Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
9. nov 2012

@leninka75 nemáme nič v pláne...ja som chcela ísť už na nákupy vianočné, no uvidíme...
Pred chvíľou sme písali zoznam Ježiškovi 😝

leninka75
9. nov 2012

@utka....veru som aj ja rozmýšľala, že by sme mali napísať 😕 .....no daj čo si mladý pán želá 😀 😀 😀

leninka75
9. nov 2012

.....pekný víkend, dobrú noc a pekné sníčky ! 🙂 😔

denisenko
9. nov 2012

@utka čo to aký smajlík pri tom zozname???....Viki bol náročný??? 😅
@leninka75 haha...už som písala...segedín som si dala...a vieš čo??? presne taký, aký som si predstavovala.....ja len dúfam, že Simčo to pochopí...... 😀 😀 😀

leninka75
9. nov 2012

@denisenko ..aha ja som to zle pochopila 😔 ..som myslela, že to si mala doma 😉 ........a simko pochopil, či ešte len bude chápať?? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. nov 2012

@leninka75 ...no..doma ho nevarím...lebo kto by tie kopy zas jedol...ale takto príležitostne..neodolala som ponuke.... 😀 😀 😀 ..ozaj, ty ako s tým návratom do práce??? 😕

jacka
9. nov 2012

@denisenko určite to Simonko pochopí.....je predsa chlap....stačí raz povedať... 😉 🙂 ..................ale asi si si ho mala dať na ranajky.......pre istou 😀 😀 ...

utka
9. nov 2012

@leninka75
@denisenko no bol dosť náročný...Lego-Ninjago hádam aj 4, Beyblde+aréna, Bakugany, Transformers Kreo. Snáď nebude sklamaný, keď to preriedime. Ale dobre, že vieme, čo chce, pokúpime za všetkých...

jacka
9. nov 2012

@utka my sme už tiež písali...ale to by sme musleli mať otecka B. Kolára.....kedže mám dvoch........Maťko písal aj za Peťka 😉

utka
9. nov 2012

@jacka no ja len jedného, ale tiež by som sa musela ináč volať...

jacka
9. nov 2012

@utka už o rok vás bude o jedného viac.... 😵 😵 😵

jacka
9. nov 2012

@utka vie čo všetko poznám len tie Bakugany......to je čo??

denisenko
9. nov 2012

@utka Denisko sa tento rok nejako extra nehrnie do písania zoznamu...a vlastne ani neviem, po čom mu duša piští.... 😖 on by chcel všetko...a všetko má..... 😠
@jacka a čo napísali tí tvoji Kolárovci??? 😀 😀 😀 ...bakugan..to je také niečo ako pokémon ktorý bol v tej guli, len bakugani ked vyskočia tak majú tvar takých nejakých hybridných transformerov plus si doplnajú bojové zariadenia......ja to poznám len z rozprávok..."Bakugane, do boje...Bakugane , povstan..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2012

@denisenko vy budete teraz prvý krát štyria..že 😵 😵 😵 😵 .....................len mu to pripomen a hned berie dve A4.....a bude písať pokial ho nebude bolieť ruka.....a potom znovu 😀 😀 😉 😉 😉 ................................vieš čo no nechce sa mi teraz vstať .........dobre sa mi sedí 😉 .....ale písal dve A4......ale on píše kone konské..........zajtra pokukám..............ale jedno si pamätám...autíčko na dialkové....................dala by som mu po rukách keby napísal tie hybridy.....či čo to je 😠 😠 .......stačili mi gormiti ako ohavy ohavné 😝

jacka
9. nov 2012

@denisenko ozaj ved vy budete mať aj výročnicu v decembri........že??? 😵 😵

utka
9. nov 2012

@jacka
@denisenko ti to vysvetlila dokonale...

jacka
9. nov 2012

@leninka75 ty čo tu strašíš takto v noci......som milo prekvapená.... 😵 😉

jacka
9. nov 2012

@utka vieš čo...ani nechcem vedieť čo to je .........uffff.... ☹

leninka75
9. nov 2012

@denisenko ..ale heš s prácou 😝 😝 😝 ......aj keď o rok o takomto čase mi bude smutno za MD ☹

@utka..jaj moja tieto chlapské záležitosti sú mi cudzie 😀 ..pokukám v drakovom katalógu čo to vlatne to tvoje zlatko chce 😉

@jacka..u nás bude mať Lilka smolu 😀...síce napíše ježiškovi, ale ježiško už má nakúpené 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. nov 2012

@jacka ..vieš čo skúšam vás 😀 ...som sa rozlúčila, že idem het a vy ste just vyliezli 😀 😀 😀 ...to mi robíte naschvál, keď tu nie som píšete o dušu 😝 😝 😀 😀 😀 ........

utka
9. nov 2012

@leninka75 si šikovná...ja tento rok meškám...mám akurát videohru Gormiti, ale tú mu asi donesie Mikuláš...

utka
9. nov 2012

No však Viki dostane živý darček 😀

jacka
9. nov 2012

@leninka75 ta ty si moj človek.... 😀 🙂 ..................vieš čo to bude určite nejaká ohava.....to nič pekné pre deti nevymyslia 😢 😢 😢

jacka
9. nov 2012

@leninka75 to naschvál aby si mala čo čítať v pondelok.... 😀 😀 😀 😀

utka
9. nov 2012

@jacka ja mám pocit, že pre chlapcov sú len teké hračky...a ozaj, ešte chce hru Ubongo junior. A ešte asi dostane gitaru

jacka
9. nov 2012

@utka nooo tak u nás Mikuláš nesie len sladkosti.........a uhlie s varechou....

jacka
9. nov 2012

@utka že aj ja mám taký pocit....nič pekné.....súce..... ☹ .,.....to čo je za hra??

utka
9. nov 2012

@jacka u nás býva nejaká malá hračka. Však to je z mimibazáru za 4€...
Baby, páči sa mi, že sa nenudím, že ste tu 😉

utka
9. nov 2012

@jacka to je taká logická hra...ja sa na ňu nechytám 😉

denisenko
9. nov 2012

@jacka jejj, ty sa nezdáááš..veru...budeme mať "už" druhé..... 😉 😉 😉 😉 ...ja tiež nie som moc rada, ked vidím tie ohavy.... 😠 ....mame aj Gormita ..priznám sa 1ks a Bakugana tiež 1 ks...ale hral sa s tým asi raz a už nikto nevie, v ktorom šuflíku s borelíčkom sa to nachádza...a zrejme mu to ani nechýba....
@leninka75 ale určite sa Ježiško trafil, verim tomu.... 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre