Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2013

@utka to fakt???.......v ktorej??

denisenko
2. mar 2013

@jacka ....lenže to nie je výhovorka,.......vážne.... 😝 😝 😝 v pondelok ráno ma to čaká.....vraj mi šefko vybaví, aby som šla ako prvá...lebo ide 16 ľudí na skúšky....tak sa teším, ako mi to pojde v rannej špičke.... 😝 😝 😝 😝
@leninka75 ...to poznám.... 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2013

@denisenko ja viem...ved to len aby reč nestála... 😉 😉

jacka
2. mar 2013

@denisenko tú fotku s tým bazénom som omylom vymazala...... 😅 😅

denisenko
2. mar 2013

@jacka omylom?...no neviem, neviem.....

utka
2. mar 2013

@jacka Hečkova...to je ulica, do ktorej sa odbočuje smer Kráľová...

denisenko
2. mar 2013

....hryziem mrkvu...ja viem, že na jedlo sa fuj nehovorí...ale...fuj..je suchá a bez chuti...bléééé 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
2. mar 2013

@utka asi viem ktorá to je...... 😉 ...........................len mi tu zas niekto umiera.........tak neviem či s toho čosi bude......hádam sa s toho vyspí 😀 😀

@denisenko daj si druhý mrkvičku....ty náš zajačik 😉 😉

denisenko
2. mar 2013

@jacka ...kto umiera??? 😕 😕 😕 😀

jacka
2. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 najstaršie dieťa 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2013

@denisenko už spinkáte???.......muž ti kedy príde domov?....

jacka
2. mar 2013

@denisenko dobrú noc.... 😵 😵

denisenko
2. mar 2013

@jacka ..som si aj myslela, že to najstaršie.... 😀 😀 😀 ....drobcov nepoloží nič..... 😀 😀 😀 😀 ...tatinko...príde okolo polnoci.... 😔 😔 😔 ....čo už.... 😔 😔 dobrú nocku.... 😉

katka1819
2. mar 2013

ahoooooooooooooj tak kuk na fotos

katka1819
2. mar 2013

to fešáčisko naľavo je môj bratranec Peťo a hrá na gitare v Greksovej kapele a ten na pravo je Laco Kováč super bubeník a spevák 😉 a ešte je tam moja segra( ružové triko) a kamoška (ako moja ďalšia segra) Peťa 😀

katka1819
3. mar 2013

Bréééééééééééééé ránečkoooooooooooooooooo 😀 😀 😀 neskorééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
3. mar 2013

ahojte 🙂

@katka1819 vy ste také veselé kôpky 🙂 🙂 😵 😵 😉 .............super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ja som spretááááááááá dnes,ale že neskutočne......ideme na obed do madárorzsághhviezdoslav na kačicu...som slubila švagrovi,že ich tam vezmem...........a podvečer mám doma akože pááárty 😝 😝 😝 😝 😝 ...asi sa ožerem 🤐 ..aj tak je mi pííííííííííííííp 😝 😝 😝

jacka
3. mar 2013

ahojte.,..........

@aninka29 ja by som moj dnešný obed ani nejdela..................den blbec.........a to si Maťko nakázal parené buchty............ 😝

jacka
3. mar 2013

@denisenko ved s tým najstarším je vždy najvááác práce 😀 😀 😀 😀

utka
3. mar 2013

Ahojte...
@jacka tak ako?Pôjdete?My síce budeme od dvanástej do nejakej pol tretej preč...Ale potom sme už "doma"

jacka
3. mar 2013

@utka ....juj neviem som sa ho ešte nestihla opýtať........ale určite pojdeme len po obede........to už by ste mali byť doma.... 😉

utka
3. mar 2013

@jacka vy pôjdete od Lieskovca,však?Na hlavnej keď odbocite do lava,hore kopcom a potom odbocka do prava do ulice...a cca 6-7. dom na ľavej strane.Taká poschodova kocka...

jacka
3. mar 2013

@utka tak asi pojdeme........ja by som ti isto prezvonila........ 😉

aninka29
3. mar 2013

@jacka aspon nie som..kto má den blbec.......dikýýýýýýýýýýýýýý 🙂 🙂 🙂

denisenko
3. mar 2013

ahojte.... 😉
@katka1819 pekné fotky...na závidenie... 🙂 ..aj ja už chcem niekam vypadnúť, skor ako príde 50-tka.... 😀 😀 😀
@utka
@jacka tak sa možno stretnete...herečky.... 😉
@aninka29 a čo tak???....zle ste sa vyspali, či niečo iné???? 😕

ha ha...sa pochválim..ja som už po obede... 😀 😀 😀 😀 svokra mi doniesla aj koláčiky, tak bude ku káve... 😀 😀 😀 Simonko spinká, Denisko práve dodesiatoval....tatinko sa vozí na motorke a ja mám už žaludočné potiaže zo zajtrajška.... 😔 😔 😔 😔

jacka
3. mar 2013

@aninka29 inák tiež mám chuť sa ožrať 😀 😀 😀 ............daj si aj za mna 😀 😀 😀

jacka
3. mar 2013

@denisenko neboj....určite to zvládneš......nestresuj..... 😵 😵 😵 budem ti silno silno držať palčeky a myslieť na teba..............o kolkej to máš?

no neviem či pojdeme.....nejak sa rozfúkal vetrisko....tak neviem aký bude hore na kopci....ved uvidíme-......do druhej dááááleko 🙂

jacka
3. mar 2013

@denisenko čo si mala na obed??

letty86
3. mar 2013

ahojte
dnes ma mamky narodky, ale manža dnes nie je doma, tak oslavime až budúci víkend...ale chystám sa s detmi na kávičku a krémešik 😉
@aninka29
@jacka aj ja by som si dala do nosa 😖 .....ja si ten stav opitosti už ani nepamatám 😝 ..to by sme boli trojka 😵 😉
@denisenko zajtra to zvládneš ľavou zadnou..neboj 😵

denisenko
3. mar 2013

@jacka ...idem hned ráno....a jazda ..predpokladám okolo pol deviatej... 😝 ....mala som obed zo včera....slepačia polievočka a pečené mäsko so šťavou a zemiakové pyré..... 😵 😵 😵 ...ale nejako mi je blbo....keby som práve nemala červenú, tak si myslím, že som v tom...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...a točííííí sa mi hlava..... 😔 😔 😔 😔 ..u vás fučí???.....my máme kráááásne počasie....ako leto...pokým neotvorím okno..... 😀 😀 😀 som vyhodila paplony na balkon..nechala pootvárane...ale som rýchlo zavierala..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre