Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. okt 2012

@leninka75 dakujem....veru žubatý..... 😀 😀 😀 ..ale aj tak na dasienkách chrume piškoty len také fukoty.....

utka
23. okt 2012

@leninka75 no v práci na to nemám bohužiaľ čas ☹. Mám pol hodku na to, aby som sa prezilekla do civilu, išla o poschodie nižšie do jedálne, najedla sa, vyšla nazad hore, prezliekla sa do pracovného ☹

utka
23. okt 2012

@denisenko zlatý 😉

denisenko
23. okt 2012

@leninka75 ešteže si mi to tak pekne vysvetlila....hned mám lepúšiu náladu...obed uvarený, Simonko vyspinkaný, požehlené.....šicí stroj na stole a hor sa na to.....pekne poporiadku.... 😀
@jacka už si našla tie palacinky???? 😀
@utka aj jja som sa zľakla....

ešte som stihla so svokrou vypiť aj kávu......už len to slniečko...dneska ani my nemáme..... 😠

denisenko
23. okt 2012

@utka uf, to máš rýchly obed....

utka
23. okt 2012

@denisenko veru rýchly...
My máme 😎 ...chytajteeeeee...

denisenko
23. okt 2012

@utka chytááám... 😉

utka
23. okt 2012

@denisenko máš???

jacka
23. okt 2012

u nás už je 😎 😎 😎 😎 😎 .....dakujem.... 😎 😎 😎

jacka
23. okt 2012

no tak nemám rybu....... ☹ asi vyhodím muža do metra....... 😉 ked príde.......a..............už NIKDY NIKDY viac...nikdy kura na mede..........to je taký hnus......na jedlo sa nehovorí fuj...ale na toto si to zaslúži 😠 😝 😠 😝

jacka
23. okt 2012

@denisenko nenašla som palacinky........................ ☹ 😉 😀 .......................pekne ti to leninka podala,že........mať tak jej optimizmus celý den..... 😵 😵

jacka
23. okt 2012

kdeže ste ?....vypekáte sa 😎 😎 ..ideme sa aj my trošku zohriať 😵 😎 😎 😎 😎

denisenko
23. okt 2012

@utka a vieš že prišlo? dakujéééééém....... 🙂

denisenko
23. okt 2012

ja som bola v tescu na nákup a po deniska v škole.... 😉 a Simonko vstal hore zadkom...polhodinku v kočíku driemal a teraz piští...ešte aj nad mliečnou ryžou ohrnul nos...chudý je jak palica...... 😖

utka
23. okt 2012

@denisenko tak to som rada, že prišlo...
@jacka ja som tuuuu...no ja sa tak môžem vypekať 😉

denisenko
23. okt 2012

@utka @jacka ibaže by sme si zapli rúru a dali sa tam...to je to pravé vypekanie..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. okt 2012

mamy, hlod dnešného dňa: Denisko berie v škole rozkladanie čísiel.....Denisko, predstav si, že tá2-ka sú dve jablká.....ako ich rozdelíš.....dve jablká? no...na dve hrušky....... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. okt 2012

@utka ..fúha ty sa musíš prezliekať keď ideš na obed? ☹ ..to je teda fajn strata času 😝 ..a to máte nejaké nariadenie? 😕

@denisenko @jacka..dievčatá hocikedy sa s vami podelím o pozitívne myslenie 🙂 😉 😉

@jacka ..a teba kto naviedol robiť také hnus jedlo? 😝 😒 .....nejaká prajná suseda?? 😀 😀

@denisenko ..Denisko je inak šikovný 😀 😀 😀 ......ale tam sú dôležité tie dve 😵 😵 😵 .....čo tam po hruškách 😉 ....a oni už rozkladajú?? 😕 😨 😨 😨

jacka
23. okt 2012

@leninka75 presne tak...vraj ostane kuriatko chrumkavé.....pekná korčička...........ale to že je hnus na entú....to nepovedala.............teda na čom musel muž vyrastať.....tomu to chutí 😀 😀 😝 😝 😝

jacka
23. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 dve hrušky...........................no inak by ma šiblo.....ale takto sa aspon zasmejem 😉 😉 😉

jacka
23. okt 2012

@leninka75 najlepšie každý den..... 😵 😵 😵

denisenko
23. okt 2012

@leninka75 hej.....dneska rozkladali 2 a 3.....som sa tiež čudovala....... 😕
@jacka aj ja som už sto krát videla ten recept...tak vravíš že humus? 😕 ....no, tak díky, aspon ma to už lákať nebude... 😅

leninka75
23. okt 2012

@denisenko ..akurát sa tu vypytujem Liluši na rozkladanie čísel a ona, že ani neviem o čom hovoríš 😀 😀 😀 ...takže naši to ešte nerobili...ale videla som v matike, že začali sčitovať 🙂

@jacka..ty máš vlastne chlapcov do kedy doma? ......už nemajú teplotu?

leninka75
23. okt 2012

...ideme kakavkovať a do hajan.......dobrú noc 😔

denisenko
23. okt 2012

@leninka75 naši sčítavali do 5...a teraz sa začali učiť rozkladať.... 😨 ...pijete kakavko????...u nás neprešlo.... 😠 ale pohár mlieka musí byť.. 🙂 a Simonko flaša riedkej kaše a spí...aspon na hodinu určite.... 😝 ešte mu dávam pár dní a ak sa nemieni učlovečiť, pojde len na fľašu.....bohužial, aj ja mám svoje hranice...... 😀

denisenko
23. okt 2012

@leninka75 dobrú nocku... 😉

utka
23. okt 2012

@leninka75 veru musíme sa! Sme v bielom a v infekčnom prostredí. A do jedálne chodí veľa ľudí z iných firiem. Jednoducho sa nemôžeme pohnúť z nášho poschodia v bielom.
@jacka ja mám tiež rada grilované kuracie krídelká s medom...len to dosť horí...
@denisenko ani naši ešte nerozkladajú čísla. tear zatiaľ píši len č. 4. Dnes kreslil 4 veci, ktoré potrebuje kráľ. No úžas...

denisenko
23. okt 2012

@utka a čo nakreslil???

denisenko
23. okt 2012

dobrú nocku, maminky..idem off a smer kniha paragraf číslo 25 až 60... ☹

pekné sny

jacka
23. okt 2012

@leninka75 mám doma oboch.....vytešujem sa s nich 😉 .......aj ked neposlúchaju.......lubim ich....... 😉 🙂 🙂 😵

@denisenko neboj nič zvládneš to......ved si superdvojmama.........veríme 😵len sa pekne uč....zíde sa ti to 😵 .....................vieš čo vela zlých jedál som jedla....ale toto je na prvom mieste......som nebola to schopná zjesť...........len pred detmi....ale aj oni to hádzali psovi 😉 😉 😉 ..........................a pokial že máš hranice 😵 do roka a do dna 😀 😉 😉

@utka ten med som dala len 10min pred koncom..........takže nezhorelo......škoda kuriatka ☹
idem aj ja ..........dobrúúúúúú........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre