Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. jan 2013

@jacka ..ešte stále....už aj odvar vypil a dve smecty za celý den....a stále kaká.... 😔 😔 😔 ..ale inak je úplne v pohodičke..... 🙂 ....fuj, veru je vonku hnus.....tak dobré zas na choroby.... 😝 😝 😝 Denisko prišiel z futbalu , dopotený ako ....vždy... 😀 ešteže bol pre neho tatinko autom, že sa nemusel taký trepať pešo v tom počasí...aj ked mne by prechádzka isto prospela....tááááák som zlenivela...... 😔 😔 😔 😔

jacka
21. jan 2013

@denisenko smecta ani nám nejak extra nezbrala.....myslíš že je to len zo zúbkov?:... 😕 ..................kakušu má normálnej farby?....................................juj choroby ani nespomínaj 🤐 🤐 nie nie...............konečne to u nás vyzerá dobre......len Peťulo ešte nekakal 😀 😀 😀 tiež neviem čo chcem... 😀 😀 ...............................ale ved keby bolo dobré počasie nepoviem...ale toto čo je vonku........ani pes by tam dobrovolne nešiel 😝 😝

jacka
21. jan 2013

@denisenko ved keby sa trepal v takomto počasí .....by mu to nemuselo urobiť dobre.... 😔

denisenko
21. jan 2013

@jacka ako kedy...raz žltá, raz oranžová..potom zelenkavá....akú len chceš...červená, ked zjedol mrkvu...podla toho čo spapká.... 😖 ...no, mudra mi povedala, že to može byť aj 3 dni, aj viac ak je to zo zúbkov...neviem, myslím, že mu nič iné nie je....aspon som nepostrehla, žeby niečo bolo iné....ešte ma tak napadlo, či to nespustil ten nurofen.. ale to boli čipky......čo ja viem.... 😝 😝 😝 ...jááj, ved presne to....najskor chodím ako na ihlách, že 2 dni nekakaá, potom že kaká stále..... 😀 😀 😀

denisenko
21. jan 2013

@jacka to tak dobre akurát na kašel.... 😠 😠 😠

jacka
21. jan 2013

@denisenko vieš čo ani deťom nič nebolo len kakali a kakali..........ale vodu ...............nurofen no hádam nie?....... 😕 😕 😕 ved ja tiež používam len čapíky?...myslíš?? 😕 😕 .............................................ale vy ste maličký vy to fakt možete mať zo zúbkov....... 🙂 🙂 ......................no ak bude dlhšie trvať máš tam prísť či ako?...............veru nevieme čo chceme
veru na nervy je to...... 😝

denisenko
21. jan 2013

@jacka ..tak on to nemá len vodu....ale riedke....vravela, že keby sa to zhoršilo, alebo niečo k tomu pridalo, tak nech dojdem....sa mi tam dneska ani najmenej nechcelo, lebo robí len od 12-tej do 3-tej a je pondelok, takže zrejme by sme si domov priniesli viac bacilov, ako máme....vždy je tam kopa chorých detí.... 😝 😝 😝 ....nurofen...možné je všetko, Denisko z neho vracia..... 🙂 ...ale sa mi niečo zdá, že mu asi pojde dolný proti očnému...ten "črenový?...tuším tak sa volá.....stále tam ma pršteky strčené..... 😖 😖 😖 ...jááj, keby sme vedeli čo chceme...to by potom bola nuda............ 😀 😀 😀

denisenko
21. jan 2013

dobrú nocku... 😉

jacka
21. jan 2013

@denisenko 😀 😀 😀 by sme sa riadne unudili..... 😀 😀 😀 😀 už len o čom by sme kecali že 😀 😀 😀
tak nech už má ten zúbok vonku,,,,, 😵 😵 ........................nerada chodím k dr.......ešte aj Peťko musí všetko sto krát chytiť.......dvere klučky..hračky......fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj......

idem aj ja....po dva dni chodím spávať okolo 2Otej.......tak dnes nebude výnimka...... 😝

dobrú noc.... 😉

denisenko
22. jan 2013

dobré ránko... 😉

@jacka tak som práve vyhodila Petríka do lekárne...som vyčítala, že ten enterol je na kojenecké hnačky všetkého druhu....v noci sa 2x pokakal...ale normálne tuhé...a teraz ráno len taká voda....aj pančušky boli pretečené....ach jáááj.... 😔 😔 😔 ...ale inak spal dobre... 🙂 ....vy ako?

leninka75
22. jan 2013

ránečko!!....je to normálne včera lejak a dnes zasa sneh 😠 😝 😅 😅

@jacka ..ten kožný u ktorého som bola by ti povedal, že netreba Peťkovi ruky umyť 😠 😠 😠 😠

@denisenko ...koľko vám to už trvá?

jacka
22. jan 2013

ahojte...........krásne upršané ráno...na nervy...... 😝

@denisenko dúfam že mu zaberie...drobčekovi ☹ ☹ ☹ ...................aj u nás to bolo tak samá voda.......som bola zúfala s toho...........ani sa nesťažovali žeby ich bolelo bruško..... 😕 ...no kontrolovala som mu pyžamko........a nič....ráno nebol kakušať.......teraz je v školke a telefon mám v rukách ak by náhodu 😀 😀 😀 ...............................

@leninka75 zbožnujem takých dr......taký by tam nemali čo robiť.....do osady s nimi 😠 😠 😠

leninka75
22. jan 2013

@jacka ..u vás prší??? 😝 ...nenervuj sa! .......že do osady 😀 😀 😀 😀 😀 ..............čo ideš robiť?

jacka
22. jan 2013

@leninka75 prší.... 😠 😠 ...............................už som kludná 😀 😀 😀 .............robiť?.......neviem vždy sa niečo nájde.... 😝 ............Peťko plakal v školke ☹ ☹

denisenko
22. jan 2013

@leninka75 ...Petrík bol zaviezť Deniska do školy...že katastrofálna esta....už sme to mali všetko suché a teraz...zas.... 😝 😝 😝 ....dnes je tretí den...a začala vykúkať horná dvojka...ak som dobre videla .... 😠
@jacka plačkal???...toho to fakt dlho drží.... 😔 😔 😔 robila som mladému pánkovi ryžový odvar, dala som mu tam jednu odmerku mliečka na 150 ml....jasné, že to ani do pusy nevzal....tak som musela ešte jednu pridať...potom vypil...mali by tam ísť 5....tak hádam....ozaj, nevieš, či by som mu nemohla dať sojové mlieko? ved to je bez laktozy...neskúšala si?

leninka75
22. jan 2013

@jacka ..ale zaltíčko, sa mu nechcelo?? ☹

leninka75
22. jan 2013

@denisenko .....aj tu sú hrozné cesty 😝 ...Peťo teraz nerobí?? 😕

jacka
22. jan 2013

@denisenko neskúšala som sojové...ale v bille som videl predávali bez laktozy.....mlieko........asi som ti velmi nepomohla........ved vyskúšaj určite mu tým neublížiš..... 🙂 🙂 .......................jemu rastu riadne tie zúbky.....---u vás je ako.....prší či sneží či obojo....

@leninka75 nie nechcelo.......dlho bol doma..... ☹ ☹ ale už si určite zvykol..... 😒

jacka
22. jan 2013

@leninka75 u nás ked tento potok na ceste zamrzne tak pánboh nás ochranuj..... 😝 😝 😝

denisenko
22. jan 2013

@jacka vytiahni korčule 😀 v lekarni ten enterol nemaju...čo ine som čakala,tu maju len zakladne veci 😖

utka
22. jan 2013

Ahojte...
Mňa už druhý deň hrozne bolí hlava. Už som si aj Panadol dala, ale nezabral a nechcem ich zase veľa pojesť ☹.
U nás tiež včera pršalo a do rána nasnežilo ☹.

jacka
22. jan 2013

to je hroza...stále leje...... 😝 😝 😝 😝

utka
22. jan 2013

@jacka u nás je celkom fajn...svieti slnko a skoro všetok sneh, čo do rána napadol je fuč.

denisenko
22. jan 2013

a u nás kydá non stop celý den...kto chce??????????????
@jacka nakoniec som Simonkovi dala dietu....ryžový odvar a do toho sojové mlieko..... 😔 😔

jacka
22. jan 2013

@denisenko dobre...... 🙂 .......ja chcem sneh.,.....tu stále prší 😠 😠 😠 ....sme sa boli trošku prejsť..........fuj a aký mokrý sme zas prišli ☹ ....kukukli sme potok...riadne sa dvihol.... 😀 😀 😀

jacka
22. jan 2013

@utka fakt máte slnko??:.. 😕 😕 .............to čo je toto za počasie 😠 😠

utka
22. jan 2013

@jacka vážne sme mali 😎 ...

denisenko
22. jan 2013

@jacka no paráda...a nám stále sneží...vááážne..... @utka slniečko??? a čo si lakomá a nepošleš niekedy??? 😀 😀 😀 ja ti pošlem sniežik, @jacka dáždik a budeš mať kompletku.... 😉 😀 😀 😀 @leninka 75 má..neviem čo, ked sa ani neozve....hádam ich nezavialo úplne.. 😕

utka
22. jan 2013

@denisenko nie som lakomá...Však som vám poslala, len asi nedorazilo...A sniežik si kľudne nechaj 😉

jacka
22. jan 2013

@denisenko Simonkovi je ako???....................radšej sneh ako dážd.......pošli a velmi vela.......ani slnko ..len ten sneh 😉
ved MAťko už začal kašlať.......však prečo nie...z jednej choroby do druhej ...tak to má byť 😠 😠 😠..................................som si dala na večeru klobásku................další hriech......obžerstvo........... 😀 😀

@utka aspon ste si ho užili? 😎 ......ale radšej by som brala sniežik........slniečko je aj v lete... 😉 ....ktovie ktosi ukradol slniečko 😉 😉žeby východ?...letty?? 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre