Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
1. nov 2012

Ahojte...
@denisenko Niskovi prajeme všetko len to naj, naj, naj k meninkám...

leninka75
1. nov 2012

..ako dušičkujete dievčatá??......my sme to dnes vzdali kôli počasiu, prší a fučí...to absolútne nemá význam 😝 ..nakoniec sme s babami upiekli slané keksíky 🙂 .... a ešte ideme dlabať tekvicu 😉 ...včera sme dostali od mojej babky 🙂 ..len čakám kým sa zobudí Lolka....a ozaj po 100 rokoch pečiem chlieb, dúfam, že som to nezabudla a stlačila som správny gombík na pekárničke 😀 😀 😀 😀

jacka
1. nov 2012

@leninka75 že po 100 rokoch..... 😀 😀 😀 😀 😀 starenka.......aký pečieš?....my len pečieme už nekupujeme............veru hnus vonku.......som ich bola okolo 4tej vyvenčiť........aspon na hodku a zmokli sme...niečo padalo z oblohy.........ved vieš som vadná 😝 😀 .....................aké slané keksíky?..............

jacka
1. nov 2012
leninka75
1. nov 2012

@jacka .......však vás to asi výde lacnejšie upiecť ako kupovať, či nie? 🙂....nooo, po sto rokoch 😀..dávno som nepiekla 😔 ..ale to je tým, že cez týždeň sa u nás chlieb vôbec neje, len cez víkend keď máme doma tatina 🙂 .......však každý máme nejakú úchylku 😀 😀 😀 ........slané keksíky - také jednoduché cesto: hl. múka, vajce, tuk, nastrúhaný syr, potrieť vajkom, posypať sezamom a upiecť...sú dobré, hlavne ku vínku 😉
...tie tekvice to je vlastná úroda aj tvorba? 😵

jacka
1. nov 2012

@leninka75 jasné....ten kúpeny je hnusný a drahý 😝 ...........................toto asi aj aj robievam......asi ako praclíky..... 😉 .................a čo papáte ked nepapáte chlebík?......................k vínku???....aj deni je na vínko 🙂
naše tekvičky..........moje tri deti sa realizovali..........ked posťahujem ako robili tak pridám....už sa mi nechce

jacka
1. nov 2012

http://dobrejedlo.pluska.sk/dobre-jedlo/clanky/...

chcem urobiť tento koláčik..len nemám rum......bude to dobré aj bez toho???..... 😅 😅

jacka
1. nov 2012

@leninka75 vidím ťa......teba som o takomto čase ešte nestretla

leninka75
1. nov 2012

@jacka ......ja nejem pečivo, Lilka rožky a Lolka akokedy........a muž cez týždeň nestíha 😀 ..keď príde z roboty má teplú večeru 🙂 🙂 ...taká som ja obetavá ženuška😀 😀 😀 ......no jo my sme vínkoví a potom ešte tie lepáky likéry....inak aj becherku a fernet počítam do likérov 😀 😀 ..takže v podstate žiadny tvrdý alkohol 🙂 😀 😀 ........aj tretie dieťa máš nakoniec doma? 😉 ...vy nechodíte páliť sviečky? ..ja mám tiež foto z dneška a tiež až neskôr keď tu bude kľud 😉

leninka75
1. nov 2012

@jacka ..ten koláč ešte nemám načítaný 😝

leninka75
1. nov 2012

@jacka ..to už je toľko hodín!! 🙂 🙂 ..nejako sa to teraz pohlo k lepšiemu 🙂 ..doobedie sa vliekloooooo 😝 😝......

jacka
1. nov 2012

@leninka75 ...dobre zadelené........ 🙂 🙂 ......................aj mu pozohrievaš?.... 😉 ...........................že lepáky........ 😀 😀 ja som si dnes dala tri krát fernetík......no proste musela som 😀 😀 😀 .............hej doma je aj tretie....pojde v sobotu ..hurááá

leninka75
1. nov 2012

@jacka ..dobrý koláčik!! 😵 😵 ...a nemáš nejaký koňak??.....tam ide asi len o tú vôňu 😵

jacka
1. nov 2012

@leninka75 že?.....aj si myslím že to bolo tou prechádzkou v daždi 😀 😀 😉 .................no doobedie šlo velmi pomaličky.......až som bola s toho nervná...... 😠 .........pojdem ich pomaličky pohádzať do postele.........už tu obaja vyzivujú... 🙂 .

leninka75
1. nov 2012

@jacka ..stttss moja keby len zohriala aj naložím, prestriem na stôl, robím spoločnosť a potom pekne upracem 😀 😀 😀 ...no skrátka dokonalá žena 😅 😅 😅 ........nerob chute!! 😉 .....ja mám chuť na vínko 😵 ......varené 😵 😵 😵 .......za to hurááá žiaden smailo?? 😀 😀

jacka
1. nov 2012

@leninka75 fernetík.... 🙂 myslíš že žeby som mohla dať?.....nebude to vadiť ani deťom???....ešte som nerobila s alkoholu nič

jacka
1. nov 2012

@leninka75 smailko nestihla som .....stál mi za chrbtom....... 😀 😀 rýchlo poslať som musela 😀 😀 😀 😀 ........................ja len varené......inak ma páli záha......a kúpenské nemožem.....fúúúj.......asi ho nahovorím nech uvarí.....máme tekvice sa bude hodiť

jacka
1. nov 2012

idem ja zatial.............teším sa ked budu spinkať 😉 🙂 ............aby sa zas nabili.......na zajtra 🙂

leninka75
1. nov 2012

@jacka ..však aj tak sa väčšina alkoholu vyparí.....pozóóór teraz prehovorí odborník 😀 ..alkohol vrie už pri teplote okolo 40-50 st 😀 😀 😀 😀 😀 .....ale ak nemáš môžeš kľudne aj bez 😉 ...on ti špióni za chrbtom?? 😠 ...či už ťa chcel vyhnať? 😝 ......ozaj ideš pražiť semienka?

leninka75
1. nov 2012

@jacka ..pekne si detičky pomojkaj nech majú krásne sníčky 😔 🙂

leninka75
1. nov 2012

..dobrú noc!!! 😔

jacka
2. nov 2012

ahojte....
@leninka75 Lolke prajeme všetko najlepšie .......vela zdravia......šťastia a ...dobrú sestričku a milujúcich rodičov............posielame pusinky 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
2. nov 2012

@leninka75 detičky som si pomojkala....... 🙂...................semiačka pražíme.......len ten bordel.....potom 😝 😉...................špiony...a vystihla si to presne 🙂............najlepší sposob ako ma vyhodiť 😝...................dnes to zas vyzerá vonku škaredo ☹ 😝

leninka75
2. nov 2012

ahojte!!! 🙂

@jacka .....ďakujeme moc!! 🙂 🙂 ..... pusinky odovzdám aj naviac 😵 😵 😵 😵 ...

leninka75
2. nov 2012

@jacka ako robíš tie semienka?..ja som ich asi prepražila 😔 ....a ako ste spinkali takí pomojkaní?? 🙂 🙂 🙂 ...Peťko ešte kašle?......len nech dnes neprší, chceme ísť sviečky zapáliť......

leninka75
2. nov 2012

@jacka ..urobila si ten koláčik?? 🙂

leninka75
2. nov 2012
jacka
2. nov 2012

@leninka75 odovzdaj........ 😵 😵 😵 ..........................semiačka.......umyla cez sitko..............dala na plech papier 2PL soli trošku oleja.........šupla do rúry......na 18Ost................asi pol hodku......teda ked už šusťali.....a dostala som pochvalu 🙂 🙂 ....... 😵 😀 .................nie nepiekla som........varila som tekvicou pol........a špenát.........a ocino bol na STK tu vo Zv tak sa stavil........... 🙂 som aspon mala s kým pokecať.............. 🙂 ...................dnes by nemuselo pršať ☹ ...........potrebujem ich riadne vyvetrať sa nezmestia do kože 😝 ................

jacka
2. nov 2012

@leninka75 dnes tu budeme tiež len my dve????

leninka75
2. nov 2012

@jacka .jasnačka dostala aj na viac 😵 😵 😵 😵 ..ešte aj letty poslala 🙂 🙂 🙂 .......fíha rušné doobedie!! 🙂 ..ale aspoň si mala trošku zmenu v podobe tatina 😵 😵 ........ja som tie semiačka robila podobne, len som piekla na 150 asi hoďku a sú hnedé a dnu len taká šupinka 😕 ......som skonštatovala, že to bola zlá tekvica 😀 😀 😀 ..veru nemuselo by pršať, tiež by som rada von aj kôli sebe, včera som ani konček nosa von nevystrčila 😝 ........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre