Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko no neskušame,chceme počkat kym bude mat simi 5r,nechcem aby jedno plakalo v kočiku a druhe pri kočiku,heheheheh.A druhe tehotanstvo si chcem naplno vychutnat 😉 😉 😉 .No a určite chcrem aj druhe cisarskym 😀

jacka
30. jún 2009

denisenko...ved čo by si nespravila pre synáčika aby nebol sám na svete...na porod treba zabudnut.....a šup na druhe....ved je to také krásnučke ked ta v teho sem tam kopne nožička....začikutka..... 😵

denisenko
30. jún 2009

a ja až vtedy, ked už to prvé bude vedieť písať a čítať, aby som mala čas na to druhé. a potom mi ho aj pokočíkuje.....atd,možno prebalí?......to je asi len sen,však? 😖 😖 😖

jacka
30. jún 2009

prečo nedávaju poistovnu štastia...čo robia v tej debilnej markíze...dost málo ju pozerám a budem ešte menej 😠 😠

siwike25
autor
30. jún 2009

Jacka veru veru 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko asi ano,hehehehe 😀 😀 😀 😀
Jacka klud 😉 ,ja musim kukat shreka 😀

denisenko
30. jún 2009

jacka, mna trápi len jedno...ked oni tak rýchlo vyrastú ☹ ☹ ☹ aj to druhé, potom tretie, štvrté, .... 😀 😀 😀 tak dve stačia, myslím inak, tehotenstvo bolo moje najlepšie a najkrajšie obdobie, to fakt 😀

aninka29
30. jún 2009

mamky lúčim sa 🙂 .....idem hajať 😔 nie je mi dobre ☹

zajtra sa ozvem okolo obeda,keď dorazím živá a zdravá z jazdy 😉

dobrú nocku 🙂

denisenko
30. jún 2009

ani, šetri sa, aby si miesto na jazdu mnešla do nemocnice!!!
dobru noc

jacka
30. jún 2009

dobru aninka budeme čakat 🙂 😔

leninka75
30. jún 2009

ahoj jacka!!!.........ako sa má babuľka?? 😀 😀 😀
deni si si užila!!!! 😢
siwi, fajná svokra 😀 😀 😀
aninka, ešte bruško bolí??? 😢

denisenko
30. jún 2009

leni, ešte je tá tvoja baba volná?
😀

jacka
30. jún 2009

siwi o sherku mi nevrav....už ho viem aj od zadu 😝

no vidíš denisenko....ved aj po porode bolo všetko v pohode...a budeš to krásne obdobie preživat znovu 😵

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko,no ja som mala otrasne tehotenstvo,kyselina,vracanie,zuby,cukrovka,tlak vy...no strašne my bolo ale už som zabudla.........................troška.................ale chcem to zas poctupit..raz.............o 2r.heheheeh 😀 😀 😀
Aninka davaj si pozor a paaaaaaaa paaaaaaaaa 😉

jacka
30. jún 2009

leni 😕 😕 😕 😕

siwike25
autor
30. jún 2009

Awoj leninka dikes
Jacka noooooo mne otom hovor,xixixixi 😉

jacka
30. jún 2009

no bábo sa má zatial dobre....ved je stále so mnou..nič mu nechýba..len sa musí ešte otočit ...sedka si pekne dole ritkou a je otočný chrbátikom....tak nebolo vidiet čo to má medzi nohami 😝

utka
30. jún 2009

aninka, dobrú noc.
siwi, aj my pozeráme Shreka 😉

jacka
30. jún 2009

čo je s aninkou? Sabínka nepočuva??..nestihla som vetko prečitat 😅 ☹

denisenko
30. jún 2009

baby a vy nefičíte len na krtkovi? och ja úbohá.... :- 😀
siwi, keby šlo len o tehotenstvo, tak furt tak mi bolo dobre, všetky problémy zmizli,jáááj 😀 😀 😀

leninka75
30. jún 2009

jasné deni, berieš?? 😀 😀 😀 .........
jacka, presne tak som mala otočenú lilku.......a bolo jej tak dobre, že už nechcela dolu hlavou 😀 😀 😀
aninka, dobrú!!! 😔

denisenko
30. jún 2009

leni, čo či beriem?

utka
30. jún 2009

denisenko, ja som na tom tak isto asi ako ty s druhým tehu...

siwike25
autor
30. jún 2009

Utka heeeeeeeeej,totalna nahoda 😉 😉
Jacka aninku pichalo v brušku až ju mačka bolela 😉 😒
Denisenko nas krtko nebavy,mi vedšinou,herry poter,saxana,slnce seno,a jeho taketo bavia,neviem pokom je to moje dite,xixixixi 😀

denisenko
30. jún 2009

utka,niekto hovorí že jedno je len pre strach..... no, mne stačí jeden strach, nemusím mať hned dva 😔

utka
30. jún 2009

leni a potom sa otocila,ci cisarak,ci ako si rodila???
Včera ste nepozerali paľbu?Vraj tam niečo také bolo-Antolská nemocnica v BA ☹

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko jajjjajajajajajajajajaj 😀 😀 😀

utka
30. jún 2009

denisenko, všetci mi hovoria, že je blbosť, aby Viki zostal sám. Ja to uznávam, ale neviem, či bude mať niekedy súrodenca. On by chcel sestričku 😉

denisenko
30. jún 2009

siwi, my len krtka, požiarnika sama, požiarnické autíčko, a tak alr pozeral aj harryho pottera lebo tam lietalo auto, no ja beviem, ale som radsej aj ked to čo je v krtkovi, .....no neviem, holi chlap a porod zajacika.....asi trojroční nechápu 😒 😒 😒
utka ačo s tou nemocnicou?

siwike25
autor
30. jún 2009

No a mi mame velikanskuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu vašen ku traktorom a bagrom 😀 😀 😀 .V nedelu som prešla skoro cely gyor a nikde nemali bager ak maly tak taky už mame 😉 😉 😀 😀 ale nakoniec sme zohnali.A kupila som mu bombove pižamko v tesku za 60sk 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre