Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. feb 2013

ahojte... 🙂 ...dneska zas len jedným očkom...aspon vás pozdravím...totál nestíham..... 😝 včera tak super snežilo, kalamita a ja som jazdila...mamky, nevidela som nič.....ani to, kde je cesta.... 😀 😀 a potom doma padol net, takže dovi dopo....na večer už len romantika ostala.... 😵 😵 😵 😵 ....Denisko vyzerá trošku lepšie, Simonko trošku horšie, ja kašlem a tatinko sa zatiaľ drží.... 🙂 ...a užž zas od vás idem...aj ked nerada....dneska jazdím a večer ideme gratulovať svokre.... 🙂

aninka29
21. feb 2013

@jacka ja také sladotinky môžem 😵 .bude aj foto,len neviem kedy sa k tomu dopracujem 😀
volal mi muž..je spečený ako paprika 😎 😀 .......a my tu kalamitujeme 😝

jacka
21. feb 2013

@utka to už potvrdili?.......ja nestíham...som myslela že to dlhšie potrvá...... ☹ ...no pekne.............ale vieš čo....aj moja sestra ju mala ..chodila do Tatier na liečenie.....a dostala sa s toho.........tak hádam aj Viki s toho vyrastie 🙂

jacka
21. feb 2013

@aninka29 .....no tak horúco zas nechcem......mne stačí aj jar.......nie 30st....nie 😉 ..................no vidíš u nás je krásne 😎 prichádza jar........sneh pomaličky mizne...... 😉 blato ostáva 😝

aninka29
21. feb 2013

teraz mi trklo,že moja svokruša mala v utorok narodeniny......jááááj jááááj...to bude hnevaná 😀

leninka75
21. feb 2013

@jacka ..mňammmmm jaj dala by som si aj také moc sladké 😵 😵 😵 😵

leninka75
21. feb 2013

@aninka29 ..soreu to pamätám, ale mňa skôr zaujímalo to miesto nie hotel 😉 ..a už viem....

jacka
21. feb 2013

@denisenko tak sa držkaj na jazde.........vráť sa celá 🙂 .................................fakt je Simonkovi horšie?...žeby tiež chrípka?... ☹ .....................nejak často máte romatiku 🙂 😵 😵 😵 ......... 😵 😵 😵

jacka
21. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

aninka29
21. feb 2013

@leninka75 aha..tak to som tuším nepísala predtým 🙂

jacka
21. feb 2013

@aninka29 ty si mi za nevestu 😀 😀 😀 😉 čo jej ideš dať?.... 🙂

leninka75
21. feb 2013

@utka..ja by som to tiež nevidela až tak zle..je malý ešte sa môže vyliečiť 🙂 ....a hlavne všetko sa potvrdí až po testoch 🙂

jacka
21. feb 2013

@leninka75 ja som len prsty olizovala..................a musela som si dať sol do pusy 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2013

@denisenko..tak už aj Simonko? ☹ ..drž sa na cestách!!...ale ja tak si to včera dobre zvládla 🙂 ...čo si nakoniec vymyslela pre svokru? 😉

aninka29
21. feb 2013

@jacka vidíš to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........kúpim jej puketu 😀 😀 😀 .......ale neviem kedy sa tam dovalíme..ved som chorááá 😀

leninka75
21. feb 2013

@jacka .....ja by som si teraz aj kockový cukor dala, takú mám chuť na sladké 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 chorá....fajn výhovorka ked si bola na prázdninách 😀 😀 😀 dáááleko 😀 😀

leninka75
21. feb 2013

@aninka29 ..však práve preto treba ísť teraz gratuľovať, treba sa podeliť 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2013

@leninka75 pozýýýývam ťa.. 😵 😵 príd......ja sladké velmi nemusím.............ale ked to na mna príde tak celá čoko je len moja...a nie len jedna 😀 😀

jacka
21. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 aká si ty prajná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2013

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..........

jacka
21. feb 2013

@leninka75 🙂 🙂 🙂 ............. 😵 😵 .........

aninka29
21. feb 2013

som jej volala 😀 ...že akože sme šťastne došli domkov a blááá blááá..a že dojdeme v nedelu na rýchlu kávičku 😀 ..

baby ja sladkosti doslova žerem ....v kuse 😝 ...ani sa podeliť nechcem

jacka
21. feb 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 .................ved nechaj niečo aj deťom 😀 😀 😀
na rýchlu kávu......to by som k svokre už ani nemusela chodiť 😀 😀 😀 😀 nikdy 😀 😀 😀 tá by to nerozdýchala 😀 😀 😀

aninka29
21. feb 2013

@jacka moja je zvyknutá na tie moje rýchle návštevy 😀 😀 😀 prídeme,sadneme,vypijeme,vstaneme,zhabeme koláč a padáme 😀 .....pol hodka 😀

utka
21. feb 2013

@jacka
@leninka75 ja dúfam, že to nebude také zlé...a vyrastie z toho...
...a bubba mi včera písala na FB...

jacka
21. feb 2013

@aninka29 aká si ty dobrá nevesta....... 😀 😀
@utka jasné že s toho vyrastie 🙂 🙂

aninka29
21. feb 2013

@jacka najlepšia 😀 😀 😀

katka1819
21. feb 2013

ahoj ahooooooooj opäť len na kuk 😀 popíšte moje krásne si potom prečí í í í í tam 😉

utka
21. feb 2013

@jacka 😉
Môj šikovníček zase doniesol 3 jednotky 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre