Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. nov 2012

@jacka počkaj, kuknem na žabu.....+5... 😉

jacka
14. nov 2012

@denisenko čo?????:......slnko a teplo?... 😕 😕 😕 😕 ................záááávidím ☹ 😉

Simonko spinká?

jacka
14. nov 2012

dukátové buchtičky už upečené........polievočka hotová........už len detičky chýbaju 🙂 🙂

denisenko
14. nov 2012

@jacka ....hej, ešte spí.......ale tuším už pomrnkáva.... 🙂 potrebujem ísť zachvílu do školy pre Deniska, tak by mohol aj vstať...... 😵 včera mal nespavý den, dneska zas ťahal od 8-mej.... 🙂 ....ááá....už je hore.... 😀 😀 😀 😀 ..tak ja prídem zas až pak.... 🙂 🙂 🙂 ..čakám ešte na dovoz chladničky, tak dúfam, že sa dotrepú, ked nebudem doma...lebo aj svokra je niekde preč, takže to nebude mať kto prebrať...... 😒

denisenko
14. nov 2012

@jacka aký fajnový obedík si im navarila...tuším varíš tiež len to, čo zjedia..... 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2012

@denisenko že som sa pýtala....mohol ešte spinkať 😉 😵 .....................a kolko ti spinkáva cez den?........po pol hodkách?................................len prídi...prídi........ 🙂 🙂
presne ...varím pre nich......... 🙂 a to ešte muž nevie čo ho čaká 😀 😀 😀

utka
14. nov 2012

JA mám dnes šampiňónovo-šunkový špíz, zajtra šalát s kur. mäskom a vpiatok neviem...asi si zabijem dukátové buchtičky 😅

denisenko
14. nov 2012

@utka ty máš aké mnamky.... 🙂 zabiješ???? dukáty??? 😕 😕 😀
@jacka pomsta mužovi???......dobre vstal, akurát.....Denisko končí 11,25 😵 spáva...ráno vyše hodinky..niekedy dve, dneska 2,5.....predvčerom 3,5....a potom cerz obed tak hodinku a padla....niekedy ešte podvečer dá 30 minút ale inak....častejšie máme dni že ráno hodinka, obed hodinka a večer už nič.... ☹

utka
14. nov 2012

@denisenko nooo, zabijem si ich...ale neviem, nemám ne ne chuť...uvidíme, možno tety kuchárky ešte niečo navaria naviac...

jacka
14. nov 2012

@denisenko však to ti dobre spáva....mne dva krát za den po pol hodke 😝 ..........ale už je to za mnou 🙂 😉 .........................veru pomsta je sladká 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2012

volakdo nám tu okná drhne 🙂 🙂 🙂

utka
14. nov 2012

@denisenko aj ja si myslím, že to celkom dobre spinká...

utka
14. nov 2012

@jacka ako detičky v škôlke?

denisenko
14. nov 2012

@jacka ...doslova..sladká..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....že dobre spáva...potreboval by aj viac..už okolo pol piatej je to s ním na nevydržanie...horkoťažko vydržíme do 18,00....a potom konečne klíííííídek..... 😅 .... @leninka75 sa vážne asi do toho pustila...alebo už cestuje k nám alebo k vám...... 😉 ...vyťahuj fernet.... 😀 😀 😀
@utka a kedy zas pojdeš k dokymu???...ježkova noha..ja som taká zvedavá...nabudúce sa ťa budem vypytovať, čo to bude.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. nov 2012

....a čakám...vraj za chvílu prídu z NAY-ka...som zvedavá, ako mi to zložia, lebo s dverami sa tu nevojdu...som to práve prremerala...takže...bud zložia dvere, alebo.....neviem.... 😒 ..inak mi to tam na miesto určenia vojde akurát tak na chlp presne.... 😝

denisenko
14. nov 2012

...hm..pečiem rybku....kto si dá???

denisenko
14. nov 2012

juj, chladnička je na svojom mieste..... 😵 😵 😵 prišli taký dvaja mladý chalani, hodila som úsmev číslo 3 a vyniesli poschodoch, zhodili dvere, dali až na miesto určenia, zavesili dvere naspäť a hotovo....milí ľudkovia...

jacka
14. nov 2012

@denisenko super 😵 😵 😵 ........................aspon stáli za to číslo 3 🙂 🙂

jacka
14. nov 2012

@denisenko aká bola rybka????ja by som si dala 🙂 🙂

jacka
14. nov 2012

@denisenko vidím ťa 😵 🙂

denisenko
14. nov 2012

@jacka ...noooo....rybka super... 😉 ...či stáli za úsmev číslo 3?...nooo.....ked prižmúrim obe oči...ale zato veselá kopa..... 😀 😀 😀 ...ešte som hodila pohlad číslo 2: smutné psie oči, tak sa snažili..... 😀 😀 😀 a ked ani to niekedy nepochodí, tak už len šoková terapia....umrnčaný Simonko na rukách...to zaberie vždy..... 😀 😀 😀 😀

to slniečko ti prišlo??? a Peťko??? soplíkuje???

denisenko
14. nov 2012

@leninka75 ....čo si z okna vypadla????? 😕 😕

denisenko
14. nov 2012

inak, mamky...dala som Simonka hrať sa dneska do detskej izby..na koberec, bežne to robím...a zrazu zisťujem, že nejaké podozrivé ticho v dome...jasné...Denisko hral hru na telefone, čo mal zakázané, tak ani nedýchal...a Simonko...potichučky žužlal koberec...ale nie v detskej izbe...koberček v spálni pri posteli až pri okne......potvorka jedna cestovatelská..... 😀

jacka
14. nov 2012

@denisenko no asi nepadala z vysoka..... 😉 😀

soplíkuje........aj kašle.......som pre neho prišla a ....mokre nohy......ja som bez slov 🤐 😔 .....................................no taký krásny pokladík musí zabrať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................................................teda si sa riadne snažila..... 😀 😀 🙂 😉 .....ako za mlada? 😀 😀 😉

jacka
14. nov 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .........................ja takéto nebezpečné ticha nemám rada........to neveští nikdy nič dobré 🙂 🙂

jacka
14. nov 2012

@denisenko .......preskúmava svet.......to vieš ...čo najlepšie chutí.... 😵

jacka
14. nov 2012

nooo.....a Maťko tu žobroní či može za pc......jááj teraz som sem prišla 😝 😉

denisenko
14. nov 2012

@jacka haha to poznám...ja som dala zaracha na PC, takže ho mám len pre seba...... 😀 😀 😀 ale v prípade núdze ešte je to notebook..... 😉 ....mokré nohy??? prečo???....ako...dávno ste neboli doma, že???? 😝 ...ja tiež nemám slov.... 😔 😔 😔 a zajtra ti isto budú vravieť, že je chorý..............ťapy..... 😠 😠 😠

denisenko
14. nov 2012

....ach jááj...Denisko mraučí...nemože si pustiť DVD, lebo nemože nájsť ovládač....ale nie aby ho hľadal....stojí pri TV stolíku, ruky vytočené akoby mal lachtaniu nemoc a mraučí.....ešteže sa stačilo pozrieť do skrinky...... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
14. nov 2012

@jacka tak to teda nemám slov ani ja ☹
@denisenko k dr. idem 23.11.
Viki tiež trošku pokašlieva 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre