Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
13. mar 2013

@utka šikovná 😵 ja milujem kupovať detom oblečko 😵...máme trošku nevýhodu, kebyže máme obe deti rovnakého pohlavia, tak vynosia aj po sebe 😵

utka
13. mar 2013

@letty86 no mi po Viktorkovi veľa vecí nemáme...Ja som to porozdávala.

letty86
13. mar 2013

@utka
@denisenko
@jacka ak budete v tescu, skuste kuk na aviváž Softlan...krásne vonia...modrá, zelená a biela 😉

letty86
13. mar 2013

@utka ja som tých mini veci mala dost neutrálnych, po viki, ale aj tak som kupovala a kupujeeem 😅 😝

utka
13. mar 2013

@letty86 dík za tip...no mne už asi 3 kamošky povedali, že mi dajú veci po ich dcérkach, ale aj tak mi to nedá...

denisenko
13. mar 2013

@letty86 ....a čo ho tak upútalo, drobčeka???.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2013

@letty86 perieš v nej?...vydrží to dlho vonať????

letty86
13. mar 2013

@denisenko no všetko 😀 😵 ...modrú mám odskúšanú a dlho vonia....zdá sa mi podobná ako modrý lenor...a biela je babatkovská

denisenko
13. mar 2013

@letty86 mne sa páčil ten žltý silan...aj ten dosť dlho vydržal... 😉

letty86
13. mar 2013

@denisenko ja mám teraz zltý lenor...som nem bola teraz v tescu 😀 😝 ....a čo ja viem 😕 ...na modrý nemá...ten drži a drži 😅

denisenko
13. mar 2013

fuj..ako sa tam "okosilo"...... 😝 😝 😝 bola som kočíkovať Simča, nech trošku pospí...skoro mi prsty odmrzli.... 😀 😀 😀 a to moje druhé dieťa sa tam vyžíva..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. mar 2013

..tak...detičky vykúpané...Simčo už v postielke....Denisko pred telkou....upracem a zas stvrdnem pred PC.....aj ked...tatinko mi sľúbil, že príde skor....čiže pred polnocou..... 😝 😝 😀

jacka
13. mar 2013

@denisenko veru dobrá zima...sme sa šli bicyklovať som skoro zamrzla....a deti ...spotené 😝 .......................tak už len rukavice a idéééš ....ešte nás len čaká zima 😝 😝 😠

denisenko
13. mar 2013

@jacka ved som práve počúvala....že už zajtra...brrrr..... 😔 😔 😔 😔 😔 ale tentokrát top hádam dlho trvať nebude..... 😠 ....som sa ťa chcela už minule spýtať...aj ty chodíš na bicykli???..... 😕

utka
13. mar 2013

Nezavidim zimu,ale už sa okosi hádam aj u nás.Ja idem dnes večer von piť,už sa tesim 😉

jacka
13. mar 2013

@denisenko už zajtra?....fúúj 😠 😠 😠 😠 😝 .............................aj ja bicyklujem.........teda ked je aj muž doma tak všetci štyria............ 😀 😀 😀 rodinná idylka 😀 😀

denisenko
13. mar 2013

@jacka ..to je peknééééé...... 😵 😵 😵

denisenko
13. mar 2013

@utka piť???...tak to neprežeň...... 😀 😀 😀 .len sa zabav, pokým možeš.... 🙂

jacka
13. mar 2013

@denisenko to je síce pekné..len Peťko ten musí byť na reťazi..........jemu je jedno či ide auto alebo nie.......celá cesta je jeho ................ostatný ho nezaujmaju....... 😝 😝 😠 ..........už len dúfať že sa ešte zmestí do tej cyklosedačky.....aby sme šli aj dalej 😀 😀

jacka
13. mar 2013

@utka veru neprežen.......držkaj sa 😵 😵 😵

jacka
13. mar 2013

tak som sa ob.......jedla 😀 😀 😀 😀 že ani ranajkovať zajtra nebudem 😠 😠 😠 ........................dalšie polienko pod kotol 😠

idem ich obriadiť .......a potom klud.... 😵 😵aj ked dnes sú celkom v pohode.....🙂

utka
13. mar 2013

Díky...snáď sa veľmi neopijem 😀

denisenko
13. mar 2013

@jacka ..tá reťaz..dobrý nápad.... 😀 čo ste dobrého mali, ked si si prikúrila pod kotol??? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2013

@utka že velmi...ty by sa sa nemala skoro vobec 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2013

@denisenko ...že inšpiruj sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................................langoše..........fajné...obžratá som až do velkej noci 😀 😀 😀 😝 😝 😝 .....................fernetík to spraví 😀 😀 ............nebude len utka sama piť 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2013

@denisenko spinkáte?

denisenko
13. mar 2013

@jacka ...mnám,..langoše som nejedla už sto rokov....asi si spravím... 😉 ...veru...ved ja stále vravím, že fernetík je bylinkový.... 😀 😀 😀 😀 ...liek na všetko.... 🙂 🙂 🙂 ..spinkáme...Denisko šiel nakoniec za pomoci varechy....nejako nevedel trafiť do postele.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ...ja počkám na moju drahjú polovičku a dáme si po pohári vínka a spať..... 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2013

@jacka že by sa nemal @utka 😀 😀 😀 😀 prečo???? z takej minerálky...alebo niečo podobné...kludne sa može aj opiť...... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2013

@denisenko kedy že ti príde drahý milovaný.... 😵 😵 😵 😵 .........................varechou na večer....ty.....si..... 😠 😠 😠 .....skoro ako ja..........................................len si urob langoše..........pojdem prikladať spolu 😀 😀 😀 😀 😀 ....................................len škoda že ten fernetík nemožeš dobrať celý 😀 😀 😉

jacka
13. mar 2013

@denisenko z minerálky......... 😀 😀 😀 😀 to tebe sa už stalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre