Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
20. feb 2013

Pozdravuje vás bubba 😉

jacka
20. feb 2013

@leninka75 hlavne že prežili........ 😀 ............a ak sa to mužovi zapáči tak ....... 😀 😀 😀 😀 ......máš o starosť menej 😀 😀 😉 😉
@aninka29 vitaj....nejak rýchlo to ubehlo 😔 ....................aj máš teplotu?.........detičkám sa páčilo?....dáš aj foto?....
@utka potom daj vedieť čo si u dr. vybavila 😉

dobrú noc.......... 🙂

aninka29
21. feb 2013

dobré ránko 🙂 ...aspon niečo prečítané,zvyšok si domyslím 🙂

katka1819
21. feb 2013

ahoj ahoooooooooooooooooooooooj 😀

leninka75
21. feb 2013

ránečko!! 😉

leninka75
21. feb 2013

@katka1819 ..a dnes ráno necvičíme?? 😕 😀 😀 😀 ..

leninka75
21. feb 2013

@utka ..kde si odchytila bubu? 😅

leninka75
21. feb 2013

@jacka 😅 😅 😅 😅 😅 ...to isto sa mu zapáči !!!! 😅 😅 😅 😅 ..........Lilina bola neskutočne napálená, lebo ona už bola strááášne unavená 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2013

@aninka29 ..skúsim sa opýtať znova 😉 😔 ..kde ste to vlastne boli?:.....

leninka75
21. feb 2013

@jacka ..kukám ho fóra, že aké nové témy pribudli a aha niečo pre teba "má niektorá jazykovú bariéru so svokrou?" 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2013

ahojte............

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................no mala si dať link 😀 😀 😀 nech nehladám 😀 😀 😀

inak......už aj ty vedieš monology? 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2013
jacka
21. feb 2013

som sa dobre sekla......som v tom......že je dnes piatok....ja pečiem koláč na sobotu 😝 😝 .....budem ho musieť schovať 😀 😀 😉

leninka75
21. feb 2013

@jacka ..tak občas sa podarí, že si sama pokecám 😀 ...to s tou placentou som čítala, brr..hnusné 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 .....inak ti poviem mňa by také niečo ani vo sne nenapadlo, nieže tu ešte hodím takú otázku 😝 😝 😝 .......raz som tiež našl anejakú otázku na sex...podľa textu to písala nieká strašne mladá žubrienka, lebo to bolo tak vulgárne napísané, že bleeeee 😝 😝 😝 ........

leninka75
21. feb 2013

@jacka ..socku na teba, deťom jedlo schovávaš 😀 😀 😀 😀 ...a čo si vlatne taká popletená??? 😨

jacka
21. feb 2013

@leninka75 no dik 😀 😀 😀 ........................tak im ho radšej len ukážem 😀 😀 😀

fakt sú tú témy ktoré vy som normálne vymazala..........................toto som nečítala.....ale ani neviem či sa niečo také dá urobiť........fuuuj..............to kde chodia na tie nápady.....?.... 😠 😠

jacka
21. feb 2013

@leninka75 Maťko ma poplietol.....že už zajtra nejde do školky......tak som mu uverila 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2013

@jacka ..a tá fotka čo tam bola pri tej placente 😝 ......a keď som si chcela predstaviť ako to niekto je 😔 😔 😔 😝 😝 😖 😖

leninka75
21. feb 2013

@jacka ..čo si im vlastne upiekla? 😵

leninka75
21. feb 2013

@jacka ..ja akurát vyváram poslednú dávku tých tvarohových knedličiek s jahodami..už som jednu skúsila a je to dobrotka 😵 ..som zvedavá čo povedia baby 😉

jacka
21. feb 2013

@leninka75 super som aj ja zvedavá 😵 😵 😵 ....................daj mi prosím ťa link kt. si robila.....dakujem 🙂 🙂

ja som to nečítala....len mi prešiel mráz po chrbte ...... 😝

jacka
21. feb 2013

@leninka75 oblíž prst.....už je v okne.....len postruhať čoko a jesť.....teda trochu vychladnť musí 🙂

leninka75
21. feb 2013

@jacka http://varecha.pravda.sk/recepty/tvarohove-kned... sa ti páči 🙂 ....dala som menej krupice a trošku polohrubej múky lebo som dala viac mlieka a dnu som strčila jahody 🙂 🙂 🙂

leninka75
21. feb 2013

@jacka ..kedy prídu gratulanti?.... 😵 😵

jacka
21. feb 2013

@leninka75 v sobotu......................... 😵
no neviem či som tento aj ja mala........ 😒 ....škoda že som ho neuložila.......fajn urobím im aj ja.... 🙂

aninka29
21. feb 2013

@jacka fajnotka mňáááám 😵 😵 😵 ...
@leninka75 ja som ti to písala 😉 ...ale ešte raz.....hotel sorea....stará ľubovňa 🙂
ja som si baby poriadila,idem niečo ukuchtiť....ešte netuším čo...a poobede k nám dojde sesternička na prázdniny....kočky sa jej už nevedia dočkať 🙂 ....aspon budem mať pestúnku 😀 😀
nenormálne kolko u nás nasnežilo 😝

jacka
21. feb 2013

@aninka29 tu sú starší ludia musíš a dva krát....... 😀 😀 ..............budu aj foto?:. 🙂

jacka
21. feb 2013

@aninka29 veru mnam.... 😉
pre man dosť sladké........ 😉

utka
21. feb 2013

Ahojte...
Dnes som skoro vstávala...bola som na endokrinológii. Je to OK. Tabletky beriem ďalej a kontrola v apríly...
Volala som tej imuno-alergo. Tak vraj aha...tak pani doktorka potvrdila astmu. tak na rovinu mi to povedala. Vraj nech sa dá trochu do poriadku, a že testy môžeme urobiť hocikedy...

utka
21. feb 2013

@jacka to s tou placentou...bleeeee

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre