Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. nov 2012

@jacka ja som v zanmení panny, takže nikto to neurobí tak dokonale ako ja 😀

jacka
12. nov 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2012

ahojte... 😉 @jacka @letty86 pridávam sa klubu vygumovaných.... 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2012

@denisenko aha ju ktože prišiel?..... 😵 😵

denisenko
12. nov 2012

@leninka75 ..nie nepohoršilo sa.... 🙂 ale ani nezlepšuje....zato sú chorí všetci...už aj moja maina hlásila...svokrovci obaja.... 😒 ..ale aspo Simonko túto noc spal bez odsávania soplíkov a teploty....ale zato zas ho prehána...žeby z tej kapusty a toho segedínu????? 😕
@jacka ja som už tiež využila čas kým sú všetci preč...Denisko v škole, tatinko na dennej smene, Simčo spí....konečne som si umyla podlahy... 😀 😀 😀 ..upratala, poprala... 😉 ..inak, tie darčeky...to som správne pochopila, že videli všetky, či sa ti podarilo niečo zachrániť????? 😕...chlapom také veci nedochádzajú.... 😔
@utka pekné fotky....vám to dobre lietalo...naši chlapi boli ešte včera využiť pekný den a vytrepali sa na huby...a aj čosi doniesli.... 🙂
@letty86 tak kde si to chcela pracovať???? 😕 ...tiež som tipovala na učitelku, ale tak sa mi zdá, že máš inú školu, však???

denisenko
12. nov 2012

ja som včera chcela trošku pobehať v žiline po obchodoch..ale.....skončili sme až v nay-ku a to bolo všetko.... 😔 😔 😔 ...hlavne, že už máme objednanú chladničku s mrazákom...bude chodiť Ježiško trošku skor..... 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2012

@denisenko sadli si s taškou na gauč....a trhali......nestihal som nič.....všetko videli.... ☹ ..................nie nedochádzaju......lebo vobec sa neblížia vianoce......že?... 😠 😠 😠 😠

jacka
12. nov 2012

@denisenko ako dobre sa robí ked ťa nik neruší..... 😵 ...................tatinkovi sa ako páči.....už má vybavené všetky papiere?....

leninka75
12. nov 2012

@utka .....tú dokonalosť panien dôverne poznám 😀 😀 😀 😀 ...........

@denisenko ......celý dom v karanténe?? 😉 ☹ ........a čo si robila z hríbikov? 😉 .......tatinova denná koľko trvá?

denisenko
12. nov 2012

@jacka no, tak teraz pošli na nákup darčekov muža.... 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2012

@denisenko ....to tam máte fajný virus..... ☹ ☹ ☹ ☹ ........................hnačkuje?....hádam nie s toho segedínskeho....skor by ho bruško bolelo....si myslím.........................som rada že sa vám už polepšilo 😵 😵 ..

jacka
12. nov 2012

@denisenko ty vieš čo si napísala? 😀 😀 😀 ...................poslať chlapa na darčeky.... 😀 😀 😀 😉

denisenko
12. nov 2012

@jacka hej, už má všetko čo má mať...aj psychotesty nejako prežil.... 😀
@leninka75 ..sa mi tak zdá, že celý kraj je v karanténe...čo už.... 😢 ..ja idem dneska pre výsledky z výterov, ale som si istá, že tam nič nebude..... 🙄 ...hríbiky...tatinko robil večer praženicu....a ešte mi tam ostalo niečo na čistenie...doniesli rýdziky....tak to len osmahnem na oleji a dám do mrazáku..... 😅 ...Petrík robí 12-tky....denné, nočné...a víkend volný...ale to bude len tento mesiac a potom...vraj niečo splietali o Moskve...ale to som zrušila, tam ho isto nepustííííím 😠 😠 😠

jacka
12. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne že testy zvládol.... 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2012

@jacka no a čo??? nech si to aj on vyskúša...... 😀 😀 😀 ...si viem predstaviť, ako by to dopadlo..... 😀 😀 😀 ... ja som včera poslala muža pre knedlu.....doniesol párky, syr, zákusok.....ale knedlu nie.... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2012

@denisenko Petrík???.......ty ho tak voláš?......................no pekne ja som ráziky šmahla rovno do mrazáku len tak.............takže ich rovno možem zahodiť že?.... ☹ .......................že Moskva.....pánabeka..... ☹ ☹ ☹ ............... 😖 .....................som zvedavá na výtery......čo povedia ti to povedia.........................a dnes máte čo v pláne?

utka
12. nov 2012

@jacka to až tak, že ich všetky videli???Ufff!!!
@leninka75 poznáš? Super 😉.
@denisenko rastú hríbiky? Paráda...

jacka
12. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................nemožem ....pomoc......že knedlu a donesie párky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2012

@utka moja ........všetky videli............ ☹ ☹ ☹

jacka
12. nov 2012

@denisenko ty si teda číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. nov 2012

@jacka ..tiež ma to napadlo s tými testami 😀 ...len či nepodvádzal keď domrvil jednoduchý nákup knedle 😀 😀 😀

leninka75
12. nov 2012

@jacka .....len nič nevyhadzuj z mrazáku, ja som ich tam tiež dala len také z lesa prinesené 😉 ......

leninka75
12. nov 2012

@denisenko .....aspoň dobrý zákusok?? 😀 😀 ..jeeeej budú matriošky! 😀 ........

denisenko
12. nov 2012

@utka hej rastú.....den predtým chalani našli aj hríby, suchohríby a čo ja viem čo ešte....ved je teplúčko.... 🙂
@jacka ...no...Petrík 😵 😵 😵 ...alebo Pepo..... 😀 😀 😀 ..a najlepší je Denisko.....tatinko??? tatinko????.... .....tato???????...stále nič......Pepo!....Denisko, čo chceš???? 😀 😀 😀 😀 ....ja neviem, mne povedala moja mamina a aj svokra, že to mám dať také do mrazáku.... 😕 😕 😕 ja mrazím huby prvý krát.......

Simčo spí od 8-mej...... 😕 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
12. nov 2012

..nerada vás opúšťam, ale idem skúsiť či nááááááhodou nekúpom tu u nás karfiol na polievku ....pa 🙂

denisenko
12. nov 2012

@leninka75 ...neeee.....len knedla už nebola............. 😉 😉 😉 😉 ..tak nechcel prísť s prázdnymi rukami..... 😀 😀 😀 ...koláčik...sladký sunquickový..... 😵 😵

jacka
12. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2012

@denisenko Pepo??.....no 😀 😀 😀 😀 😀 ...................to sa normálne na to aj reaguje? 😀 😀 😉 ..............mne všetci vraveli že som dala zlé meno každy ho bude volať Peter..... ☹ ........................vy ste doma vesela kopa..... 🙂 😵 😵 😵 .................................ved uvidím čo bude z tých hríbov 😉 .............

jacka
12. nov 2012

@denisenko nepoznám koláčik............. 🙂 ....hlavne že chutil 🙂

jacka
12. nov 2012

zatial sa lúčim aj ja...idem si pre detičky......moje ticho sa týmto končí 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre