Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko videla si fotočky čo dala?....... 🙂

denisenko
15. feb 2013

@jacka nie, vysielačku nemám.....sestra mi radila, že radšej hej, po tom, čo sa stalo....ale zatial....ja spím ako myš na vreci, sa zobudím na všetko... 😉 ..kedže sa sám odstavil, prišiel o to, visieť na mame celú noc a niekedy akoby mu to asi chýbalo, alebo čo...potom je taký nepokojný, ked vie, že som tam ale on už necucká...nebýva to vždy..ale často a vtedy je lepšie, ked som preč....krkavčia mama ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
15. feb 2013

@jacka nevidela...musím kuknúť, lebo vo fotoblogoch mi to nevyhodilo...iba ak by ich dala preč 😕

jacka
15. feb 2013

@denisenko verím že ten spánok je taký nijaký 😝 ..........ak sa to dá nazvať spánkom...... 😔 .........................či vobec si nie krkavčia...............čo si sa zbláznila...............ved ked mu je tak lepšie......tak mu treba vyhovieť.......nie 😵 ........aj keby si mala spať dolu hlavou 😉 😉 🙂 .................................a dudku má?

jacka
15. feb 2013

@denisenko nie ................sú tam ešte..... 🙂

denisenko
15. feb 2013

@jacka už som ich našla...len neviem, prečo mi to nevyhodilo ako fotoblog od priateľov...tak, ale ani všetky upozornenia niekedy neukáže... 😝 😝 😝 ..... @leninka75 Lilka je šikovná...... 😉

dudka je už verný kamarát..ale na spanie má tú, čo mal ako prvú.....inú na spanie nechce,,.....a to má 4 😀 😀 😀 a ešte musí byť macko pod hlavičku, alebo na tváričku, alebo očká.....bez macka nespíme.... 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

....že čo sa mi stalo.....volala mi mamina.... 😀 😀 😀 😀 ..že čo ešte svietim /Skype online/ a nejdem radšej spať?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko ........čo sa stane ked mu niečo s toho pochybí.................moji nespávaju s ničím....teda nemaju oblubené.............si ho ešte nezačala odúčať....či necháš tak.....myslím dudku

jacka
15. feb 2013

@denisenko veru posluchaj maminu.......vidíš ako ťa kontroluje 😵 😵 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko asi by sme mali skončiť....lebo sa nebude leninka s nami baviť.......... 🙂 🙂

denisenko
15. feb 2013

@jacka ...nie, neodúčam ho...aj Deniska som odúčala až v 2 rokoch....a teraz, som rada, že ten cumlík nakoniec zobral na milosť...tie zúbky mu robia poriadnu neplechu..... 😖 😖 😖 doktorka sa chcela pozrieť do pusy, ale tak zaťal sánku, že len vypáčiť....chudák, strašne to má opuchnuté...celé dasienka...akoby mu šli všetky zuby naraz...tak len obhrýza Deniskovi postel a žuje cumel.... 😖 😖 😖 ...a macko...Denisko ked mal 1 rok, vybral si v obchode v regáli ...psíka..vankúšik...a má ho dodnes...ten cestuje s ním všade....aj natejto poslednej fotke, čo sú spolu so Simčom, na nom ležia..... 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 tak jo...zhasííínam..... 😀 😀 😀 dobrú nocku... 😉

denisenko
15. feb 2013

už aj ten kon mi ide ako lekvár......čo tým chce asi povedať???... 😀 😀 😀 už som fakt off 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko ved ja len tak zo zvedavosti...............nemám v tom skusenosti................juj chudatko.....tie zúbky..... ☹ ☹ ...aj mu to natieraš?....a teploty už nemáva?.......................................ved to som chcela vedieť v akej je polohe........Denisko....

jacka
15. feb 2013

@denisenko dobrú nocku pekne sa vyspinkajte.................pekný víkend...............nepíš vela 😀 😀 ....pa pa 🙂

utka
15. feb 2013

@jacka budeme veľa písať...vrátime ti to 😀 ...
Dobrú nôcku...

aninka29
16. feb 2013

ahojte mamulienky 🙂 ...ufff...a to som si myslela,že je konec s písaním...............a aha ho 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
16. feb 2013

@utka
@denisenko
@jacka vy nemoooooooooooooooooooooooooožete spávať babule 😀 😀 😀

katka1819
16. feb 2013

@denisenko aj u nás je dino mánia 😀 doba ľadová 4 je parrrrrááááádka a najlepšia je báby so šmudlinkou 🙂

katka1819
16. feb 2013

@denisenko tie muchy dvd aj my máme 😀 volá sa to Cesta na mesiac 🙂 boli sme na to ja v kine keď to dávali 3D malý prvýkrát videl takto (a ja tiež) no zážitok 😀 Ja mám jedného kamoša čo vlastní dvd požičovňu tak všetky nové rozprávky mi hneď hlásy a napaluje ale nikomu ani muk ,tak máme slušnú zbierku....inak aj ja s mužíkom radi kukáme rozprávky 😀 😀 😀

denisenko
16. feb 2013

dobré ránko.... 🙂
@utka 😀 😀 😀 ...že vrátime...veru, ja som tiež včera poslušne dočítavala 5 strán...... 😀 😀 😀
@aninka29 ..niekedy je lepšie nemyslieť.......xi,xi,xi..... 😀 😀 😀
@katka1819 ale inač máš pravdu...zle spávam..... 😠 😠 😠 ...ja som posťahovala rozprávky z netu, väčšinou..... 😒 ---veru, báby nemá chybu...hlavne tá "ropná škvrna" ked sa okúpe...... 😀 😀 😀 😀 tými vykapanými rybami ma dostala..... 😀 😀 😀

denisenko
16. feb 2013

idem kuknúť nejaký recept na kolienko..... 😉

aninka29
16. feb 2013

a však nevadí,že neviem o čom točíte 😀 😀 😀 😀 😀 ............baby sú na iné rozprávočky 😀 ...ale kuknú aj dobu ľadovú 😉

utka
16. feb 2013

Ahojte...
No chvalabohu, že dnes ste také skromné. Ja som povysávala, pozmývala podlahy, periem a už nič nerobím. poobede ešte nejaký jablkový koláčik asi...

denisenko
16. feb 2013

@aninka29 fičíte na Winxkách???...my aj to..... 😀 😀 😀
@utka ved ty si toho urobila viac ako ja.... 😉 ja som navarila fazulu, kolienko som si predvarila na zajtra, a bola sa s deckami vonku vyčvachtať v tom odmäku....boli sme na nákup....stačilo mi..... 😝 😝 😝 😝 😝

a včuľ mi volá moj drahý milovaný, že večer ide zas do Polska....sakra.... 😝 😝 😝 ...si asi budem musieť nájsť niekoho na dlhé večery..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..lebo inak sa tu so mnou ani dvere nebudú baviť, ked tolko po večeroch popíšem 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
16. feb 2013

ahoj ahoj 🙂 som tu že kuk 😀 😀 😀

utka
16. feb 2013

@denisenko a nemal mať víkendy voľné? Či to si pletiem? Aj moji chlapi boli trochu vonku a oastrihať sa. Ja som zbehla tiež do obchodu, ale to aby som mala krídla, toľko je všade vody.

utka
16. feb 2013

@katka1819 ahojky

utka
16. feb 2013

No kde ste baby???

katka1819
16. feb 2013

Dnes sa paráááááádne míňame 😀 😝 😀 kočeny 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre