Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. nov 2012

@utka počuj...zahod depku za hlavu........prečítaj si nejaký pekný článok......... 😵 😵 😵 ...... teš sa 🙂

jacka
16. nov 2012

@denisenko že vyhádzala..... 😀 😀 ................ 🙂 ..................už si dávno foto nedala..... 😵 😵

utka
16. nov 2012

@denisenko nie je zač 😉.
@jacka áno, je fajná...asi aj ja zajtra urobím 😉.

utka
16. nov 2012

@denisenko
@jacka ale to cesto je také riedke ako na halušky, tak sa nezľaknite...Ja som to na prvý krát nevedela a dosýpala som múku a pizza bola bleee...

utka
16. nov 2012

@jacka ja viem, že to je len taká chvíľková záležitosť, že to rýchlo prejde 😉.

utka
16. nov 2012

Kde steeee????

jacka
16. nov 2012

tuuuuu...... 🙂 🙂

jacka
16. nov 2012

@utka ako ti je???? 😵 😵

utka
16. nov 2012

@jacka celkom fajn...teším sa, že je víkend. Zajtra varím fazuľu a objednáme si pizzu. Som si to uľahčila 😉

denisenko
16. nov 2012

ahojte...táák fotky už su na FB..... 😉 ...super akcia..Denisko si pochvaloval...aj Simonko vydržal..asi hodinu ale potom chcel ísť bežkať s detičkami a mama nedovolila...... 😠 😠 😠

jacka
16. nov 2012

@utka ....super....aspon niekto.......ja budem na obec zas nejakú....... 😝

@denisenko kde ste boli?

denisenko
16. nov 2012

@jacka v škole.... 😉 ..predpokladám, že si myslela obed..nie obec... 😀

denisenko
16. nov 2012

....zajtra musím variť aj ja...takže asi urobím pizzu a rajčinovú polievku... 😉 ...Simonko ma obed z dneska....špagety s brokolicou a mliečkom.... 😵

utka
16. nov 2012

@jacka no daj si pozor, čo zješ, nech nemáš žalúdočné problémy!!!
@denisenko a v nedeľu čo? Ja asi zapečiem nejaké kuracie prsia...

jacka
16. nov 2012

@denisenko jasné že obed..... 😔 ..............

@utka ja tam aj tak vela nejem....väčšinou po deťoch.....a to je moje... 😉 ...ale nie vždy sa to dá... 😠

utka
16. nov 2012

@jacka ja som minule u svokrovcov tiež zabila, že si idem kúpiť niečo na večeru. Svokra kukala po mne ako puk, že prečo, však je dosť jedla. Ale mne to nejako nebralo. Ona varí fantasticky, robila aj kuchárku v škôlke. Ale aj tak som šla do obchodu a kúpila som si šunku a syry 😉

denisenko
16. nov 2012

@utka ...tak ani ja vždy u svokrovcov nejem...ked nemám chuť, tak nemám.... 😅 ...v nedelu....asi vytiahnem kuraciu polievku z mrazáku..... 😀 😀 😀 a druhé...hovädzie mäsko..ako rezne na prírodno, len tam dám huby...a ryža...alebo plnená paprika.... 🙂 🙂 🙂
@jacka ... 😀 😀 😀 len daj pozor....isto si navarila deťom veľa.... 😉 ...ozaj, čo ste kúpili svokre??? 😕

jacka
16. nov 2012

@utka no tak tá striga by sa urazila do kosti.........ale ako námet je to dobré...raz to vyskúšam 😉 ......aspon budem mať od nej pokoj.... 😀 😀

@denisenko to vieš že vela....aby aj pre mna ostalo.... 😀 😀 ................................ja som jej nič nekupovala...........synáčikovia sa jej zložili na koš......asi smetný 😀 😀 😀 😀 ...............nie naozaj 😉 ............vraj nič nechce....tak to bude mať 😀 😀 😀 ..........

jacka
16. nov 2012

ja mám také zlé podozrenie že MAťko bude pekne chorý............. ☹ ☹ ....soplíky....to ešte prežijem........ale ten strašný kašel.......vraj ho bolí hrdielko.......moje zlatko........a obaja už spinkaju od 19h..... ☹ ......toto neveští nič dobré.......ale.....nehádžeme flintu do žita.... 🙂 😵

jacka
16. nov 2012

dnes nikto?....sama som samučká?:.... 😉 😉

jacka
16. nov 2012

@denisenko aha nie som sama.... 🙂 🙂

denisenko
16. nov 2012

@jacka ...som sa dobre nasmiala.... 😀 😀 😀 že smetný.... 😀 😀 😀 😀 ..aj to niekedy treba.... 😀 😀 😀 ...choručký??? kašel?? Má aj teplotu?...možno sa vrátite aspon skor domkov...aj ked....radšej jeden den navyše a bez choroby, že??? 😔 😔 😔 ..a Peťko?...Deniskovi dneska tečie ako z vodovodu..ja už neviem, kde sa k tomu zas dostal,ked pár dní bolo dobre....žeby v škole????? 😕 😕 😝

denisenko
16. nov 2012

idem sa povenovať mojej polovičke....už je doma..... 😉

jacka
16. nov 2012

@denisenko ..........aspon že máš náladičku 😀 😀 .............. 🙂 .....................nie nie teplotu nemá....ale vravel mi že mu je zima...........na nervy s tmi chorobami.........Peťko má stále soplíky.....dnes si vzal krémik a natieral pod noštekom........dúfam že ho kašel obíde.....................čosi....skor....to sa najkor musím pohádať aby sme šli domov.... 😠 😠 😠 😠 ............od mamičky ani na krok 😠 😠 😠

jacka
16. nov 2012

@denisenko aj moj dnes prišiel skor......asi okolo pol 7............. 😕 😕 😕 ..................len sa pekne povenuj............................idem ešte zavesiť prádlo........a bežím do postele.....ktovie aké bude noc......

jacka
16. nov 2012

ktovie ako sa má leninka???.........sa ani neozvala že čo a ako?:.... ☹ 😉

jacka
16. nov 2012

@denisenko dobrú noc..................krááásny víkendík........ 😵 😵

denisenko
16. nov 2012

@jacka tie oškreté nošteky.....ja už papierové vreckovky nepoužívam, ked je to akútne tečenie.....potom sa borím ešte aj s herpesmi na vydratom mieste pod nosom.....minule som použila klasickú plienku..... 😀 a vieš že sa mi noštek zahojil??? 😉 😉 ...aspon niečo dobre mi poradili na tom krčnom.... 😠

denisenko
16. nov 2012

@jacka veru neviem, ani asi nenakukla...lebo som pýtala ten recept a nič.... 😕 😕 😕 ešteže sa @utka ozvala.... 🙂
dobrú nocku a ....prežite v zdraví a potom v pondelok prííídi... 😉

jacka
16. nov 2012

@denisenko vážne............takže obyčko vreckovku?.........nooo mám čo hladať.......................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre