Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@jacka ...dá sa vždy 😉 ..len treba ísť za riaditeľkou noevj škôlky a opýtať sa.......za to nič nedáš.......

leninka75
9. apr 2013

@katka1819 ..porozmýšľaj, ona to zasa nie je až taká náročná škola 😉

denisenko
9. apr 2013

@jacka ..predávaš aj s príslušenstvom???? 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@leninka75 bola tu jedna mamička.....ona má dvojičky......a jedného predškoláka...tchodia do vedlajšie dediny......ak vraj nikde nie je miesto............vyskušam .....pri Maťkovej škole je vraj školka....tam sa stavím........dúfam že tam budu aj variť

jacka
9. apr 2013

@denisenko ano...len deti beriem sebou...tie nedám nikomu 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

Maťko ma prerazí....dnes už na pc ani nepojde 😀 😉

jacka
9. apr 2013

toto spievankovo.....to je čo za hrozu..... 😠 😠 😠 vobec sa mi to nepáči 😔

denisenko
9. apr 2013

@jacka ...fičíš na spievankove???.... 😀 😀 😀 😀 no neviem, asi to budú chlapci...ani u nás to nejde....

leninka75
9. apr 2013

@jacka ..treba skúšať, hľadať, pýtať sa 🙂 🙂 🙂 🙂 .........aké spievankovo?? 😕 ...deti koncertujú? 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

.......však ja som ešte neobedovalaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
9. apr 2013

@denisenko ja nefrčím.............to čo je blbosť pre deti.......jáááj.........to mi sestra žikla........ale jej to pekne vrátim 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@leninka75 už je to vypnuté žiadny koncert........... 😀 😀 😀 😀 .......budem budem..... 😉

jacka
9. apr 2013

@leninka75 bežkaj sa napapať.....ty čo máš?......

leninka75
9. apr 2013

@jacka ...ešte neviem 😀 😀 😀 ..idem niečo pohľadať 😉 ....asi kuracie prsia so zeleninou... ak zostali

jacka
9. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ak zostali? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
9. apr 2013

pojdeme sa pomaličky poobliekať......vyvetrať hlavu....... 😉 treba mi......... 🙂

utka
9. apr 2013

@jacka Veru, vyskúšak inú škôlku...

jacka
9. apr 2013

zima je vonku.............brrrrrrrrrrrrrr 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 to čo v polovici apríla 5 st.....kde sme 😠 😠 😠

ani som si hlavu neprečistila....furt musím na tú kravu myslieť.......... 😔

denisenko
9. apr 2013

@jacka u nás je celkom fajn.... 😕 🙂 ...boli sme zaniesť Niska na šachový.... 🙂 ....fernetík nepomože??...bylinky.... 😉

denisenko
9. apr 2013

...zas pojdem žehliť....Simonko zvesil prádlo.... 😝 😝 😝 😝

jacka
9. apr 2013

@denisenko čo??....u vás je dobre?.......aj ja chcem.......dakujem 🙂 .........................no vidíš akého máš pomocníka.... 😉 😉 ........................Denisko je tam sám?.....ako príde...pojdete pre neho?

jacka
9. apr 2013

@denisenko fernetík pomohol.......všeliek 😵

denisenko
9. apr 2013

@jacka ... Denisko už doslova dobehol domov.... 😲 😲 😀 😀 ...aj slniečko pred večerom vyšlo...sa čuduje,...asi sme poslúchali.... 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko ten sa riadne nabehá domov.......... 🙂 🙂 zachvílu bude z domu utekať 😀 😉 .............................tak slnko 😠 😠 😠 😝 😉 ..........................a my tu svietime čo je tma 😠 😠

denisenko
9. apr 2013

@jacka ..neboj...zajtra bude isto u vás.... 😉

denisenko
9. apr 2013

@jacka ..inak...Denisko vobec nezdrhá...ani nikdy neutekal na ulicu, alebo niečo podobné...zato Simon...len čo výjdeme na dvor, už je pri bránke, otvorí a šup na cestu..... 😝 😝 😝 ...toho som sa obávala najviac.... 😝 😝 😝 ....jeden kus spí, druhý kus pred telkou....hmmm.....dojem šalátik a hádam si napustím vanu....možno to urobí dobre mojmu boľavému chrbtu....

jacka
9. apr 2013

@denisenko len aby....len aby......... 😀 😀 😀
to fakt ti takto uteká?..............to si može s Peťkom podať ruky....toho na obojok......Maťko mi nikdy takto neuteka ako Peťko........a vkuse niekam........tu už ani bitka nepomože.........najradšej by som s ním bola len na dvore ....tam sa mu nič zlé nestane...........ale vonku...............vieš čo nezávidím ti.......viem čo ťa čaká 😔

jacka
9. apr 2013

@denisenko mala by si si skočiť k dr pre injekcie.........

denisenko
9. apr 2013

@jacka ..no...presne..na obojok.....asi mu kúpim aj reťaz.... 😝 😝 😝 😝 ....a ked bude chodit do školky, tak mi bude zdrhať domov ako jeho tatik..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...že po kom to díte je.... 😀 😀 😀 😀 ...injekcie....nepomožu...už som mala....kedysi...a nadávala som.... 😝 😝 😝 😝

jacka
9. apr 2013

@denisenko ale krátku reťaz........ 😀 😀 ...aby si na neho dočiahla.....aj učky mi vraveli že sa báli toho že im bude utekať......a napokon uteká zas len mne 😝 .............................celkom sa potatil 😀 😀 😀 😀 ............že chyť ma ak to dokážeš 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre