂možno cca2kusy 😀 😀 😀 😀

mucinkaa29
23. okt 2012

@jacka Mne sa gulaš vari a zemiačiky chladnu-budu šuuuuuuuuuuuuuulence,štuplik dostal chut 😀 😀 😀 Aaaaaaau strašne kope 😠 😀 😀 😀 😀

utka
23. okt 2012

@jacka objednala som, nebudem robiť...a na obed??? Asi morčacie rizoto so zeleninou, syr, kys.uhorka, alebo
šal.tan. s kur.mäsom"Mexico" pik.dresing,štangla, alebo zap.brokolica so smotanou a syrom, varené zemiaky. Ale zatiaľ víťazí tá brokolica.

leninka75
23. okt 2012

@jacka čo ti myšky odvláčajú palacinky?? 😀 😀 😀 .......

@utka..ouuu parádna maska!!! 🙂... z požičovne či ideš kúpiť?

@mucinkaa29..rodila si prirodzene?......

leninka75
23. okt 2012

@utka ..aha tak už viem ako to bude s maskou 😉

jacka
23. okt 2012

@mucinkaa29 56 je velmi malinká a zbytočná........ 🙂 ..............som aj ja zvedavá aký bude......druhé deti zvyknu bývať ťažšie......neviem či je to pravda... 😉 😉 ................ako si robila?
sladké maju dnes.......to nebudem robiť....ale guláš by som si dala....s knedlíkom...mnam....

jacka
23. okt 2012

@leninka75 ......schovávaju do svojej skrýše.......nikdy to nejdem 🙂 ..................čo varíš?

utka
23. okt 2012

@leninka75 cez MMB som objednala za 6€+poštovné. Vraj bola raz použitá...tak dúfam. A som dohodnutá, že mi ju pošle ešte dnes, tak super.

jacka
23. okt 2012

@utka fíha riadny výber?........len mne rizoto MAťko nezje.....a ked to vidí Peťko detto 😝 😝

mucinkaa29
23. okt 2012

@jacka Aj ja si myslim 🙂.......No tom som ,ešte vadčie?????????Panenkaaaaaaaa maria...hehehehh.ja som rodila cisarskym a aj chcem druhe tak rodit . 😀 😀 😀

leninka75
23. okt 2012

@jacka ....francuzáky 😵 😵 ....a sebe dusenú zeleninu 😵

@utka..to si dobre kúpila 🙂..zasa ju potom predáš?

@mucinkaa29..u nás keď bol raz cisársky tak musí byť aj druhý 😒.....boja sa ......ale už v TN odrodia po cisárskom aj prirodzene........u vás je to ako?...

jacka
23. okt 2012

@leninka75 no francúzke som tento mesiac už robila ☹

utka
23. okt 2012

@jacka výber dobrý a ešte sú tam ďalšie tri jedlá, ale tie nechcem, ale pre inšpiráciu ti napíšem...
-Kur. prsia v šunkovo cesnak.cestíčku, zem.kaša
-Segedínsky guláš, dom.knedľa
-Pstruh na másle,americké zem.,tat.om.
@leninka75 možno ho potom predám...uvidím, ale ako poznám Vikiho, tak si ho bude chcieť nechať. Jemu sa všetko zíde 😉.

utka
23. okt 2012

@jacka http://www.obedovat.sk/bratislava/Restauracia_7...
Pozri si všetky dni a inšpiruj sa 😉

leninka75
23. okt 2012

@utka..ja by som chňapla po tom pstruhovi 😵 😵 😵

utka
23. okt 2012

@leninka75 no toho je málinko a za tú cenu, nech si nechajú...

jacka
23. okt 2012

ak má niekto 😎 😎 😎 ...pošlite...... 😉

jacka
23. okt 2012

@leninka75
@utka tiež by som si dala pstruha.....mnáááám.......musím kuk či má doma rybu a vypražím...mnam.... 🙂

jacka
23. okt 2012

@utka dikes.....kuk neskor...musím padať za nimi von.......rozkopu všetko.... 😠

utka
23. okt 2012

@jacka ja rybu len doma, keď mám na to čas 😉

leninka75
23. okt 2012

@utka ..však ja sa s tým tiež babrem 😀 ......ale neva 🙂

@jacka..chytáááj 😎 😎 😎 😎

....ideme aj my....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre