Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
6. apr 2013

@letty86 tuším v máji nám príde nový výmer...

letty86
6. apr 2013

@utka to kto tak krááásne kreslí? 😵

utka
6. apr 2013

@letty86 to sme my s mužom odkresľovali z kníh...ale aj sme improvizovali...

jacka
6. apr 2013

@letty86 to vy kde bývate...pre pána jána..........tolko prachov za smeti....................fúúúúúúúúúúúúúj hanba.....................to je obchod......... 😠 😠 😠 😠
@utka sa nezdáte....domácu robí celá rodina................krása 😀 😀 😀 😀 😉 😉

letty86
6. apr 2013

@jacka ved to 😠 ...vo velkomeste 😅 tak musíme aj vo velkom cvakať

utka
6. apr 2013

@jacka to bola úloha z takej knížočky, ktorou sa zapájajú do súťaží a tam je napísané, že to má urobiť s pomocou rodičov... 😀

jacka
6. apr 2013

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 za pomoci rodičov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa picnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................teda to čo nás čaká a neminie 😝 😝 😝 😀 😀

jacka
6. apr 2013

@letty86 no moja a my bývame na dedine......ale patríme pod mesto tak aj tak platíme....všetko 😝 😝 😝 ...............zodrať z kože 😝 😝

jacka
6. apr 2013

ani netuším čo zas večer idem kuk...........muž ten tu zachrnel..........to akoby som sama bola 😀 😀 😀 😀 😀

utka
6. apr 2013

@jacka na Markíze bude dobrý film...

denisenko
6. apr 2013

@jacka ...zachrnel....perfektný výraz..... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka šikovný ste... 😉 ja sa normálne bojím dať Niska v pondelok do školy....najskor Lenka...teraz Ty....samé extra kúsky od vás chcú....hádam sme na rade teraz my...... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
6. apr 2013

@utka juj ale to pre mna dlho trvá 😀 😀 😀 ....................... 😉 .........idem si ho prečítať.................ale na nove dávaju draka........ 😀 😀 .......pekná rozprávka....len každy den u nás fičí........ 🙂

denisenko
6. apr 2013

@letty86 ..ty kks....to je des...tolké prachy...to aj za Luník platíte????? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. apr 2013

@denisenko že ja tiež s tých škol nestíham................neskutočné veci žiadaju........veru radšej ho tam ani nedávaj 😔 😀 😉

denisenko
6. apr 2013

....čo som to........jááj...vždy zabudnem, kým dočítam..... 😔 😔 😔 😔 ....včera som už zdrhla...prepadol ma manžel..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
6. apr 2013

@jacka to chce Viki pozerať...

jacka
6. apr 2013

@denisenko ved ja ani kresliť neviem.......to kto mu bude robiť......do hája .... 😔

denisenko
6. apr 2013

inak...dneska som po sto rokoch piekla....normálny kysnutý závin...jablkovo makový......svokra mi ho bola vynachváliť.... 😀 😀 😀 😀 😀 sa mi vobec nedarilo....... 😀 😀 😀 😀 😀 ale neva...výsledok je jedlý...... 😀 😀 😀 😀 a už sme konečne dozavárali jablčka..... 😉 😉 😉 😉

jacka
6. apr 2013

@utka odporúčam.......Vikimu.......kedy pojde spinkať?.....po? 😵

denisenko
6. apr 2013

@jacka ....ty že nevieš kresliť???.......neboj...nájdeš skryté vlohy...... 😀 😀 😀 😀 😀 ja som umelecký antitalent.....ale......niekekdy prekvapím sama seba..... 😀 😀 😀 😀 😀 čo neurobíš pre deti, že?????? 😀 😀 😀 😀

jacka
6. apr 2013

@denisenko ja nerada robím s kysnutého čosi..........brrr.......................ale ked svokruška pochváli tak to už hej 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 ..................už ste ho aj zjedli?všetok? 🙂

denisenko
6. apr 2013

@utka juj, ked to dávajú tak neskoro.....Denisko by nevydržal..... 😔 😔 😔 😔

jacka
6. apr 2013

@denisenko ja urobím všetko...........aj nemožné....ale kresliť.....tak to je už privela.....ešte tak kriedou na cestu.........a modliť sa aby čo najskor zapršalo 😝 😀 😉

denisenko
6. apr 2013

@jacka ..pojedli???....a kto??.....tatinko jedol...počkaj..ááá.....slaninu.... 😀 😀 😀 😀 Denisko kúsok, Simonko kus a zvyšok ostal..... 😀 😀 😀 závin veľký ako anakonda...ja to nejem.... 😝

denisenko
6. apr 2013

@jacka krstiť???? 😕 😕 😕 😕

denisenko
6. apr 2013

čo som zle videla?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. apr 2013

@denisenko slaninu.....aj moj......možno to ho unavilo....................aj Simonko už je na sladké?... 😵 🙂 ............................že anakonda 😀 😀 😀 😀 😀 .................to máš nejakú velku rúru 😀 😀 😀 😀

jacka
6. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hej zle si videla...................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -........................nepovedz nikomu ja som to opravila 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. apr 2013

@jacka ....jáj, u nás sú všetci chlapi na sladké...... 😀 😀 😀 😀 😀 .....a klobásu...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. apr 2013

@jacka ........... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre