Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. apr 2013

@letty86 ...to sú chlapci....mamíííí, dam ti masáž???.....mamí, ešte sme sa dnes nepomojkali....mamíííí, idem k tebe do postele.....tatinko...uhni...... 😀 😀 😀 😀 😀 .....bolí ťa to?....zavolám ti sanitku????.......

denisenko
8. apr 2013

@leninka75 ...protihluková zábrana..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. apr 2013

@letty86 ..to je zlatíčko!!!! 😵 😵 😵 😵 ......

jacka
8. apr 2013

@leninka75 veru hnusne ho volá................... 😠 😠 😠 😠 😠 ...........len čím viac mu to vravím tým častejšie to používa............................... 😝

letty86
8. apr 2013

@leninka75
@denisenko
@jacka ako dobre, že nemáme ideálne deti 😅 😅 to by sme o čom točili 😅 ...ale poslušnejšie by mohli byť...miestami...sekundami 😵 😅

jacka
8. apr 2013

@letty86 zlatinko 😵 😵 😵 vidíš aký máš doma poklad?... 😵 😵

leninka75
8. apr 2013

@denisenko ..ja som ťapa!!! 😔 😔 😔 😅 😅.........no moje psycho dieťa už asi iné nebude ☹ ☹ ☹ ☹.....minule som mužovi hovorila, že musíme doma pritvrdiť 😀 😀 😀 😀 😀 ......ale Lilka zasa povie, že má školu rada......ona je celkovo také kukučie mláďa 😒

jacka
8. apr 2013

@letty86 ved to..........o čom by sme kecali...tak nech radšej sú taký aký sú 😀 😀 😀 😀 ..............alebo trošku lepší 😀 😀 😉

jacka
8. apr 2013

@leninka75 kukučie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
8. apr 2013

@letty86 ..veru 🙂 ...aj doma by bola nuda 😀 😀

denisenko
8. apr 2013

mamky...oni z toho vyrastú....a potom nám to bude aj chýbať....... 😅

jacka
8. apr 2013

@letty86 ale si to riadne skrátila.....miestami...sekundami........... 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. apr 2013

....dievčáta idem het...Lolka ma už hodnú chvíľu volá, že do školy 🙂 🙂 🙂 ...poobede plávanie.....možno kuk až veče 😉 ........a šetrite ma 😀 😀 😀 😀 😀 ...............pa 🙂

jacka
8. apr 2013

@denisenko nevyrastú...budu mať 15 a bude to ....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ............ťažká puberta.........................možno ked sa oženia.....ale to je budem už dávno zavretá ......v izbe bez klučky 😝

denisenko
8. apr 2013

a už vážne idem.... 😉 bola tu teta poštárka, doniesla list z UPSVaR...a takú kravinu, čo tam napísali.......niekedy vážne uvažujem, že sú tam len na dratie stoličiek...... 😝 😝 😝 ...ale tak za niečo brať peniaze musis...tak aspon vypisujú blbosti..... 😝 😝 😝 😝

jacka
8. apr 2013

@leninka75 ako vždycky............. 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
8. apr 2013

krásny slnečný dníček..... 😉 😉 😉

jacka
8. apr 2013

@denisenko aj mne prišiel......kvoli zťp..........či sme náhodu nezbohatli................... 😝 😝 😝

jacka
8. apr 2013

@leninka75
@denisenko bežte....ale dobehnite ešte 🙂 🙂 🙂

@denisenko aj vám krásny dníček 😎 😎 😎

letty86
8. apr 2013

@leninka75
@jacka neplechy nejdem detailne opisovať 😀

minule sme sa s muzom tak nasmiali.....teda hlavne ja 😀 😀 😀 niekedy tak nevýchovne matka postrašíme, že nech niekde nejde, lebo su tam cigáni.....ai celkom tomu pojmu nerozumie, ale reaguje na to 😅 ....minule matko vstal a chcel ist do obyváčky a moj muž z polospánku zapotil...nechod tam, tam sú madari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@letty86 počuj ked si spomenula tých cigánov...................ked sme boli na poho.....tak tam milion ludí.....a pol cigánov.......prišli další a MAťko mami toto sú cigáni......ja že ano.....sadol vedla neho......a Maťko....vymen sa somou nechcem sedieť veda cigána.........ale keby že potichu to poviem.......na celu hubu................som bola taká maličká 😀 😀 😀 😀 --..................................ale toto má zo školky.........ja ich síce tiež nemám rada.....ale toto som ho neučila 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

sama samučká.......... ☹ 😢 ........................idem aj ja sa niečím zamestnať 😀 😀 😀

letty86
8. apr 2013

@jacka deti su proste uprimne...vzdy a vsade 😀 😀 ...ale tiez by som bola malilinkatučká...ked sa to pri mojej výške ešte vobec dá...zminimalizovať 😀 😀

idem aj ja...matko sa nudí

denisenko
8. apr 2013

...a ja už som nachystaná, upratané, práčka perie.....kočík vonku...a dieťatko si spinká...... 😕 😕 😕 😕

denisenko
8. apr 2013

....ach jooo....taký pekný den...on ho snád celý prespí....... 😕 😕 😕 😕

utka
8. apr 2013

Ahojte...
Ale ste mi dali zabrať...ufff, ale už som dočítala. Bola som sa trochu vyvetrať. poobede hudobná a potom musím s Vikim zbehnúť kúpiť botasky.

jacka
8. apr 2013

@denisenko dokedy ste spinkali?....

denisenko
8. apr 2013

@jacka o 11-tej som ho bola zobudiť...hlavne nenápadne.... 😀 😀 😀 😀 tak zas....spal od 8-mej.... 😉 boli sme vonku, na cintoríne, Petríkova starká mala výročie ... 😔 😔 😔 😔 potom sme sa hodinku poprechádzali po ulici...počkali na Deniska , dali si obaja obed...Simčo zazíval a už je zas v posteli..... 😅 😅 😅 😅 😅 ...som prišla na to, že ho musím dať ľahnúť hned, ako vidím, že zíva.... 😉 ...vy už ste domka???...ozaj...ako s učkami???? 😕 😕

denisenko
8. apr 2013

@utka ...joooj...tenisky...to musím aj ja....len neviem kedy....s ním ísť do obchodu......tak ešte hračkáren...to by šlo...ale inak.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre