Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
30. nov 2012

@leninka75 ja víkendujem v BA a chlapi vo ZV...

denisenko
30. nov 2012

@jacka sa ti zdalo že máte moc teplo??? 😀 😀 😀 😀 😀 ..neviem, ako u vás, ale u nás...brrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😝 😝 😝

zajtra ráno idem po Deniska...autobusom....chlapov nechám doma.... 😀 😀 😀 😀 ..tatinko už skúšal, že pojde aj on autom, sa bojí ostať so Simčom sám....ááále, ved starká si ho isto vezme.... 😀 😀 😀

jacka
30. nov 2012

@denisenko 😀 😀 ja rada takú kosu...... 😀 😀 😀 ....aspon som vyhodila bacile 😀 😀 ...........a teraz sa už potíme......máme 19 ......😀 😀 😀..............zima aj tu.....nejakých 5st...... 😝 .....ale celkom sviežo 😉 ..............................si do fajn vymyslela...... 🙂 ,,,,,,,,,,,,,,,,,...........a nechceš aby ste všetci?......či ty chceš solo 😵 😵 ..............a kedy nazad?...

denisenko
30. nov 2012

@jacka .....ty kokso...ved vy máte saunu..... 😀 😀 😀 ...aj ja som prepla kúrenie...lebo je nastavené len na 3 hodiny ráno a 3 večer...... 😠 😠 😠 ...radšej sama...autom by to bolo lepšie, ale zas sa to neoplatí a Simonko by mal zas rozbitý den....... ☹ ...večer som už doma..... 😉 ...si videla, ako sneží v čechách???

jacka
30. nov 2012

@denisenko ...však dobehni........ 😀 😀 😀 😀 😀 ................budeme sa tešiť 😀 😉 .................................škoda že Simonko tak nerád cestuje.....a keby si ho nechala celý den pri starkej 😅 😅 😅 😅 ..odvaha? 😅 😅 😔 ........................nevidela som...čo tam je??? 😕

jacka
30. nov 2012

volade som tu aj leninku videla......a niekam zmizla.... 😕 😕

vyhadzuju ma..... 😠 😝

utka
30. nov 2012

Takže sme napapaní...Viki si píše úlohu, už len čakať, kedy sa ozve tatinko, že mu môžem doviesť do práce Vikiho. Ja potom fičím jeho slúžobným autom domov a oni dvaja do ZV. celý víkend budem oddychovať a spať 😀

jacka
30. nov 2012

pekný víkendík......

@utka aspon si riadne oddýchneš 🙂

utka
30. nov 2012

Už som sama...som sa ospršila a idem oddychovať...Zajtra nevarím, ale chcem môjho drahého prekvapiť a uvariť mu huspeninu...a možno urobím aj nejaký jabĺčkový koláčik...

jacka
30. nov 2012

@utka aj aj som vyšla so sprchy.... 😉 ...ešte deti........ale oddych bude neskor.... 🙂
aký koláčik?

letty86
30. nov 2012

Ahojte 😉
tak som to zvládla...vikuska už odisla k babke a mna začína hlava pobolievať 😝
dnes ste všetky makali, ked ste tak málo písali 😅

jacka
30. nov 2012

@letty86 neviem kde sú všetky??? 😕 😕
ako sa máte?

utka
30. nov 2012

@jacka asi také maslové cesto a jabĺčka...

jacka
30. nov 2012

dobru noc... 🙂

už mám aj ja oddych..... 😉

utka
30. nov 2012

@jacka aj tebe dobrúúúúú...
Ja zajtra spííííím...

jacka
1. dec 2012

ahojte....
@utka oddychuj pokial možeš 🙂 🙂

utka
1. dec 2012

Ahojte...
@jacka Však tak. Aj keď oddychovať neviem, ale budem sa snažiť...

jacka
1. dec 2012

@utka snaž......potom už nebudeš 😉 ...............čo porábaš?

utka
1. dec 2012

@jacka chcela som prezliekať periny, ale varím huspeninu a v celom byte bude "smrad", tak periny musia počkať. Tak som len povysávala a bola v obchode. Za chvíľu si zamiesim cesto na koláčik 😉. A vy ako? Čo máte v pláne?

jacka
1. dec 2012

@utka ......už máš upečený koláčik?................................my nič......boli sme vymrznúť......ešte sme piekli medovníky......dúfam že posledné....neviem kam miznú 😉 ...........a už večer....okupať a spať 😉 .................................a ešte treba mäsisko dať do mrazáka 😝 ..................jaternica hnus......a ked som LEN videla tlačenku....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...................

utka
1. dec 2012

@jacka koláčik je upečený, hupenina uvarená, periny prezlečené...večer idem na výjazd s kamoškou 😉. No aspoň, že mäsko je OK 😉

jacka
1. dec 2012

@utka uži si výjazd..... 😵 😵
dobrú noc...

utka
1. dec 2012

@jacka díky...dobre sme si pokecali...
Dobrú nôcku...

jacka
2. dec 2012

ahojte....

utka
2. dec 2012

Ahojte...
Dnes som sa zobudila o 8:45 na to, že mi je zle ☹. Ponapínalo ma, ale dala som si bagetku a už je to trošku lepšie...Ale však ak to bude takto pokračovať, tak veľa priberiem, keď budem musieť stále jesť, keď mi bude zle ☹...

jacka
2. dec 2012

@utka ty teraz vobec nemysli na to že veeeelmi priberieš.......kašli na to...

utka
2. dec 2012

@jacka no ja musím...bohužiaľ. Mám takú váhu, že musím na to myslieť... ☹

leninka75
2. dec 2012

ahojte!!! 🙂 ..u nás už pršíííííííííí...podelím sa chcete?? 😀 😀 😀

@jacka..čítam, že si si užila zabíjačkových špecialít 😝 😝 😝.......to boli fakt až také bleee ?? ☹ 😠 ..........vy máte doma dvoch škriatkov a tí vám pomaličky pojedajú medovníčky 😵 😵 ...aha aká šikovná ešte sa mi to ja rýmuje 🙂 😉

leninka75
2. dec 2012

@utka ....nehnevaj sa, ale teraz je dôležitá tvoja váha alebo ten drobček čo ti rastie v brušku??? .......keď sa budeš takto stresovať okrem iného ešte aj váhou, tak ublížiš hlavne bábätku ......................ja tiež priberám aj z čistej vody akeď som bola tehotná, bolo mi to srdečne jedno, pribrala som 25 kg a ešte stále to nie je ono..ale mám zdravé deti!!! 😵 😵 😵 😵

utka
2. dec 2012

@leninka75 ja sa kvôli váhe nestresujem, len to sa nedá takto...stále mať niečo v ústach...Ale viem, že to prejde /dúfam/.
Pri Viktorkovi som toto nepoznala. A vraj ranné nevoľnosti. Nooo, ranné, čo trvajú celý deň 😢

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre