Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2013

@utka
@jacka dakujeme...za Deniska.... 😉 😉 😉 nie, neboli sme nikde, kedže prišiel neskoro domov...ale za odmenu sa mohol pohrať na PC, pretože inak to má do konca mesiaca zakázané.... 😀 😀 😀 a diplom musí byť na poličke.....lebo trenér káááázal... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2013

tak dobrú nocku... 😉 ja zas čakám ako taká čakanka....aj vínko som kúpila, že bude romantikuš večer...a ..... 😔 😔 😔 no, možno sa o polnoci prebudím ako Šípková ruženka na božtek....... 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

utka
9. mar 2013

@denisenko mi napadlo s tým trénerom...Keď bol Viki v utorok lyžovať, tak mal hodinu s inštruktorom /Viki ho volal tréner/. Už bol na veľkej lanovke s ním, teda sa lyžoval z veľkého kopca. Mal mať s ním dve hodiny, ale inštruktor nemohol. Tak lyžoval s mužom. Vraj sa mu zo dvakrát tak rozbehol, že ho musel zhodiť...A keď mu potom v reštike vysvetľoval, že musí robiť väčšie oblúčiky, lebo inak sa mu to veľmi rozbehne, môžu sa mu skrížiť lyže, spadne a môže si zlomiť nohu...a Viki na to s kľudom angličana: "To mi tréner nepovedal". Takže čo povie tréner, to je sväté!

utka
9. mar 2013

Dobrúúúúúú!

denisenko
9. mar 2013

@utka asi tak nejako.....ale sa tými oblúčikmi dávam za pravdu tvojmu mužovi, aj ked lyžiar nie som..... 😀 😀 😀 ..a ešte: večné hádky u nás:............mamíííí, ale pani učiteľka povedala...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2013

vyhodte ma už niekto odtiaľto 😀 😀 😀 😀 😀

utka
9. mar 2013

@denisenko áno, presne aj to poznám... "To tak nemôže byť, pani učiteľka povedala..."A keď ho neviem presvedčiť, tak mu poveiem: "Povedz pani učiteľke, že som ti to ja kázala takto..."

denisenko
9. mar 2013

@utka presne toto hovorím aj ja..... 😀 😀 😀 😀 ..maminka kázala.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..niekedy sa im stane, že zle pochopia, čo im vlastne pani učiteľky hovorili a potom ich nepresvedčí ani....nič... 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2013

tak ked už naozaj nik.....dobrú noc

utka
9. mar 2013

@denisenko dobrú...

denisenko
10. mar 2013

Teraz neviem...dobru noc alebo dobre rano?😀

denisenko
10. mar 2013

Dobré ranko😉 .,vôňa reznov skoro rano,slinky moje....😀

jacka
10. mar 2013

ahojte..............
@denisenko šípková ruženka sa prebudila............. 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 ..............................u nás vonia kačička......tak mám celkom rýchly obed....len knedlík a polievka a fajront 😀 😀 😀

denisenko
10. mar 2013

@jacka kačka? Dala by som si....🙂 my rezne,tatinko ide do talianska,tak má aj na cestu 😉

jacka
10. mar 2013

@denisenko príd.....máme dosť... 😉 ........................do talianska??.....na ako dlho?.......to z roboty ide?

denisenko
10. mar 2013

@jacka ...máte slniečko?B-) ..išiel ešte kvoli daňovému priznaniu,zajtra večer cestuje domov 😉

katka1819
10. mar 2013

ahoooooooooooooooj kočice no mám ja kedy 😀 😀 😀 no nemám ...idem sa ja venovať mužíčkovi a detičkám 😉 čaf zajtra 😀

utka
10. mar 2013

Ahojte...
Som hore od 7:30 a teraz som si konečne sadla...Varila som obed, umývala okná, prala záclony, upratovala. Ešte sme mali aj takú rýchlu návštevu. Chlapi sa šli korčuľovať, ja som ešte urobila domáci termix a už idem len vegetiť

utka
10. mar 2013
letty86
10. mar 2013

ahojte 😵

utka
10. mar 2013

@letty86 ahoj...

letty86
10. mar 2013

@utka ahoj 😵

utka
10. mar 2013

@letty86 aký bol víkend?

letty86
10. mar 2013

@utka fajnový 😵 boli sme u mamky, aj sme tam spali...vy ako?

utka
10. mar 2013

@letty86 super. My sme od piatku doma. Včera som varila a poobede sme boli po nákupoch, dnes som zase varila, upratovala, umývala okná atď. Rýchlo to ubehlo...

letty86
10. mar 2013

@utka tak si si mákla 😉 veru, rýchlo to ubieha, mne aj bežný den, ked som chodila do školy, tak mal týžden nekonečný počet dní 😅 😝 a teraz 😕 týzden za týždnom ubieha
idem vykúpať detičky, matko sa mi tu už vyzlieka, ten sa vždy tak tesí 😅

denisenko
10. mar 2013

@letty86 ahoooj. 😉
@utka ty si aká akčná tehuľka....a že šetriť sa.... 🙂

jacka
10. mar 2013

@letty86 ahoj.... 😵 😵 oddýchnutá 🙂

jacka
10. mar 2013

@denisenko aj my sme mali slniečko aj sme bicykle vytasili...........deti sa šli zblázniť............ale poobede sa počasko trošku pokazilo ....teda zima ostala......tým čo sa nehýbali 😀 😀 😀 😀 ...............................drahého už máš na ceste domov? 🙂

utka
10. mar 2013

@letty86
@denisenko musím makať. Však kto mi to urobí?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre