Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
4. mar 2013

ahoooooooooj ahoj tak som vyzumbovaná a teraz trošken kuk sem 😀

katka1819
4. mar 2013

@denisenko moja to dááááááááááááááááááááš ...stres je blbec to poznám...a k tomu policajtka akože 🙄

utka
4. mar 2013

Dobrú noc!

jacka
5. mar 2013

ahojte........
prvááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
5. mar 2013

teda muž mi volal že učka chce od neho ospravedlnenku pre za že nebol 5 dní v školke........za mesiac....oktober....2012.................. 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

katka1819
5. mar 2013

Dobréééééééé rááááááááánko 😀 😀 😀

katka1819
5. mar 2013

@jacka akožeeeeeeeeeeeee čo chce tá učka....vy musíte dávať ospravedlnenky aj v škôlke 😕

aninka29
5. mar 2013

dobré ránko 🙂
@jacka nerooooooooooooob..ja som mala byť prvá 🙂 ...som zachrápala..budík ma sklamal 😀 😀 😀 😀

ja som dnes k.o. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 presne tak vyzerám 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😝

katka1819
5. mar 2013

čafce mrafce 😀 idem kuknem neskôr papaaaaaaaaaaaaa 😉

jacka
5. mar 2013

@katka1819 .....možem ich nechať doma 3 dni ja.......dalšie dni ospravedlnenku že bol chorý 😝 😝 ...............ja milujéééééém túúúúto školkúúú 😀 😀 😀

jacka
5. mar 2013

@aninka29 no neverím že tak vyzeráš.....chod sa odfotiť 😀 😀 😀
aspon raz začas ma nechaj prvú....dakujem 😀 😀 😀

utka
5. mar 2013

@jacka to ako na to prišli,že október 2012...to je sila.

leninka75
5. mar 2013

ránečko!!..skoro poslednááááááááá 😀 😀 😀 😀 ...............ale neva lebo je dnes zasa 😎 😎 😎

leninka75
5. mar 2013

@denisneko..to sú tí žilinskí policajti 😝 😝 😝 ....nič v zlom, ale mala som tucha, že to nedáš ani na druhý pokus 😔 😔 😔.......neva, ty si silná žena, zvládneš to 😉 🙂

leninka75
5. mar 2013

@aninka29 ..si sa zle vyspala???

jacka
5. mar 2013

@leninka75 veru ešte deni chýba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. mar 2013

@jacka ..to nemyslíš vážne??!!! 😅 😅 😅 ..nie je to už náhodou nejaký aprílový žartík??....

denisenko
5. mar 2013

halooooooo....... 😉 ...slnko svieti, voda láka....... 😎 😎 😎 😎 😎 a ja ešte behám v pyžame...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. mar 2013

@denisenko aha posledná prišla.................ako si sa vyspala? 😵 😵 ...........................to vážen v pyžame.........................ty sa máš...zááávidííím 😀 😀 😀

denisenko
5. mar 2013

@leninka75 ......a ako to vidíš na tretí a posledný pokus???? 😀 😀 😀 😀 .....juj, do konca života mi bude mužíček zadok vyvážať...... 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka tá vaša školka....inak sú tam normálny?????....u nás nikdy nechceli ospravedlnenku, aj ked som ho nechala mesiac doma.....len im to bolo treba dať vedieť, aby pre neho nenavarili obed........ 🙄 🙄 🙄 🙄

jacka
5. mar 2013

@leninka75 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
5. mar 2013

@jacka ..vyspala???...noooo..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ....bolí ma hlava...stačí to tak????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak som úúúúúplne v pohode..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................budeš mať osobného šoféra........ 😀 😀 😀 😀 .........ale nehádž kvoli tomu flintu do žita 😀 😀 😀

ja už nemám slov 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
5. mar 2013

@utka ty už zajtra, že? 😕

jacka
5. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ...............sa ti ani nečudujem že ťa bolí hlava 😉 ................kedy to máš další?

denisenko
5. mar 2013

@jacka ...to tak ešte....neboj....ale kedže som tak super nabrúsená, idem zajtra na úrad ohlásiť že už nepatríme medzi migrujúcich občanov a to zas bude ..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. mar 2013

@jacka 27.3. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som povedala, že sa 2 týždne na auto ani nekuknem....a potom možno...... 😀 😀 😀 😀 .....haha..niekto bude nešťastný, že príde o moju spoločnosť........ 😀 😀 😀 😀 😀 ...a to si ešte budem musieť ísť vypočuť komentár k tomu, ako som sa nechala vyprovokovať...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. mar 2013

žienky.....čo varíte?????? mne už došla fantázia..... 😝

denisenko
5. mar 2013

@aninka29 tak ako dnes vyzerám ja....ani taký smajlo tu nie je...... 😀 😀 😀 😀 😀

nepríde mi niekto upratať???????

jacka
5. mar 2013

@denisenko ved hod aj ty foto ako vyzeráš....nech posudim či máš pravdu.... 😀 😀 😀 😀 ...............................počuj ty migrujúca osoba 😀 😀 😀 ........zajtra ti tam držím palce.......to sa tam teraz budeš hlásiť pravidelne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉
pekný dátum 🙂 😀

leninka75
5. mar 2013

...chvíľku skecnem so svokrou a vy už o dušu čarbete 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre